Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Mam problem z wykonaniem zadania kiedy trzeba zabić najbogatszego kupca w mieście. Wszedłem na wszystkie punkty wysokościowe a na mapie nie wyświetliła sie ANI JEDNA misja która pomogła by mi na dotarcie do celu. Co w takim razie zrobić? Błąd gry? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem zadania kiedy trzeba zabić najbogatszego kupca w mieście. Wszedłem na wszystkie punkty wysokościowe a na mapie nie wyświetliła sie ANI JEDNA misja która pomogła by mi na dotarcie do celu. Co w takim razie zrobić? Błąd gry? :(

A poszedłeś do gildii asasynów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wykonaniem zadania kiedy trzeba zabić najbogatszego kupca w mieście. Wszedłem na wszystkie punkty wysokościowe a na mapie nie wyświetliła sie ANI JEDNA misja która pomogła by mi na dotarcie do celu. Co w takim razie zrobić? Błąd gry? :(

A poszedłeś do gildii asasynów

Tak poszedłem 2 razy i guzik z pętelką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem sie o jedno zabójstwo do tyłu zobaczę czy ten błąd będzie sie powtarzał.

Jeszcze jedno pytanie. Kiedy dojadę do miasta to najpierw powinienem udać sie do biura czy od razu zacząć śledztwa? Czy ma to jakieś znaczenie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnąłem sie o jedno zabójstwo do tyłu zobaczę czy ten błąd będzie sie powtarzał.

Jeszcze jedno pytanie. Kiedy dojadę do miasta to najpierw powinienem udać sie do biura czy od razu zacząć śledztwa? Czy ma to jakieś znaczenie?

Najpierw to pójdź sobie do biura, by dowiedzieć się, gdzie zacząć swoje śledztwo. Warto dotrzeć do wszystkich punktów obserwacyjnych- wtedy będziesz miał stu procentowe rozeznanie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obojętnie - jeśli odrazu zaczniesz śledztwo a potem pójdziesz do biura, pominiesz jeden dialog dotyczący gdzie czego szukać i tyle. Ja i tak robiłem wszystko (poza flagami, templariuszami itp.) dla pasków synchronizacji (max 20).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z AC a mianowicie miałem dwa profile o tej samej nazwie. Jeden z poczatkiem gry a drugi juz na Bloku Pamięci 6. No i usunąłem ten na którym miałem zapisaną gre na Memory Blocku 6. <_< Da sie jakoś przywrócić ten profil. Jeśli nie to podajcie jak zmusic do dzialania save sciagnietego z sieci. Z góry dziękuje. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam cholernie głupi problem a konkretnie z wydajnością.

Chciałbym sobię pograć na max detalach. Moja karta to GEFORCE 8600 GT 512 mb. Niby wszystko gra ,ale gdy uruchamiam Cienie gra tnie sie niemiłosiernie.

Czytałem że na mojej karcie na 100% max detale będą chodzić... no nic może aktualizacja sterowników pomoże. A Może rzeczywiście za słaba karta? no nic zostawaim to w waszych ręcach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam cholernie głupi problem a konkretnie z wydajnością.

Chciałbym sobię pograć na max detalach. Moja karta to GEFORCE 8600 GT 512 mb. Niby wszystko gra ,ale gdy uruchamiam Cienie gra tnie sie niemiłosiernie.

Czytałem że na mojej karcie na 100% max detale będą chodzić... no nic może aktualizacja sterowników pomoże. A Może rzeczywiście za słaba karta? no nic zostawaim to w waszych ręcach ;)

To dziwne bo mojemu kumplowi chodzi na 7600 GT na średnich z cieniami i mu sie nie cięło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam cholernie głupi problem a konkretnie z wydajnością.

Chciałbym sobię pograć na max detalach. Moja karta to GEFORCE 8600 GT 512 mb. Niby wszystko gra ,ale gdy uruchamiam Cienie gra tnie sie niemiłosiernie.

Czytałem że na mojej karcie na 100% max detale będą chodzić... no nic może aktualizacja sterowników pomoże. A Może rzeczywiście za słaba karta? no nic zostawaim to w waszych ręcach ;)

sprawdź jak masz ustawione multipróbkowanie i postefekty, jeśli ustawisz je na min. to znacząco powinna poprawić się płynność nawet przy maksymalnych cieniach ;) no i na jakiej grasz rozdzielczości? na tej karcie 1024x768 wydaje mi się być rozsądnym kompromisem, przy większości opcji poustawianych na maks z wyjątkiem właśnie multipróbkowania i postefektów... (mam taką tyle, że 256MB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne pytanie - ile czasu zajmuje przejście AC i czy po ukończeniu fabuły można grać dalej, wykonywać zadania poboczne itd. ? Mam zamiar kupić Assasina ale nie jestem pewien czy wydając 100 zł zapewnię sobie godną i długą rozrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nieco inne pytanie - ile czasu zajmuje przejście AC i czy po ukończeniu fabuły można grać dalej, wykonywać zadania poboczne itd. ? Mam zamiar kupić Assasina ale nie jestem pewien czy wydając 100 zł zapewnię sobie godną i długą rozrywkę.

Zależy, jak kto gra- ja lubię zwiedzać różne miejsca w grze, także zeszło mi się trochę. Co do dalszej gry- oczywiście w każdej chwili możesz grać dalej, szukać flag, i tym podobne rzeczy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem, że czasem głos danej postaci w ogóle nie słychać. Czyli np. Altair coś mówi ktoś mu odpowiada znów mówi Altair i tamta postać rusza ustami ale nic nie słychać potem znów Altair tamtego znów nie słychać i tak pare razy i zachwile wszystko dobrze. Tak jakby był jakiś błąd w dialogach. Ma ktoś jakiś pomysł jak to rozwiązać??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei inny problem. Na moim sprzęcie niektóre cienie i tekstury migają. Wygląda to dziwnie a przecież ma moim sprzęcie powinno śmigać bez zająknięcia. Od razu zaznaczam że sterowniki mam w wersji 174.74 a nie w najnowszej (175.16), bo podczas jazdy koniem strasznie sie cieło. Dodatkowo dodam, że w innych grach np. Crysis też zdarzały mi się takie "kfiatki". Czyżby to wina tego, iż coś nie tak z kartą? Proszę o szczerą odpowiedz, bo w razie gdyby to wina popsutej karty, to zaniosę do sklepu, mam gwarancję.

A co do tych moich poprzednich postów o błędzie to właściwie to ja popełniłem błąd. Tak naprawdę nie zrozumiałem, że odblokowała sie nowa dzielnica... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jak masz ustawione multipróbkowanie i postefekty, jeśli ustawisz je na min. to znacząco powinna poprawić się płynność nawet przy maksymalnych cieniach ;) no i na jakiej grasz rozdzielczości? na tej karcie 1024x768 wydaje mi się być rozsądnym kompromisem, przy większości opcji poustawianych na maks z wyjątkiem właśnie multipróbkowania i postefektów... (mam taką tyle, że 256MB)

To tak. Na G8600GT z 256MB GDDR3 jesli masz duzo ramu tak z 2GB. To możesz odpalić grę na 1024x768 i max det(ja tak grałem, bez zwiech) co do modelu GF8600GT 521MB pomimo tego, że ma on 2x wiecej pamięci od tego 256MB, to problemem są bardzo wolne pamięci w tcyh kartach. W edycji z 8600GT 512MB są DDR2(wolne jak cholera w grach). Natomiast edycja 256MB GDDR3 jest szybsza. Miałem obydwie, na 2 kompach w domu. Więc nie dziw się, że sie Tobie gra tnie na tym z 512MB...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko sorka ze w tym temacie ale mam problem z Assasins Creedem a mianowicie :

wlaczam gre i przy wlaczaniu zaczyna migotac ekran na bialo i czarno i nic sie nie da zrobic :( moj sprzet :

Procek : AMD Athlon processor 3500+ 2.21 GHz

Ram: 1GB

karta graficzna : Ati Radeon nie pamietam nazwy ale ma 512mb

Wiedźmin szedł mi na maksymalnych troche sie scinajac i nie wiem co robic prosze pomozcie !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...