Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Czy zbieranie flag i zaliczanie punktów obserwacyjnych daje jakieś korzyści

Mam problem z ostatnią flagą w królestwie -> znajduje się ona w tych ruinach ala greckie, flaga jest umiejscowiona na kolumnie oddalonej od drugiej wyższej kolumny oraz od "architrawy" (dla nie kumatych takie coś co jest na kolumnie -> a dokładniej na kapitelu). Gdy przeskakuje na tą kolumną z architrawy i próbuje doskoczyć do tej z flagą to zawsze brakuje mi z 1m - wie ktoś jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wkurzający problem, otóż gra regularnie po ok. 40-60min. wywala do Windowsa. Gram na full detalach, wszystko pięknie ładnie, zero przycinek, a gra co pewnien okres czasu się sypie, niezależnie od miejsca w którym jestem, wykonywanych misji itp. zupełnie w losowym miejscu, ale nigdy nie wcześniej niż po jakiś 40 minutach gry. Poprostu nagle robi się czarny ekran i po sekundzie - "Program wykonał nieprawidłową operacje...", czyli ocb?

C2D E4500

2 GB RAM DDR2 800mhz

GF 8600GTS (ForceWare 169.21)

WinXP sp2

Aha, może jest jakiś sposób na zlikwidowanie panoramy w grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byłby pirat to miał by tak jak "gort"

Chyba mam problem-kiedy wchodzę do Jerozolimy pojawia się ten biały ekran ładowania i po chwili wywala mnie do pulpitu. Bez żadnej informacji obłędach ani nic.

Kup oryginalna gre. Wlasnie w piratach byl ten problem ktory opisujesz...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lektorzy w angielskiej wersji jezykowej to w porownaniu z polska wersja kompletni amatorzy.

Glosy zupelnie nie pasuja do postaci, a Altair brzmi jak nadety paker.

Swoja droga lektor podkladajacy glos pod Altaira bedzie chyba mial zawsze jakas robote w dubbingach do gier.

W Warcrafcie III "udawal" Arthasa, w Wiedzminie tez gdzies go slyszalem.

Serialnie? Głosy w polskiej wersji są aż tak dobre? No to gratulacje dla Cenegi. Kiedy tylko dowiedziałem sie ze Assassin's Creed będzie całkowicie spolszczony to miałem obawy co do jakości tej polonizacji, a tu proszę, miła niespodzianka. :rolleyes: Jeszcze tej gry nie mam ale lada dzień powinna nadejść przesyłka z Wirtusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem jest następujący:

Po wykonaniu zadania gdzie

miałem zabić Roberta de Sabl, a okazało się, że udaje go jakaś kobieta Altair zdecydował, że pojedzie zabić Roberta do Arsafu (czy jakoś tak).

Niestety miasto nie jest otwarte (szaro-przezroczysta ściana) :angry: . Nie wiem co mam zrobić. Nie wykonywałem wszystkich śledztw, więc może o to chodzi. Pomocy!!! Z góry dzięki :rolleyes: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piracik==> Po wykonaniu tego zadania powinienes miec odblokowana opcje dojazdu do TEGO miasta.

Moze probujesz dojechac tam na skroty?

Tez tak probowalem i natknalem sie na niewidoczna sciane.

Masz po prostu dotrzec tam najprostsza mozliwa droga-gornym rozwidleniem, a nie dolnym (o ile mnie pamiec nie myli).

Tam nie bedzie juz zadnych scian blokujacych dostep.

Czarna_Mevka==> Moim zdaniem to ta wlasnie kombinacja klawiszy powoduje w Twoim systemie efekt podobny do Alt+TAB.

Masz moze programowana klawiature z softem, ktory pozwala na bindowanie klawiszy?

BTW:Jaki masz procesor? Ja mam C2D i na 3.1Ghz chodzi b.elegancko i plynnie, a poniewaz kazdego C2D da sie podkrecic na 3Ghz bez zbytniego ryzyka moze sprobujesz troche podrasowac swojego procka jesli okaze sie, ze to nie wina bindingu klawiszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW:Jaki masz procesor? Ja mam C2D i na 3.1Ghz chodzi b.elegancko i plynnie, a poniewaz kazdego C2D da sie podkrecic na 3Ghz bez zbytniego ryzyka moze sprobujesz troche podrasowac swojego procka jesli okaze sie, ze to nie wina bindingu klawiszy.

Nie zgodzę się z tobą że każdy da się podkręcić spokojnie do 3 ghz, możesz mieć słabszą płytę główną i klapa, nawet w CDA w konfiguratorze nie chcę wejść procek powyżej 3GHz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW: Lektorzy w angielskiej wersji jezykowej to w porownaniu z polska wersja kompletni amatorzy.

Glosy zupelnie nie pasuja do postaci, a Altair brzmi jak nadety paker.

Swoja droga lektor podkladajacy glos pod Altaira bedzie chyba mial zawsze jakas robote w dubbingach do gier.

W Warcrafcie III "udawal" Arthasa, w Wiedzminie tez gdzies go slyszalem.

Podpisuję się pod tym obiema łapkami, polonizacja jest zdecydowanie mocną stroną gry. Muszę nadmienić, że Assassin's Creed to druga po Bioshocku gra przez którą zarywam noce i nie mam czasu dla kobiety ;( Naprawdę warta wydanych pieniędzy.

Aż wstyd przyznać... Intel Core 2 CPU 1.86GHz

Ja mam Athlona 4200+ który ma zdaje się 2.12Ghz i gra chula w pełnych detalach bez żadnego zgrzytu. I doskonale wygląda nawet mimo braku antialiasingu (jak sprawdzałem oceny AC przed zakupem w necie, to sporo ludzi na to narzekało - cholera wie dlaczego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nie podkręcony (Intel Core 2 Duo E600 (1.86Ghz)) procesor. Napisałem nawet e-maila do Cd-action, jeszcze przed kupnem nowej grafy, pytałem się, czy pójdą na nim nowe gry. Mam niestety kiepską, nienadającą się do podkręcania płytę główną (a może trudno go podkręcić na tej płycie, nie wiem, nie próbowałem) A Crysis, czy CoH, TES:Oblivion, Gothic III, Just Cause chodzą na wysokich detalach. Czy będę musiał wymienić płytę główną, żeby grać w przyszłe gry (do 2009)? Jakie to gry? Bo AC chodzi mi bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie w sprawie gry Assasin Creed.Jak kupiłem grę zainstalowałem skopiowałem cracka(bez niego prosiło o płytę).Włączam grę i odrazu mi sie monitor sam wyłącza i nic nie mogę zminimalizować.

Proszę o szybka pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...