Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Ja mam nieco inne pytanie - ile czasu zajmuje przejście AC i czy po ukończeniu fabuły można grać dalej, wykonywać zadania poboczne itd. ? Mam zamiar kupić Assasina ale nie jestem pewien czy wydając 100 zł zapewnię sobie godną i długą rozrywkę.

Ile zajeło mi przejście nie odpowiem, bo jestem w trakcie, no zwyczajnie nie mogę przejść, bo mnie ciagle coś odciąga od fabuły. lubię sobie od tak poskakać po budynkach i się powspinać, a szczególnie w mieście Akka, bo wygląda rewelacyjnie.

Grę zaś można kupić już za 79 zł a nie za 100 zł, no chyba że się tylko w empiku kupuje. (tak na marginesie - jakie tam sa czasem debilne ceny)

Co do podawanych wymagań to zapewniam, że gra pójdzie śmiało na jednordzeniowym procku. Ja mam Pentium 4 3,2 Ghz do tego 2 GB Ram oraz Geforce 7300 GT 256 MB i działa spoko. Co prawda nie na pełnych detalach ale grać można i płynnie, i ładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem:

Odpalam grę, włączam, doktorek swoje gada itd, przez cąły czas obraz jest jakby zasnieżony, nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale przez cały ten interaktywny filmik tak jest... w każdym razie po jakichś 5 minutach (rekord to było 15 minut) gra wywala mi artefakty, wywala do windowsa i pokazuje błąd grafiki w najelpszym razie, w najgorszym reset od razu.

GF 8800 GT GigaByte 512MB GV-NX88T512HP Zalman

Procesor Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH 1MB

Płyta Abit IP35

Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK

Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm

Najnowszy patch i najnowsze stery do grafiki, Windows XP Home SP2, DirectX 9.0c

Testowałem na wszystkich możliwych ustawieniach grafiki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być zaśnieżony. Próbowałeś odpalać jakieś inne wymagające gry? Może któryś podzespół nie wytrzymuje (artefakty wskazywałyby na przegrzewającą się kartę).

Crysis zasuwa, Gears of War, CoD 4 rownież... miałem artefakty w Crysise na pocżatku ale obniżenie detali pomogło a teraz działa spokojnie na średnio wysokich. Tylko AC sprawia taki problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem:

Odpalam grę, włączam, doktorek swoje gada itd, przez cąły czas obraz jest jakby zasnieżony, nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale przez cały ten interaktywny filmik tak jest... w każdym razie po jakichś 5 minutach (rekord to było 15 minut) gra wywala mi artefakty, wywala do windowsa i pokazuje błąd grafiki w najelpszym razie, w najgorszym reset od razu.

GF 8800 GT GigaByte 512MB GV-NX88T512HP Zalman

Procesor Intel Pentium Dual Core E2160 1.8GH 1MB

Płyta Abit IP35

Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz Patriot LLK CL4 PDC22G6400LLK

Zasilacz Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm

Najnowszy patch i najnowsze stery do grafiki, Windows XP Home SP2, DirectX 9.0c

Testowałem na wszystkich możliwych ustawieniach grafiki...

Muszą być stery winne skoro inne bardziej wymagające gry chodzą ci normalnie.

Dodam że na moim kompie (sygna, [komp prawie identico jak twój]) AC śmigał aż miło.

Mam problem z grą(orginał).Zawsze po przejściu treningu następuje ten filmik w jaskini i jakimś żebrakiem no i zawsze w tym momencie restartuje mi się komputer.Co może być tego przyczyną?

Zbyt wysoki OC,

za wysokie detale ustawione,

stare stery do grafy ew. płyty (może też bios),

płytka uszkodzona,

za cienki komp.

Więcej pomysłów nie mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem starsze stery, ten sam efekt, ściągnąłem na nowo nowsze i sprawdziłem, ten sam efekt o_O

Rozumiem że piszesz tu o sterach od grafiki.

A co z płytą główną ? Też coś ściągałeś do niej ?

MI np. na początku płyta główna gryzła się z ramami na oryginalnie wgranym BIOS-ie, wgranie najnowszego BIOS-u pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super gra. jezeli chodzi o system zapisywania, to na poczatku nie moglam uwierzyc ze jest az tak beznadziejny,ale teraz po uplywie czasu uwazam ze jest naprawde ok. Wszystkie wydarzenia i tak sie zapisuja, a miasto latwo przejsc, czasem nawet szybciej od biura. Oczywiscie gorzej jest na terenie Krolestwa gdzie po prostu chcesz dostac sie do miast.

Wspaniala gra....:):):)

Dział "Komentarze" kawałek dalej. Tutaj rozwiązujemy problemy z grami. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed to świetna gra, ma bardzo orginalny scenariusz, Każdy nastepny blok pamięci przechodzi się, aby wyjść z animusa i poszperać po pokoju w poszukiwaniu nowych wskazówek i informacji. Przydały by się dodatkowe misje między miastami, gdyż jest tam wiele ciekawych miejsc, a jedyny pretekst żebt tam podruzować to szukanie flag i templariszy (uwielbiam starcia z nimi, są wymagające, szczegulnie ze stadkiem strażników tuz za plecami, ale prawdziwy asasyn templariszowi nigdy nie odpuści)...

Odpowiadając na wcześniejsze pytanie: w assasinie można wrócić do posz czególnych bloków pamięci, i wykonać tylko wcześniej opuszczone zadania.

Niecierpliwie czekam na drugą część!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem:

Odpalam grę, włączam, doktorek swoje gada itd, przez cąły czas obraz jest jakby zasnieżony, nie wiem czy tak powinno być czy nie, ale przez cały ten interaktywny filmik tak jest... w każdym razie po jakichś 5 minutach (rekord to było 15 minut) gra wywala mi artefakty, wywala do windowsa i pokazuje błąd grafiki w najelpszym razie, w najgorszym reset od razu.

[...]

Imo, karta graficzna się za mocno grzeje (czy to pamięci na niej, czy chip, whatever). Najprościej zainstalować któryś z 3Dmarków i odpalić stress test na dłuższy czas (przynajmniej pół godziny). Jeśli wystąpią artefakty mamy pewność, że to faktycznie wina karty.

PS: Skoro karta jest firmy Gigabyte z coolerem Zalmana, to za pewne jest fabrycznie podkręcona, jesli po przetestowaniu w 3Dmarku potwierdzi się, że to jej(karty) wina, problem mozna rozwiązać instalując RivaTuner i obniżając delikatnie taktowanie pamięci czy procesora graficznego. Ewentualnie można sprobować podkręcić obroty wentylatorka, lub poprawić ogólną cyrkulację powietrza w obudowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo sprawdź czy wiatraczek na karcie się na pewno kręci i czy nie masz coś przestawionego że w 3D większe obroty się nie włączają.

Ogólnie podoba mi się to że jak coś jest niezgodne z waszym regulaminem i łamie prawa autorów danych gier że nie wolno wprowadzać i rozprowadzać własnych usprawnień do gier/zmieniać plików i wartości w plikach gry a tu myk i niema ;)

Tak samo podobało by mi się że jak ktoś jest niewygodny dla władzy byłby likfidowany i wszelaki ślad by się na nim zacierany jakby nigdy nie istniał - jak mój niewygodny/niedostosowany post.

Ale tu się zastanawiam na łamach takiego czasopisma na którym forum jest zakaz dawania informacji o programach pozwalających ingerować w gry i zmieniać je dla upodobania użytkownika i będące nie OFICJALNYMI są ZABRONIONE i kasowane.

I tu mam dylemat bo samo to Pismo już nie raz na swoim łamach sugerowało, dawało możliwość i namawiało do tego czynu. Chodź w artykule do tego suuuuper hiper hiciora Crysisa, no ja nie wiem ale chyba ingerencja i zmiany w opcjach Shader są Beeeeeeee i to Bardzo Beeee.

Bo mój post kieeedyś tam o tym że na PS2.0b w Crysis też można dopalić Efekty z DX9 i DX10 żeby gra nie wyglądała tak OBLEŚNIE też gdzieś wykliknął ....... pufff ..... I Niema ;)

Noi mam dylemat ocb ?

A mógłbyś napisać to jeszcze raz, tylko po polsku? Bo czytam to już czwarty raz i dalej nie wiem o co Ci chodzi. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...