Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Mógłbyś chociaż zedytować posty aby ludzie nie wpadli na niespodziankę.

A ja zapytam się z ciekawości, jak można było mieć wersję beta? Musiałem widocznie przegapić coś.

Jaka beta, pewnie ludzie mają piraty i zamiast się przyznać coś chrzanią o betach. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że było ale mam problem z dźwiękiem. Gra oryginalna. Trik z przyspieszeniem w dxdiagu wypróbowałem, nic nie dał. Wyszedł już wspomniany patch ?
Może masz dźwięk przestrzenny włączony. Spróbuj ustawić rozkład kanalow tak żeby było zwykle stereo. Rozumiem ze w setupie dx przyspieszenie sprzętowe dźwięku wyłączyłeś.

Masz karte muzyczna zintegrowana w plycie, np AC97?

Czy moze SB Live?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz dźwięk przestrzenny włączony. Spróbuj ustawić rozkład kanalow tak żeby było zwykle stereo. Rozumiem ze w setupie dx przyspieszenie sprzętowe dźwięku wyłączyłeś.

Masz karte muzyczna zintegrowana w plycie, np AC97?

Czy moze SB Live?

Wydaje mi się, że kartę muzyczną mam zintegrowaną na płycie ale nie jestem pewny. Rozkład kanałów gdzie mogę znaleźć? Prosiłbym o dokładną drogę, nie jestem zbyt obeznany w komputerach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej było napisane, że zebranie wszystkich flag w poszczególnych miastach nic nie daje w wersji na PC...

A co gry ubijemy wszystkich Templariuszy ? Będzie jakiś bonusik ?

Tylko taki, że nie będziesz się już musiał przejmować tymi zakutymi łbami podczas pracy.

O ile mi wiadomo.

No i dodatkowe ukończone zadanie do dalszego przedłużenia paska synchronizacji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie zrobiłeś? (gdzie się zgubiłeś?) W 3 bloku masz chyba 2 miasta i 2 kolesi, których musisz zabić. Ja miałem tak, ze zabiłem pierwszego i później poszedłem od razu po drugiego. Zaliczyłem wszystkie śledztwa. Idę po zlecenie a tu zonk! Koles (ten w kryjówce Asasynów) nie chce mi zlecić zadania. Później się kapnąłem, że najpierw muszę odwiedzić Bossa Asasynów w tej wiosce, zeby pogadał i dopiero wtedy mogłem zabić 2 kolesia. Może zrobiłeś tak samo?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę słaby procek, poza tym powinno ruszyć, nie wiem, co jest nie tak. A co do dodatkowych zadań - nie ma sensu uganiać się za flagami, czy templariuszami, synchronizacji wystarczy z ratowania wieśniaków nawet z zapasem, chyba, że chcecie mieć cały pasek w połowie gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Assassins Creed. W momencie, w którym gra powinna mi się uruchomić (po reklamie dystrybutora) nic się nie dzieje.

Mój pecet to:

AMD Athlon 2500+ 1,83 Ghz

2 GB RAM

karta GeForce 7600 GT z 256MB vRAM

System Windows XP z dodatkiem Service pack 2.

Reinstall sterowników nie pomógł.

@down

Dokładnie nic, zupełnie jakbym gry w ogóle nie uruchamiał. Po włączeniu ładuje się jakiś pasek i logo gry. Po zniknięciu owego logo DVD-Rom zaczyna pracować, ale reakcji nie ma żadnej, zupełnie jakbym gry wcale nie uruchamiał. Podobny problem mam z Quake IV, obie legalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki.

BTW: [ciach] klimatyczna gra xD.

A po niej czas na Prototype.

Bluzg wycinam. Upomnienie słowne. Zapoznaj się z regulaminem.

[wies.niak]

Ops, w takim razie przepraszam.

Po prostu to nie uznalem to slowa jako bluzg (inwektywę jak rozumiem)

Bluzg użyty w pozytywnym brzmieniu ciągle pozostaje bluzgiem...

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...