Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Wlasnie wrocilem z empiku.

Zadowolony wlozylem gre do napedu, zainstalowalem, uruchomilem i co widze? Wloz wlasciwa plyte CD-ROM do napedu.(gra jest na DVD...)

Przeinstalowywalem ja juz kilka razy, nic nie pomaga... zna ktos rozwiazanie tego problemu?

EDIT:

Sciagnalem cracka, dziala. Szkoda ze tak musza robie radzic ludzie, ktorzy kupuja oryginalna gre.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoze ale widzialem gdzies w necie takie rozwiaznie problemow z dzwiekiem:

start>uruchom > dxdiag > dzwiek > przyspieszenie pelne > brak przyspieszenia

Sprobuj moze pomoze.

A z tym wywaleniem daemona/alcohola nie pomoglo :/. Dalej prosi o cd...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam nieco inny problem - dźwięki otoczenia słyszę, co prawda. Przynajmniej część. Ale dialogów za cholerę - chyba, że po tych kilku słowach z samego wprowadzenia przez dłuższy czas nic nie mówią, tylko "nieme filmy" są.

Jakieś pomysły?

Np, ale czemu zalujesz? Wedlug mnie polonizacja jest calkiem calkiem ;p

A z tym moim problemem to napisalem wlasnie e maila do cenegi... ciekawe co odpowiedza.

Wie ktos moze czy beda jakies patche do tej gry? Moze naprawia ten problem... bo w takim wiedzminie w launcherze byl odnosnik do strony najnowszym patchem a tutaj jest jakis autopatcher, tylko czy on wlasnie sciaga aktualizacje?

w sklepie gram.pl w wymaganiach sprzętowych gry zaznaczono:

"UWAGA Gra obsługuje wyłącznie karty na magistrali PCI Express"

Czy ktoś z Was zainstalował tą grę w komp. z kartą na AGP?

Czy można ten problem obejść bez wymiany komp?

Z tego co pisze na pudelku z gra to PCI jest potrzebne tylko do kart GeForce 6800 i radeonow X1600 i 1650.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np, ale czemu zalujesz? Wedlug mnie polonizacja jest calkiem calkiem ;p

A z tym moim problemem to napisalem wlasnie e maila do cenegi... ciekawe co odpowiedza.

Wie ktos moze czy beda jakies patche do tej gry? Moze naprawia ten problem... bo w takim wiedzminie w launcherze byl odnosnik do strony najnowszym patchem a tutaj jest jakis autopatcher, tylko czy on wlasnie sciaga aktualizacje?

Nie bój nic, jakieś patche na pewno sie ukażą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dźwiękiem, ale inny. Mianowicie, gdy słyszę modły (chyba tak się to nazywa), albo dzwony po zabójstwie z kościoła, dźwięk pojawia się raz w lewej słuchawce, raz w prawej, kilka razy na sekundę. Wszystkie inne dźwięki są ok. Napotkał ktoś już taki problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...