Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Mój kolega niema neta, a potrzebuje directx do Assassina. Ja mam taką oryginałkę że directx przy instalacji się pobiera, a on nie może instalnąć. Daajcie link do directx'a do Assassina

myślę że nie chodzi tu o directX, tylko o to że jak włączasz assassina to on sie łączy z netem i ściąga pache, przy pierwszej instalacji trochę to trwa, mógłbyś opisać ten problem szerzej, o co chodzi z tym kumplem, nie włancza mu sie assassin, czy sie zacina, pomuż nam troche, bo z tego co napisałeś nic nie wynika

http://www.idg.pl/ftp/pc_4129/DirectX.9.0c....9.20.1057.html

http://download.chip.eu/pl/DirectX-9.0c-Li...007-_78518.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, problem mam.

Byłem sobie niedaleko wejścia do Akki (w tej chwili zabijam templariuszy i zbieram flagi na terenie Królestwa), tam jest taka palisada, a w środku żołnierze. Podczas zbierania na terenie palisady flag, zostałem zdemaskowany i zacząłem uciekać. Do pościgu przyłączył się templariusz i...tyle go widziałem. Nie zabiłem go, to pewne, a nie wrócił na swoje miejsce. o_O

Dałem się zabić, gra się wczytała, a jego dalej nie ma. Ktoś się spotkał z podobnym problemem?

Zastanawiałem się czy czasem nie spadł z jakieś wysokości i się nie zabił, ale nie przypominam sobie, żeby pojawił mi się o tym komunikat, jak i nie pamiętam ile miałem zabitych templariuszy przed spotkaniem powyższego...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, problem mam.

Byłem sobie niedaleko wejścia do Akki (w tej chwili zabijam templariuszy i zbieram flagi na terenie Królestwa), tam jest taka palisada, a w środku żołnierze. Podczas zbierania na terenie palisady flag, zostałem zdemaskowany i zacząłem uciekać. Do pościgu przyłączył się templariusz i...tyle go widziałem. Nie zabiłem go, to pewne, a nie wrócił na swoje miejsce. o_O

Dałem się zabić, gra się wczytała, a jego dalej nie ma. Ktoś się spotkał z podobnym problemem?

Zastanawiałem się czy czasem nie spadł z jakieś wysokości i się nie zabił, ale nie przypominam sobie, żeby pojawił mi się o tym komunikat, jak i nie pamiętam ile miałem zabitych templariuszy przed spotkaniem powyższego...

Niestety to na 90% bug w grze.Mi sie kiedys zdarzyło ,że podczas walki z kobieta udającą de sabla(nie wiem jak to się pisze;) )

utknęłem w ścianie :/ (żeby nie było mam oryginał).Po prostu bugi się zdarzaja jedne sa bardziej wkurzające od innych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad kupnem Assassin Creed ale chyba razem z ta gra musze kupic nowa karte graficzna....

Moja obecna to RADEON X800 PRO 256MB SM 2.0. Czy ma sens granie w AC na takiej karcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie nad kupnem Assassin Creed ale chyba razem z ta gra musze kupic nowa karte graficzna....

Moja obecna to RADEON X800 PRO 256MB SM 2.0. Czy ma sens granie w AC na takiej karcie?

Gra wymaga minimum SM 3.0, także na obecnej karcie wcale sobie nie pograsz. W temacie Karty Graficzne zostało już sporo powiedziane na temat nowej oferty ati i nvidii, polecam przejrzeć kilka ostatnich stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem który częściowo został opisany na poprzednich stronach tego tematu. Otóż, podczas gry nie słychać dialogów i dźwięków otoczenia, od czasu do czasu słychać jednak urywki zdań bądź np. stęknięcie Altaira przy wspinaczce. Jest to niesamowicie wręcz denerwujące. Posiadam orginał Polskiej wersji reżyserskiej gry, a komputer mam takowy: AMD Athlon

64X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz, 1,00 GB RAM. Po zakończeniu instalacji AC, na wyświetlonym menu wymagań sprzętowych miałem same zielone plusiki i napis "minimalne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voidan. Najpewniej sprawdź ustawienia dźwięków w windowsie ... ja miałem podobny problem ( mam głośniki 5:1 ) i musiałem włączyć w ustawieniach w panelu sterowania stereo 2:1 i dźwięk był normalny. Jeżeli masz głosniki 5:1 to spróbuj takiego rozwiązania. Zalecam też przeinstalowanie sterowników do karty muzycznej/płyty głównej...

Jeżeli możesz to napisz jaką masz kartę graficzną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem być może wiele osób pisało już tutaj z tą sprawą ale i tak muszę spróbować.Czy Assassins Creed pójdzie na moim kompie na maksymalnych detalach,drobne zwiechy nie grają roli.Intel Core 2 Duo 2.13,Geforce 7900gs 256mb,Ram 1 Gb.

Posty tego typu proszę zamieszczać w przeznaczonym do tego dziale->Czy pójdą . Po pierwsze dużo szybciej otrzymasz odpowiedź, a po drugie nie będzie tworzył się niepotrzebny bałagan. To samo tyczy się reszty, którzy pisali posty o podobnej treści. -mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem być może wiele osób pisało już tutaj z tą sprawą ale i tak muszę spróbować.Czy Assassins Creed pójdzie na moim kompie na maksymalnych detalach,drobne zwiechy nie grają roli.Intel Core 2 Duo 2.13,Geforce 7900gs 256mb,Ram 1 Gb.

Na maksymalne nie masz co liczyć. Za mało RAMu, i karta graficzną zbyt, jak na maksymalne detale słaba.

Na pewno będzie płynnie na średnich chodzić.

PS: Nie na takiej wielkiej różnicy między średnimi a dużymi. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na maksymalne nie masz co liczyć. Za mało RAMu, i karta graficzną zbyt, jak na maksymalne detale słaba.

Na pewno będzie płynnie na średnich chodzić.

PS: Nie na takiej wielkiej różnicy między średnimi a dużymi. :)

Chodzi tylko o to, że GRID chodzi mi na maksymalnych detalach bez żadnej zwiechy ,gears of war w niektórych momentach ścina ale wiele osób na to narzeka-coś chyba z grą bo mieli naprawdę mocne kompy,wiedźmin-tylko w walce z bestią-dużo ognia chyba dlatego i Wyzima Handlowa ale tu tak samo wiele osób narzeka pomimo ,że mają dobre konfiguracje, a we wszystkich grach brakuje mi Ramu.Pytam się, ponieważ zastanawiam się nad kupnem Mass Effect który ma trochę podobne wymagania i nad zakupem asasyna i nie wiem co wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem i w to i w to i dwie gry sa swietne jednak sadze ze ME jest lepszy assasin s creed po jakims czasie moze sie znudzic a ME ma niesamowity klimat swietna fabule niezla grafe i fajnie sie sztrzela jednak glowny watek jest krotki w kilka godzin mozna go ukonczyc a misje poboczne sa nudne lokacje powtarzaja sie z kolei assasin jest calkiem dlugi tez fajna grafa fajnie jest sie wspinac i skakac po budynkach fabula po prostu jest budynki tez czesto sie powtarzaja misje poboczne to kilka zadan ciagle sie powtarzajacych i zaczyna sie nudzic ale najlepiej kupic i to i to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem i w to i w to i dwie gry sa swietne jednak sadze ze ME jest lepszy assasin s creed po jakims czasie moze sie znudzic a ME ma niesamowity klimat swietna fabule niezla grafe i fajnie sie sztrzela jednak glowny watek jest krotki w kilka godzin mozna go ukonczyc a misje poboczne sa nudne lokacje powtarzaja sie z kolei assasin jest calkiem dlugi tez fajna grafa fajnie jest sie wspinac i skakac po budynkach fabula po prostu jest budynki tez czesto sie powtarzaja misje poboczne to kilka zadan ciagle sie powtarzajacych i zaczyna sie nudzic ale najlepiej kupic i to i to

to mu wyślij kase

zależy też jaki gatunek lubisz

ja jak widzę gre związaną z kosmitami to mi się żygać chce ale rób co chcesz

ja bym wybrał assasina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o zakończenie Assassin's Creeda. Kiedy już zobaczymy te znaki nad łóżkiem można po napisach wziąć długopis leżący na Animusie. Jest też interakcja z komputerem doktora ale nie znamy hasła. Czy jest to już koniec gry czy coś jeszcze można zrobić np. z tym komputerem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przejrzeć maile na kompie doktorka, tylko trzeba ukraść mu długopis, czy jak ktoś to fachowo nazwał 'klucz USB' podczas jednej z przerw w sesji na Animusie. Można poza tym pochodzić tu i ówdzie i rozszyfrowywać znaki w pomieszczeniach. Co do maili doktorka, warto zwrócić uwagę na ten bez tematu, z wielkimi literami w treści. Można tam coś wyczytać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy przeszedł ktoś assassina w 100% i widział dodatkowe wspomnienia, jak je uruchomić? nie da się tego zrobic z poziomu animusa,ta jak wejście w ukończone wspomnienie... Jak ktoś wie co z ty, zrobić niech da znać!

i nic sie nie odblokowuje, żasne wspomnienie, filmik, nic takiego....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, czy przeszedł toś assassina w 100% i widział dodatkowe wspomnienia, jak je uruchomić? nie da się tego zrobic z poziomu animusa,ta jak wejście w ukończone wspomnienie... Jak ktoś wie co z ty, zrobić niech da znać!

Aaa. Nie, to nie tak ^^

Dodatkowe wspomnienia są po to, by zobaczyć ile zebrałeś flag, ile jeszcze Ci zostało. Jeśli zbierzesz wszystkie z całej gry, to będziesz miał zapełnione paski.

Proste :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...