Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

A ja tylko niesmialo przypomne, ze istnieje cos takiego jak domniemanie niewinnosci, a posiadanie rodziny za granica, tudziez otrzymywanie od niej gier karalne nie jest. I mimo tego ze jest to chyba najbardziej wyswiechtana spiewka piratow, to zakladanie ze kazdy kto ma gre w innej niz sprzedawana w Polsce wersji jezykowej to pirat jest raczej durne:) Zreszta, sam mam jakas ciotke w USA, choc gier mi nie przysyla (a moglaby) i w sumie wiem o niej tylko tyle ze jest;)

@3rider

Raczej bym nie liczyl na zadne spolszczenie, a nawet jesli takowe jest, to (chyba, aczkolwiek moge sie mylic bo prawnikiem nie jestem) w przeciwienstwie do posiadania rosyjskiej wersji gry jego sciaganie i udostepnianie legalne nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko niesmialo przypomne, ze istnieje cos takiego jak domniemanie niewinnosci, a posiadanie rodziny za granica, tudziez otrzymywanie od niej gier karalne nie jest. I mimo tego ze jest to chyba najbardziej wyswiechtana spiewka piratow, to zakladanie ze kazdy kto ma gre w innej niz sprzedawana w Polsce wersji jezykowej to pirat jest raczej durne:) Zreszta, sam mam jakas ciotke w USA, choc gier mi nie przysyla (a moglaby) i w sumie wiem o niej tylko tyle ze jest;)

@3rider

Raczej bym nie liczyl na zadne spolszczenie, a nawet jesli takowe jest, to (chyba, aczkolwiek moge sie mylic bo prawnikiem nie jestem) w przeciwienstwie do posiadania rosyjskiej wersji gry jego sciaganie i udostepnianie legalne nie jest.

Heh no w sumie to masz rację, ale żeby przysyłać aż z Rosji?:P Wydało mi się dziwną zbieżnością, że akurat rosyjska wersja była to przedpremierową działającą i tutaj też rosyjska, ale możesz mieć rację :)

HrymiMakos: a zebrałeś te flagi i templariuszy zabiłeś na PC, bo jak tak to pokaż mi to wspomnienie dodatkowe paluchem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawlo 9666 A według mnie zdecydowanie gra się lepiej na PC :P na moim kompie chodziło płynnie nie cięło się i ani razu nie wywaliło mi gry do windy, a na klawiaturze gra się o niebo lepiej niż na padzie grałem i na tym i na tym i ja wybieram klawiaturę :D

@Kodeł : w sumie to masz racje ale żeby mieć na maksa pasek synchronizacji to wystarczy pomagać tym ludziom nękanym przez te grupki żołnierzy czy kto to tam jest no przynajmniej mi to wystarczyło i w 5 bloku miałem już ten pasek na full

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z empiku.

Zadowolony wlozylem gre do napedu, zainstalowalem, uruchomilem i co widze? Wloz wlasciwa plyte CD-ROM do napedu.(gra jest na DVD...)

Przeinstalowywalem ja juz kilka razy, nic nie pomaga... zna ktos rozwiazanie tego problemu?

EDIT:

Sciagnalem cracka, dziala. Szkoda ze tak musza robie radzic ludzie, ktorzy kupuja oryginalna gre.

Az nie wierze w to co mowisz...przykro mi.

A jezeli to prawda, to prawdopodobnie problem byl z napedem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kivi: normalnie czasem tracę wiarę w ludzi, jak to czytam. Jak wpiszesz w googlach ten komunikat i Assassin's Creed to chyba w pierwszym wyniku masz rozwiązanie. Problem to jakieś emulatory napędów wirtualnych: Daemon, Alcohol, w moim przypadku UltraISO. Kurczę no, sorry, ale google nie gryzie :(

nie cytuj poprzedniego postu - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no sorry, nikogo nie gryzie, a jednak mi to Twoje 'rozwiązanie' nie pomogło :/ od dłuższego czasu męczę się z Cenegą, a oni sobie po prostu w kulki lecą ;/

Mozesz napisac maila, zadzwonic, albo udac sie tam osobiscie.

Ja napisalem maila odnosnie rejestracji gier, ktorych nie dalo sie zarejestrowac z podanymi kluczami, i do tej pory nie mam odpowiedzi, czyli ponad miesiac, a moze nawet ze 2, 3..

Mozna tez probowac w sklepie.. ale, ze gra otwarta to raczej marne szanse. Jesli jednak bys chcial miec tego AC bardzo, to byc moze by cos poradzili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z empiku.

Zadowolony wlozylem gre do napedu, zainstalowalem, uruchomilem i co widze? Wloz wlasciwa plyte CD-ROM do napedu.(gra jest na DVD...)

Przeinstalowywalem ja juz kilka razy, nic nie pomaga... zna ktos rozwiazanie tego problemu?

EDIT:

Sciagnalem cracka, dziala. Szkoda ze tak musza robie radzic ludzie, ktorzy kupuja oryginalna gre.

Az nie wierze w to co mowisz...przykro mi.

A jezeli to prawda, to prawdopodobnie problem byl z napedem.

może w empiku ktoś płytki pomylił, jeśli brałeś puste opakowanie, a po płyte szedłeś do sprzedawcy to mógł sie pomylić i złą płytke z pośpiecu włożyć i twój serial jest nie kompatybilny z dvd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, no sorry, nikogo nie gryzie, a jednak mi to Twoje 'rozwiązanie' nie pomogło :/ od dłuższego czasu męczę się z Cenegą, a oni sobie po prostu w kulki lecą ;/

Mozesz napisac maila, zadzwonic, albo udac sie tam osobiscie.

Ja napisalem maila odnosnie rejestracji gier, ktorych nie dalo sie zarejestrowac z podanymi kluczami, i do tej pory nie mam odpowiedzi, czyli ponad miesiac, a moze nawet ze 2, 3..

Mozna tez probowac w sklepie.. ale, ze gra otwarta to raczej marne szanse. Jesli jednak bys chcial miec tego AC bardzo, to byc moze by cos poradzili.

Mój problem polega na tym, że zainstalowałem grę bez problemów, ale już uruchomić jej nie mogę, bo wyświetla się komunikat:"włóż właściwy dysk CD" czy jakoś tak. Dzwoniłem, pisałem, na daremno, nie pomogli mi ! Kazali kupić nowy napęd - kupiłem - nie działa. Nie wiem co robić ;( Najgorsze jest to, że działa na innych PC, a u mnie nie !! Kazali zaktualizować software napędu - zrobione - nie działa, bios płyty głównej(chipsetu) - zrobione(tak mi się przynajmniej wydaje) - nie działa !! Już nie wiem co robić .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zamiast kupowania nowego napedu i bawienia sie z tymi sterownikami wystarczylo sobie zrobic nowa instalke Windowsa? Zgrac gdzies to co ci potrzebne, przydatne i to czego nie chcesz stracic i sprobowac wtedy.

Czasem sie zdarza, ze sterowniki znikna, cos sie odinstaluje, pokombinuje, przesunie, cos przestanie dzialac, itp. itd.

Taki jest Windows.

Nie bierz tego na serio. Jednak jak cos bardzo wkurza w kompie, to instalacja czasem daje pozytywne skutki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem sobie przejśc po raz drugi AC i mam mały problemik... Otóż gdy zabijam jakiegoś wroga bądź zaczynają mnie ścigac mój komp na jakieś pół minuty się zwiesza, a jak łatwo się domyślic przy uprzednim gry przechodzeniu takiego czegoś nie było :blink: . Wie ktoś może od czego to? W kompie nic od tamtego czasu (włącznie ze sterownikami) wymieniane nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też tak się stało.Aha i mam problem gdy jeżdże konno po królestwie i poziom klatek spada do 1 i co 15 minut wykonuje 1 ruch może ktoś pomóc.Mam orginalnego AC kupionego za 79.99 w media markcie.Mój komp Asus Athlon 2 rdzeniówka po 3.5 na rdzeń karta GeForce 8600 GTS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...