Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Wie ktoś może jaki jest dobry i skuteczny sposób na zakończenie żywota templariuszy? Ciężko mi z nimi idzie... <_<

Raven ma racje!Mozesz Templariusza zaatakowac, bedac na koniu(wierzchem).Kon bedzie go dodatkowo przewracal i tratowal,a ty go tylko dosieczesz z gory.Wycofuj sie tylko czasem, bo moze ubic konia i zostanie tylko sposob Ravena!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybszy i prawie zawsze skuteczny sposób walki jest inny. Zabiłem nim wszystkich bossów mniej wiecej trzy razy szybciej niż kontrą. Mianowicie łapiesz delikwenta, rzucasz o ziemię, podchodzisz z ukrytym ostrzem i atakujesz. Wróg nie ma szans obrony, więc jeśli nie będziesz marudził to ubijesz rycerza z marszu. Czasem co prawda odpala taki Przełamanie Chwytu, ale spróbuj parę razy, bo w końcu mu nie wyjdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki jest dobry i skuteczny sposób na zakończenie żywota templariuszy? Ciężko mi z nimi idzie... <_<

Ohh, jeśli chodzi o tych w mieście.... i bossów to nie istnieje coś bardziej finezyjnego niż tzw. air to assassinate. Większość templariuszy się da zabić w ten sposób, a również większość bossów (oprócz oczywiście tych, których nie możemy zabić po cichu ze względu na fabułę). Polecam ten sposób, jest naprawdę świetny. Jednakże sposób jest zazwyczaj nagrodą za przejście gry, bo dopiero wtedy mamy wszystkie elementy opanowane do końca. Można też (ałaaa) połamać takiemu delikwentowi nogi,

tak jak to zrobił Garnier

, ale sposób wyjątkowo jakiś taki nieludzki, dlatego sam używałem go bardzo rzadko i nie bez powodu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh, jeśli chodzi o tych w mieście.... i bossów to nie istnieje coś bardziej finezyjnego niż tzw. air to assassinate. Większość templariuszy się da zabić w ten sposób, a również większość bossów (oprócz oczywiście tych, których nie możemy zabić po cichu ze względu na fabułę). Polecam ten sposób, jest naprawdę świetny. Jednakże sposób jest zazwyczaj nagrodą za przejście gry, bo dopiero wtedy mamy wszystkie elementy opanowane do końca. Można też (ałaaa) połamać takiemu delikwentowi nogi,

tak jak to zrobił Garnier

, ale sposób wyjątkowo jakiś taki nieludzki, dlatego sam używałem go bardzo rzadko i nie bez powodu...

Połamać nogi? W jaki sposób? Jakimi klawiszami? W jakiej sytuacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie się zdaje, że wybór kontrataków z mieczem w roli głównej (jak i każdej innej broni) jest wybierany losowo (raz połamiesz nogi, raz żuchwę). Może się mylę... ale jeśli chcecie być finezyjni wybierzcie ukryte ostrze do walki z 20 przeciwnikami! To dopiero zabawa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mnie się zdaje, że wybór kontrataków z mieczem w roli głównej (jak i każdej innej broni) jest wybierany losowo (raz połamiesz nogi, raz żuchwę). Może się mylę... ale jeśli chcecie być finezyjni wybierzcie ukryte ostrze do walki z 20 przeciwnikami! To dopiero zabawa!

Częściowo masz rację, a częściowo się mylisz ;p Altair, jeśli przytrzymamy LPM trochę dłużej wykonuje mocniejszy atak z 'zamachem'> Tak samo potrafią nasi przeciwnicy. Jeśli uda się nam skontrować taki atak to wtedy Altair uderzy wroga łokciem i mamy czas żeby wybrać:

a)łamiemy mu nogę wciskając kilka razy spację

b)wbijamy w niego miecz/sztylet

c)rzucamy nim

d)pozwalamy mu upaść;p

W zamian za podzielenie się, proszę byście podali mi jakiś program do nagrywania właśnie, np. AC. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zabójstwo z nabiegu i wyskoku czy z lotu pięć metrów w dół. W ogóle to mi zawsze wychodziło tylko to z przebiciem, czasem sie wywalił, o innych nie wiedziałem :)

To jest to gdzie skaczesz na kogoś z pewnej wysokości jednocześnie go zabijając (np. skacząc ze straganów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Po skończeniu gry i obejrzeniu napisów bohater wychodzi z Animusa i jest w tym ośrodku. Tam można

używając klawisza E zobaczyć znaki na podłodze i ścianach, oraz po zajrzeniu do komputera Lucy przejść do sali konferencyjnej.

Czy da się tam zrobić coś jeszcze i jeśli tak, to co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Po skończeniu gry i obejrzeniu napisów bohater wychodzi z Animusa i jest w tym ośrodku. Tam można

używając klawisza E zobaczyć znaki na podłodze i ścianach, oraz po zajrzeniu do komputera Lucy przejść do sali konferencyjnej.

Czy da się tam zrobić coś jeszcze i jeśli tak, to co?

Jeśli zwinąłeś doktorkowi klucz, to możesz zajrzeć do jego komputera, a następnie do komputera w sali konderencyjnej. I w sumie tyle, oczywiście możesz też jakieś zabójstwo ponownie rozegrać, ale to wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zbierzesz wszystkie flagi, to ukończysz jedno wspomnienie. Pewnie będzie za to dodatkowy pasek synchronizacji, czy coś. Choć szczerze mówiąc flagi są tak bezsensownym pomysłem, że nigdy ich nie zbierałem za dużo, więc w sumie nie wiem.

Co do tych lagów miałem podobnie - możesz zmniejszyć liczbę szczegółów - różnicy w grafie nie zauważyłem, a zwisy znikły. Możesz też... zrestartować kompa. Wcześniej tak robiłem i na pewien czas pomagało :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam nadzieję, że umiecie air to assassinate o którym wspomniałem wcześniej. wink.gif

Air to assassinate? :blink: Na czym to polega:D? Jeśli chodzi o zabicia za pomocą ukrytego ostrza to umiem tylko takie w pełnym biegu (sprint) i po cichu :D Właśnie oglądnąłem sobie filmik z możliwościami walki w AC. Sam sie zdziwiłem bo nie byłem świadom ze jest aż tyle rzeczy o których nie wiedziałem (choćby walka ukrytym sztyletem :blink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i kilka pytań.

Dziej mi się coś takiego. Podczas walki jak kogoś zabijam mam strasznego laga. Musze chwile czekać a potem znów. Raz sobie z tym poradziłem zmieniłem i zwiększyłem rozdzielczość, ale teraz nie pomaga. Pomocy!

Co dają te flagi?

Może to co napiszę wyda Ci się głupie, ale...odłącz internet na czas gry. Mi pomogło, poważnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam nadzieję, że umiecie air to assassinate o którym wspomniałem wcześniej. wink.gif

Air to assassinate? :blink: Na czym to polega:D? Jeśli chodzi o zabicia za pomocą ukrytego ostrza to umiem tylko takie w pełnym biegu (sprint) i po cichu :D Właśnie oglądnąłem sobie filmik z możliwościami walki w AC. Sam sie zdziwiłem bo nie byłem świadom ze jest aż tyle rzeczy o których nie wiedziałem (choćby walka ukrytym sztyletem :blink: )

Zabójstwo z wyskoku co jest dość widowiskowe, np stojąc na dachu sklepu możesz zeskoczyć i jednocześnie zabić typka. W weekend spróbuję nagrać coś takiego i wrzucę na youtube'a to wtedy zobaczysz w praktyce. A propos flag. Zebrałem wszystkie, zabiłem wszystkich templariuszy i nagrodą za to jest wielkie ogromne NIC. Tak więc nie polecam;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten problem był już tu poruszany, ale nie wiem z jakiego powodu gra zaczęła mi się przycinać a w pewnych momentach potrzebny był restart komputera. Wszystko było w porządku, grałem kiedyś, przeszedłem, a ostatnio znowu zebrało mnie na granie. Wczoraj było jeszcze wszystko w porządku a teraz zaczęła się chrzanić. Zna ktoś rozwiązanie problemu? Te zacięcia występują zazwyczaj przy rożnego rodzaju ładowań, przy logu ubisoftu na początku, zabiciach czy przyjmowaniu zleceń

P.S reinstal nie pomógł

Konfiguracja:

Intel Core 2duo E6600 2,4Ghz

3GB Ramu

GeForce Gs7600 512mb ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może czy jest jakieś zangielszczenie bądz spolszczenie do AC??

bylbym bardzo w dzieczny bo ani w szkole ani na kursach tego rosyjskiego :D

a wie ktoś może czy jest jakieś zangielszczenie bądz spolszczenie do AC??

bylbym bardzo w dzieczny bo ani w szkole ani na kursach tego rosyjskiego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktoś może czy jest jakieś zangielszczenie bądz spolszczenie do AC??

bylbym bardzo w dzieczny bo ani w szkole ani na kursach tego rosyjskiego :D

a wie ktoś może czy jest jakieś zangielszczenie bądz spolszczenie do AC??

bylbym bardzo w dzieczny bo ani w szkole ani na kursach tego rosyjskiego :D

Hah zgadzam się z przedmówcą. Rosyjska wersja jest najwcześniejszą wersją beta z działającą Jerozolimą. Ang wersja beta miała problem z tym miastem. Jedyna poprawna ver (przedpremierowa) to właśnie rosyjska. Więc nie pytaj o takie rzeczy bo widzę, że piractwo to delikatny temat ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...