Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kapcio14

Assassin creed

Polecane posty

Aaa. Nie, to nie tak ^^

Dodatkowe wspomnienia są po to, by zobaczyć ile zebrałeś flag, ile jeszcze Ci zostało. Jeśli zbierzesz wszystkie z całej gry, to będziesz miał zapełnione paski.

Proste

Znaczy się że zebrałem te wszystkie flagi, tylko dla samej satysfakcji? Myślałem że jakiś dodatkowy lewel, albo filmik zobacze, a tu nic....

Rozczarowanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie szczęście że sobie ją kupiłem (żadko gry kupuje wole sieciówki). Uważam że gra jest super grafika genialna a fabuła zaskoczyła mnei i to bardzo. Myslałem ze wcielamy się w Assasina odrazu a ni wchodzimy do maszyny i pykamy, ale to było miłe zaskoczenie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Assassins Creed bardzo się podobał grafa super, fabuła genialna, i w ogóle cały świat gry itd. ale nie wiem czy ktoś widział filmik na youtue gameplay assassins creed 2 to muszę powiedzieć że troszkę mnie to zaskoczyło i jeżeli miałbym wybierać między np. gears of war 2 i assasins creed 2 to bym wybrał gears of war 2 (jedynkę przeszedłem i bardzo mi się podobała:P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ajzen w złym dziale piszesz...

Ja mam problem w końcówce gry. Dostałem zlecenie na zabicie tego głównego bonza i wiadomo, kim się okazał. Teraz muszę udać się do Arsufu. Problem polega na tym, że gdy dojeżdżam w okolice (około 290 m) mam tą niebieską ścianę, asasynowe ograniczenie terenu.

Jak dotrzeć do tego miasta?

EDIT:

Po problemie. Jeśli jeszcze ktoś miałby z tym kłopot, druga droga do tej miejscowości stoi i czeka aż na nią wejdziemy, by bez ścian dotrzeć do Arsufu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gomez opcja edytuj nie boli... a co do problemu to jeszcze mi powiedz czy to oryginał czy pirat. Jak pirat to masz rozwiązanie ;P

Jeśli to pirat to możesz od razu sobie odpuścić i pomaszerować do sklepu po orginał jeśli to nie pirat to może reinstalka gry pomoże.A jeśli nie to przecież jest dział pomocy ewentualnie reklamacji.Pozdrowienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kupisz oryginał i bedzie to samo to możesz cokolwiek o pomoc śpiewać.... A nawet jak my ci nie pomożemy to istnieje coś takiego jak REKLAMACJA U PRODUCENTA więc zabezpieczenie masz. No tak ale lepiej pójść na łatwizne... Po co pół roku kase oszczędzać na pudełko i instrukcje nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciał bym zadać pytanie.Mianowicie: gdzie znajdują sie pliki zapisów i profili do Gry Assassin's Creed.Chce to wiedzieć ponieważ Będe robił reinstal systemu i nie chce stracić postępów w grze.Więc jeśli gra jest na partycji E a bede formatował C to czy strace zapisy???Prosze o szybką odpowiedź.Z góry dziekuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie było już parę stron wcześniej, oto odpowiedź:

SAVE'y są tutaj: C:\Documents and Settings(Dokumenty i Ustawienia)\[nazwa konta]\Application Data(Dane Aplikacj)\Ubisoft\Assassin's Creed

Folder chyba standardowo jest ukryty zalecam opcje podglądu na ukryte pliki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oryginalną polską wersję Assassin's Creed. Gdy pasek instalacji dochodzi do końca ukazuje się błąd "data2 jest uszkodzone". Dlaczego gra nie chce się zainstalować?

PS. Sprawdzałem instalować na innym kompie, ale to samo się ukazuje.

PS2.Mój komp spełnia wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przenieść wszystkie pliki z płyty do jakiegoś folderu na HDD, a jeśli wszystkie pliki się przeniosą, to włącz z folderu plik instalacyjny. Możesz spróbować stworzyć obraz płyty w Nero, albo innym programie, a potem uruchomić go za pomocą Deamon Tools.

PS. Skąd grę kupywałeś z Allegro, czy ze sklepu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem w sklepie i byłem już tam z reklamacją, ale u tego faceta jakoś się zainstalowało, no i nie wymienił mi tej płyty :huh: . Spróbuję jeszcze zrobić obraz dysku tej płyty, może pomoże <_<

PS. artoor, przecież może trafić się każdemu wadliwy produkt i nie wyskakuj mi tutaj z "...to schowaj się"

PS2. Patryk666, dzięki za podsunięcie mi pomysłu z obrazem iso.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...