Jump to content

Kadel

Forumowicze
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kadel

 • Rank
  Ork
 • Birthday 11/17/1990

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Bydgoszcz
 1. Kadel

  All Points Bulletin: Reloaded

  Nick: Anthara (gram kobietą, bo faceci są brzydcy odczuwałem niechęć, gdy choć przez chwilę projektowałem JEGO) Frakcja: Enforcers Serwer: Obeya [EU1] Dodaj do pijaciół i pisz, jeśli chcesz pograć w teamie (może się VOIP ogarnie?). Edit: Zmieniłem frakcję i serwer przy okazji - w policji jest mniej nabów (tak zauważyłem).
 2. Kadel

  All Points Bulletin

  Ode mnie 8/10 i znak jakości . Grafika i dźwięki jakie są, każdy, kto pograł wie. Kto grał, ten wie, jak potrafi to wciągnąć. Te 2 punkty zabieram za (i tu moje pomysły): - brak świętej strefy w bazach frakcji (przez co cwani enforcerzy kampią się na uczciwych złodziei w punkcie skupu i zabijają ich, gdy są bezbronni [trzymając łup] - jest to po prostu głupie); - do poprawy system osłon i wychylania się (można dostać headshota, mimo, że murek, za którym się chowasz, jest pół metra wyższy od ciebie); - fizyka pojazdów (taksówką można dosłownie poprzewracać większość pojazdów stojących na drodze); - czas czekania na respawn ustawić na 10 sekund i odległość od miejsca śmierci 100m od celu misji (wkurzające jest zasuwanie na piechotę gdy...); - respawn cywili (głównie w samochodach) - musi być częstszy - są obszary, gdzie sprintujesz przez całe miasto, bo nic się nie zrespiło.
 3. Kadel

  Wiedźmin 2: Biały Wilk i "skaczące" tekstury

  Gorzej, jeśli masz Radeona. Wtedy nie wiem, jaki program do OC potrzebujesz. Ale gdzie wola, tam znajdzie się tweak. Niech tekstury będą z tobą.
 4. Obawiam się, że to nie jest problem - tak cienie wyglądają w tej grze. Chciałem się upewnić i na gugielu wszystkie screeny tak mają. I ja też. Niestety, jak widać, nie najlepiej prezentują się we wszystkich cutscenkach. Innemy słowy - dil łyd it.
 5. W Opcje>Ustawienia istnieje możliwość zmiany głosu zarówno US i Rusków. Opcja "Oryginalny" to PL "Ojczysty" to EN/RUS. Osobiście polecam ustawić [Język głosów "Oryginalny"] i [Język wrogów "Ojczysty"] wtedy grając US mamy po polsku (polecam! Po angielsku nie mają tego jaja) a Ruski mają ruski (niedaleko do polskiego, więc powinieneś rozumieć). Naprawdę - w tej grze lepiej cieszyć się dubbingiem. Oczywiście, jak już musisz mieć EN to sobie ustaw.
 6. Jeśli masz router i niezabezpieczony WLAN to nie dziwota, że takie rzeczy bywać mogą. BTW sam niedawno miałem taki problem (mimo hasła na WLAN) - wykręć antenę od WLAN z routera, może pomoże.
 7. Kadel

  Wiedźmin 2 - nie mogę pokonać Kejrana

  Opiszę walkę najdokładniej jak się da: 1. Cutscenka; 2. Skręć w prawo (przewrotkami omiń 2 środkowe macki I LEWĄ Z PRAWYCH! ); 3. Yrden pod lewą z prawych; 4. Stań na linii: lewa z prawych>Yrden>Ty; 5. Gdy podnosi tę mackę - przewrotka W LEWO!; 6. Kończyna złapana - odrąb ją; 7. Kejran wkurzony - sapie chłopak, ale tylko odsuń się na prawo i nie ruszaj; 8. Powtórz operację 3-6 dla prawej z prawych; 9. Gdy po utracie 2 macek zacznie nimi machać - Quen i jazda w prawo (uwaga środkowe mają kopa); 10. Powtórz operację 3-6 dla prawej z lewych; 11. QTE: gdy leci na ciebie macka PPM, dźgasz ile wlezie LPM, zeskakujesz [spacja]; 12. Wylądowałeś? Teraz będzie wkurzające. Quen i biegiem na górę zawalonego mostu (rampa się zrobiła; 13. Przewrotki! Pomagaj sobie Quen'em (uwaga! czasochłonny!) i biegiem na sam szczyt rumowiska; 14. Cutscenka i dialog; 15. Zabierz łupy ze zwierzaka (trzeba troszkę dalej tam wejść.
 8. Sam rozwiązałem problem. W ogóle jakiś dziwak ze mnie, zakładam tematy, żeby sam sobie pomóc. Temat do zamknięcia.
 9. Kadel

  Wiedźmin/Witcher (seria)

  Cóż, ja przechodzę W2 już 4 raz (tylko na trudnym, nie chcę totalnej śmierci z powodu QTE/buga). Recki trzaskać mi się nie chce, zapewne znacie ją z CD-A . Ode mnie 9 i znak jakości. Ten punkt do dychy zabieram za użeranie się z glitchami graficznymi/CTD/freezami/bugami oraz brakiem balansu - Szermierz niszczy (bez eliksirów sic!)/Mag taki sobie/Alchemik jest słaby. IMO do walki przydała by się wzajemna ochrona przeciwników (magowie za ziomkami z tarczami itd.) i mniejsze obrażenia w wykonaniu Geralta (na trudnym przeciętny bandyta schodzi na 3-5 butów). Za to znak jakości, ponieważ wsysa jak odkurzacz (kocham oklepane frazesy) i jest pełna pociśniętego humoru, na który rzadko którzy twórcy się porywają. Taka ciekawostka: śmiać mi się trochę chciało, gdy Geralt w starym dobrym stylu szabruje, grabi, zabija i gwałci . Wchodzisz do czyjejś chaty i bezkarnie zabierasz nawet drewno na opał. Przydała by się mała inspiracja (starym!) Gothic'em.
 10. Wyłącz uberpróbkowanie i śmieci pokroju rozmycia kamery itd. nie ładne są (IMO ) a męczą kartę. I zmniejsz rozdzielczość. To moje ustawienia i mam na nich ~40 FPS
 11. Kadel

  Wiedzmin 2-co kilka minut wyrzuca do pulpitu

  1. Zrób nowy plik tekstowy i nazwij go "1.bat"; 2. PPM>Edytuj; 3. wpisz do niego "net stop winmgmt"; 4. Zapisz, zamknij plik; 5. Włącz go; 6. Wytnij i wklej go do autostartu w menu Start. Powinno pomóc na freezy, kicki do pulpitu. A dla tych, którzy są alternatywną młodzieżą : 1. Start>Uruchom>"cmd.exe"; 2. wpisać "net stop winmgmt" i [Enter]; 3. Zamknąć; 4. Robić tak co włączenie komputera. Aby odwrócić tego efekty: W wersji pierwszej usunąć "1.bat" z autostartu i: W wersji drugiej i pierwszej 1. Start>Uruchom>"cmd.exe"; 2. wpisać "net start winmgmt" i [Enter]; 3. Zamknąć.
 12. Przejście do kanałów wygląda mniej więcej tak: od strony głównej bramy (od Foltesta i spółki) zejdź w dół schodami. Teraz tak: na lewo masz m. in. zadanie "Biada zwyciężonym" na prawo tłum mieszkańców pilnowanych przez wojsko. Idąc pod ścianą z jeńcami (?) będzie mały skręt z trupem żołnierza i przejście zabite dechami - walnij Aardem w deski i tadam! Masz przejście.
 13. Kadel

  Wiedźmin 2 - gra się zawiesza

  Niestety, nie znam się na kartach ATI, ale: 1. Znajdź działający dla Ciebie program do podkręcania (OC) i zmniejsz taktowanie pamięci (Memory Clock) kart graficznych (obydwóch) o 20MHz; 2. XP-antispy - wbrew nazwie powinien działać na Viscie. Pobierz, zainstaluj i odpal. W kategorii usługi zaznacz ptaka na "Wyłącz usługę udostępniania połączeń" i na dole ciśnij "Zastosuj ustawienia"; 3. Dla pewności uruchom komputer ponownie; 4. Jeśli nadal się wiesza w p. 2. w usługach ptak na "Wyłącz centrum bezpieczeństwa" i znów możesz dla pewności uruchomić ponownie; 5. Pamiętaj, aby w ustawieniach Wiedźmina wyłączyć Uberpróbkowanie. 5. Jak coś nie działa nadal to pisz, pomyślimy.
 14. Kadel

  Wiedźmin 2 - Czy da się wyłączyć napisy ?

  Geez, poszukaj w opcjach, musi tam być. Chodzi mi opcje w grze nie w Launcherze.
×