Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Dobra, nie załapałem, że cały czas chodzi o talię z hobgoblinem ^_-

Dziwne, zeby do gry sluzacej odstresowaniu stosowac cheaty, ale co kto lubi...
No, powiedziałbym że jest to gra dużo poważniejsza, niż większość zwykłych MMO, więc wcale mnie to nie dziwi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mech mage to raczej rush deck, przydałoby się coś do dobicia przeciwnika, czy "dowiezienia" wygranej. Osobiście stawiałbym na Antonidasa (ze względu na spare parts), Black Knighta (odpowiedź na silnego taunta), lub Loatheba (blokuje czary obszarowe).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/hearthstone/pl/blog/18140859/szykujcie-si%C4%99-na-wypraw%C4%99-do-czarnej-g%C3%B3ry-06-03-2015

Szykuje się nowa przygoda do HS. Tak samo jak w Naxx będziemy mieli 5 skrzydeł po 700 golda każde i to już w przyszłym miesiącu. Pokazano też już 4 nowe karty i wygląda na to, że smoki zaczną odgrywać większą rolę. Poza tym Oprawca wydaje się bardzo spoko narzędziem anty aggro, lepszym niż mechaniczna owca w której pokładałem kiedyś nadzieję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fusiox17pl Ja też tak robiłem dopóki nie zapoznałem się ze stronami pomagającymi złożyć talie na arenę. Ostatnio na 5 aren wydałem 210 golda tylko :P Szkoda tylko, że na arenie dają GvG boostery, a ja mam braki w klasycznych... ;)

@Hejnewar - zależy od szczęścia, tj. jakie questy masz, ale średnio ponad półtora tygodnia jeśli chodzi o 700, 100 może wpaść od 1 do 3 dni, zależnie jakie questy mamy(dlatego polecam robić te tylko za 60, a 40 zmieniać codziennie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem z goldem, że ilekroć zbieram 700 na Naxx to zawsze przy zdobyciu 100g kupuję sobie booster. Ale biorąc pod uwagę, że za miesiąc wychodzi Blackrock Mountain, to przydałoby się już przejść tego Naxxa, bo na razie nie mam zamiaru na Hearthstone wydawać pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arena mnie tak nie trapi bo umiem dobrze złożyć talię ale też tej stronki jestem ciekawy. Jeżeli mógłbyś podać link na pw byłbym wdzięczny.

Ja mam problem z samym wygrywaniem na ten moment pvp bo ja bez legendy a moi przeciwnicy z wymarzonymi kartami i po 5 legend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra. Nie chciałem robić spamu linkami, ale proszę bardzo - http://www.heartharena.com/ rejestracja i gotowe. Strona sprawdza karty pod kątem wartości bezwzględnej i pod kątem synergii. Ilość wygranych dla mnie waha się od 6 do 9, ale przed tym programem robiłem maksymalnie 3 winy... wink_prosty.gif

Edit: Dodam, że wszystko jest legalne, strona nie daje żadnej przewagi nad innymi - po prostu pomaga złożyć coś z sensem smile_prosty.gif

@down: Ja raz miałem Yserę na arenie... i nigdy nie wpadła do ręki, więc Cię rozumiem... ;)

Edytowano przez ST4LKER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby coś ugrać na arenie potrzeba sporo szczęścia nie tylko podczas układania talii ale również podczas samej rozgrywki. Na przykład dzisiaj sam grałem przeciwko rywalowi, który na arenie miał Neptulona i Mętnookiego. Ciężko sobie wyobrazić lepszą synergię jeżeli chodzi o arenę... :)

Jeżeli ktoś chciałby pogadać o zabawnych sytuacjach na arenie lub ciekawych synergiach na rankedach to możecie śmiało dodawać GT: DeadM666#2727 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Maexxny dla swojego kapłana używam, ale nie jest to zbyt popularny wybór i spokojnie mógłbyś się bez niej obyć. Dla druida i kapłana na pewno warto zdobyć Loatheba i Sludge Belcher(bardzo popularne i użyteczne w wielu taliach). Naxx ma też trochę innych ciekawych kart jak jajo, mad scientist, shadow of naxxramas (używany głównie przez druida), dark cultist dla kapłana, bardzo lubiany przeze mnie spectral knight.

Jeśli miałbym napisać w co inwestować - Naxxramas czy Blacrock.... nie wiem. Drugi rajd nie ma jeszcze ogłoszonych wszystkich kart i nie wiadomo na ile te już pokazane będą użyteczne w praktyce. Naxx jest póki co pewniejszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego jakie karty będą w górze oraz jakie karty masz. Ja osobiście w tym momencie posiadam około 1000 złota, lecz rozważam wydanie wszystkiego na areny, bo na co mi jakieś specjalne karty jeśli nie mam podstaw?

@Down (Hejnewar) www.heartharena.com/

Edytowano przez ST4LKER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie golda na nową przygodę mija się z celem jeśli nie ma się kart z wcześniejszych dodatków. Dostajemy tylko 31 kart a kosztuje to aż 3,5k golda jest to sporo bo za tą cenę możemy mieć 175 kart(albo i więcej jeśli umie się grać na arenach). Jestem ciekawy kiedy w końcu Dr. Boom dostanie nerfa, jest to chyba obecnie najbardziej przesadzona karta ze wszystkich.

Edytowano przez NieMy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość na arenie zwraca się po 4 wygranych, a żeby mieć od razu na następną arenę potrzebne jest 7 o ile się nie mylę. Jak ktoś nie umie sobie złożyć talii na arenę to można skorzystać ze stron które w tym pomagają, ja osobiście nie korzystam bo nie sprawia mi przyjemności takie składanie talii(tyczy się to również zwykłych talii) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy streamer wam powie, że nie opłaca się kupować pakietów tylko grać arenki. Nawet za 3 loose jest murowany pakiet więc nic nie tracimy poza oczywiście czasem. W miare ogarnięty gracz przy odrobinie szczęścia te 3,4 klucze zdobędzie a wtedy zwraca się arenka. Karty z góry już są przegięte w stosunku do tych z naxxa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale problem z arenami jest taki, że obecnie dają paczki tylko z GvG, więc raczej nie opłaca się ich robić. Dużo lepiej mieć karty z podstawki niż karty z GvG, bo bez kart z podstawki raczej nic nie złożysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...