Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Nozdormu to ciekawe urozmaicenie, ale raczej do "fun" decków. Raz na Arenie przeciwnik wypuścił Nozdormu jako ostatnią deskę ratunku, ale i tak dostał po nosie.

Co do Priesta - jeśli chodzi o niższe poziomy ranked, to rzeczywiście gra się dość prosto. Można stworzyć porządny deck bez zbyt wielu "dodatkowych" kart.

Co do szczęścia - z paczek na razie mam dwa lenendaries: "niestety" Millhouse'a i nie-tak-niestety

605.png

Do tego kilka epics. Do złotych szczęścia nie mam - Blood Imp, Harvest Golem i Mana Wyrm.

Edytowano przez Qbuś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś tutaj problem z płatnością w grze poprzez karty Visa? Od jakiegoś czasu gra non stop pyta o jakieś hasło zamiast CVV i nic nie można zakupić, a blizzard zapiera się że to nie ich problem lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Przed chwilą miałem chyba najlepszą grę ever.

Sytuacja: Ja, Hunter, siedzę na dwóch minionach, przeciwnik ma cztery - Silver Hand Knight, Squire, Argent Protector i jeden Recruit. Na łapie mam 2x Scavenging Hyena i Unleash The Hounds. Używam UTH, po czym rzucam obie hieny, robię trade... I oto co się stało chwilę później:

http://i.imgur.com/EWlh543.jpg

Jedna hiena 12/7, druga 14/8. GG WP

Edytowano przez Black Shadow
Miniaturki plz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie zawsze musisz mieć przy sobie removal, a w następnej turze pieski zjadają taunta i dostajesz na pysk od przypakowanej hieny. Przy czym potem ciężko zniszczyć ją czymkolwiek innym, niż właśnie removal, z uwagi na to, że właśnie tak wiele zyskuje z każdą kolejną bestią. Wydaje mi się, że bardziej odpowiedni byłby bonus 1/1, albo 2/0, zamiast 2/1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam łzy w oczach, pierwsza legenda, no i do tego nie jest nią Millhouse ani Nozdormu ;_;

u07nn30.png

Reszta też nie taka zła :)

eo2FXoB.png

Jest piękna ;_;

U4jxcsM.png

Jakie miniaturki, forum skaluje i to nie są duże obrazki, bez przesady, jakoś na poprzednich stronach nikomu nie przeszkadzały

Edytowano przez Sedinus
Miniaturki plz
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem kolejną arenkę. Kolejną którą skończyłem z bilansem 2 wygrane do 3 przegranych. Mój rekord to 4 wygrane, więc w tej chwili ten wynik jest równie zadowalający co wyniki polskiej drużyny w piłkę nożną. Mogłoby być lepiej, ale każdy wie że są to marzenia ściętej głowy.

W każdym bądź razie, ja nie o tym tu.

BÓG KART WYNAGRODZIŁ MOJE TRUDY DAROWUJĄC MI MEGA BOOSTER!

2 rare, epic oraz legenda, żeby być dokładnym. Z niebieskich Eaglehorn Bow dla Huntera, Ancient Watchera przemilczę, epic to Sword of Justice dla Palka. A Legenda? Sam Cairne Bloodhoof. Odzyskałem wiarę w to że jednak opłaca się grać na arenach :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny sposób, żeby się go pozbyć to silence i mind control. Naprawdę potrafi zmienić przebieg pojedynku.

Polymorph. Hex. Assassinate. Sap. Vaporize. Deadly Shot. Black Knight. Zwłaszcza ten ostatni to to środkowy palec na Tiriona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...