Skocz do zawartości

HearthStone: Heroes of Warcraft


Polecane posty

Nazwa "silence" jest rzeczywiście bardzo myląca, zwłaszcza dla ludzi z przeszłoscią w WoWie. Intuicyjnie silence powinien uniemożliwiać danemu stronnikowi używanie zdolności. Na początku tak właśnie rozumowałem i przegrałem przez to parę gier ;)

W ramach ciekawostki można wspomnieć, że np. Druid of the Claw zachowuje swojego buffa do hp, pomimo silence.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki można wspomnieć, że np. Druid of the Claw zachowuje swojego buffa do hp, pomimo silence.

Bo to nie jest 'bonus' do hp. To poprostu postać 4/6 z tauntem albo 4/4 z charge. Jedynymi zdolnościami/bonusami są tutaj taunt i charge.

Edytowano przez omega48
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest 'bonus' do hp. To poprostu postać 4/6 z tauntem albo 4/4 z charge. Jedynymi zdolnościami/bonusami są tutaj taunt i charge.

Wiem, ale uznałem to za ciekawostkę wartą wzmianki. Zresztą wystarczy zerknąć na fora, co chwilę ktoś zgłasza, że Druid of the Claw jest zbugowany, bo nie da się go silence ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już jesteśmy przy nieścisłościach, to dla mnie dosyć dziwną sytuacją jest również tracenie wszelakich efektów Enrage przez stronników potraktowanych zaklęciem Equality. Oczywiście - od strony technicznej wiadomo jak to działa (maksymalne zdrowie zmniejszone do 1, więc stronnik przestaje być ranny), lecz próbując wziąć to nieco bardziej na logikę, to minion nie wydaje się być wcale mniej ranny dlatego, że zmniejszono jego zdrowie. Myślę, że bardziej sensownym byłoby działanie na zasadzie redukowania "current health" (co zresztą, według mnie, sugeruje opis działania), jak robią to bodajże zaklęcia huntera.

@DOWN

Z żaby da się jeszcze zdjąć Taunta.

Edytowano przez Padaka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silence nie działa też np. na owcę czy żabę. A to dlatego, że tego typu efekty po prostu zamieniają całą kartę na inną (co zresztą widać), nie dodają dol niej efektów. Np. owcę da się spokojnie cofnąć na rękę (też pewna forma dispella) i cały czas będziesz miał wtedy owcę o koszcie 0 tongue_prosty.gif Co do Equality, to to po prostu ustawia "na sztywno" HP wszystkich stworów na 1, co jest ich maksymalną wartością. Więc mając 1 HP taki berserker jest, jakby nie patrzeć, zdrowy i traci enrage.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żabę to może zadziałać, w końcu ma 0/1 i Taunt. Pytanie tylko - jakim jełopem trzeba być, żeby zmarnowa c silence na miniona 0/1...

Sytuacyjnie może to mieć sens, żeby pozwolić mocnym stworom atakować bohatera lub inny cel, który jest ważniejszy od żaby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzy musi coś zrobić z tymi disconnectami. Zacząłem się bawić w Ranked i dzisiaj beztrosko doszedłem do 20 z dwoma gwiazdkami, tylko po to, by stracić je, bo HS straciło połączenie z serwerem. Kilkukrotnie. "Relaunch Hearthstone to reconnect" g...uzik daje - niezależnie od tego co zrobię, przerwana partia jest uznawana za moją przegraną. B|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciułałem 545 golda, ale nie mogę się przekonać do grania aren. Spotkaliście się z czymś takim? Wybór kart mnie przeraża i odstrasza :P Grałem kilka, najlepiej wygrałem 4:3 (na szczęście ani razu 0:3), ale nie wiem, czy sobie po prostu paczek za to nie kupić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 4 wygranych na Arenie paczki wychodzą na 0 albo minimalnie się zwracają. Jak masz problemy z draftowanie decku to polecam ArenaValue, mały programik który stara się wycisnąć z dostępnych dla ciebie kart maksymalny value.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arnie

Ja zacząłem brać paczki po 100g bo mnie w arenach czasami po prostu szlag trafia gdy raz się trafiają sensowne karty do talli, a innym razem jest jakaś kołomyja i koniec końców wychodzi talia, która tak naprawdę w niczym nie jest dobra ;/ Areny są dobre dla tych, którzy konsekwentnie wygrywają do 6-7 wygranych, dodatkowo sobie raz na dwa tyg. kupuje 7-dmiopak kart i gra sie naprawdę świetnie tym co do tej pory udało mi się uzbierać. M.in. zbijając bąki dorobiłem się już 3 legendarnej i wielu złotych i dostałem sporo cennych kart dla Szamka, który jest po prostu genialny do żłobienia rankingów ;)

Nie ma to jak klonowanie Ysery albo Raga używając Faceless Manipulatora, wrażenia? Bezcenne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Chciałem się zapytać o parę porad. Jestem całkowicie zielony, choć gra niesamowicie mi się podoba. Macie jakieś dla początkujących ? Oglądałem parę materiałów, jednak dodatkowej wiedzy nigdy za wiele. Np, czy opłaca się robić własne talie przed zdobyciem 10 lvla każdej postaci ? Jakieś przykłady dobrych talii ? Czy podstawową można coś ugrać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...