Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Shade może być rzucone w 1 turze przez druida, w 3 turze mamy 6/6.

Shade dostaje +1/+1 na początku twojej tury, więc w 3 turze może mieć bez buffów najwyżej 4/4. Sama karta nie wydaje mi się szczególnie op. Puszczona z coinem w drugiej turze trzyma curve mniej więcej na poziomie innych minionów (w 3ciej turze 3/3, w 4tej 4/4, itd.), wystawiona 'normalnie' jest lekko do tyłu (2/2 w 3ciej itd.), do tego jest raczej słaba jeżeli dostaniesz ją w late game (nie ma czasu żeby się rozpędzić). Jeżeli będzie grana to imo raczej w control deckach jako finisher.

Dużo mocniejsze wydaje mi się jajko. Przy tylu możliwościach buffowania minionów (głównie +taunt albo +1 attack) Nerubian będzie się wykluwał bardzo łatwo. Dodatkowo jest bardzo mocną kontrą na AoE sweepy.

Baron jest potencjalnie najmocniejszą kartą, bo chociaż sam z siebie nic nie robi, to ilość kombosów jakie tworzy jest bardzo duża (Sylvanas, Loot Hoarder, Cairne, etc.) i na pewno wystarczy do stworzenia talii opierającej się tylko na tym. Nie jestem pewien jak taka talia sobie by radziła, ale jeżeli będzie gnieść to na pewno wróci do łask Priest ze swoim AoE silencem.

@Down

W 1szej turze wystawiony 2/2. Na początku drugiej 3/3. Na początku trzeciej 4/4. Gdzie ty widzisz 5/5?

Edytowano przez Grzechus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Racja, mój błąd. Więc byłby 5/5, rzucony przez druida, ale to idealne rozwiązanie. W trzeciej turze.

Baron jest mocny ale nie sądzę aby w HS dało radę opierać talię na jednej karcie, jaką mamy w jednej sztuce. Dobieraczki niby są ale nawet w MTG miało się 4 kopie.

Co innego oprzeć ją na jakiejś mechanice, mam nadzieje, że będzie więcej mechanik wspierających Deathrattle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Hearthstone'a, ale gram w niego okresami. Czasem tydzień przerwy, czasem miesiąc, ale jak już zacznę grać - ciężko się oderwać. Teraz znów zajrzałam, co tam się dzieje, jak dowiedziałam się właśnie o nowych kartach.

Ogólnie, bardzo mi się podoba. Jestem fanką Warcrafta, więc jest to dla mnie dość fajny dodatek, który potrafi umilić czas :D Czekam tylko aż będzie można grać na tablecie - wtedy na pewno będę częstszym gościem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to potrzebne jest 8 many i 4 karty, które będą ci tylko ciążyły w ręce jeśli przeciwnik ma jakiegokolwiek taunta. Nawet Explosive Trap czy Noble Sacrifice wystarczą, by całkowicie zatrzymać Leeroya.

I 24 obrażeń, nie 22.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat, mam wrażenie, że jestem jedyną osobą w tym kraju, która pobrała polską wersję językową HearthStone'a. Możecie mi wytłumaczyć w czym lepsza jest wersja angielska? Bo chyba nie w dubbingu, którego prawie nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Większość poradników jest robiona w języku angielskim, a że nazwy po polsku są dziwne to wygodniej się gra na wersji angielskiej o ile ma się zamiar korzystać z takowych poradników. Ja osobiście gram na wersji polskiej bo mnie bawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj trafiłem Onyxie (moja jedyna legendarna karta) i dodałem ów kartę do mojego decku druida. Jak dopieścić ów deck? PS Gram na razie tylko tym nocnym elfem wink_prosty.gif

  • Orzeźwienie x2
  • Gniew x2
  • Moc dziczy x2
  • Dziki ryk x1
  • Uzdrawiający dotyk x2
  • Zamaszysty cios x2
  • Opiekun gaju x2
  • Prastary gorzelnik x1
  • Nasycenie x2
  • Spadające gwiazdy x2
  • Beztwatrzowy manipulator x1
  • Druid szponów x2
  • Gwiezdny ogień x2
  • Drzewiec wiedzy x2
  • Drzewiec wojny x2
  • Żelaznokory obrońca x2
  • Onyxia

Edytowano przez SmoczyOgnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat, mam wrażenie, że jestem jedyną osobą w tym kraju, która pobrała polską wersję językową HearthStone'a. Możecie mi wytłumaczyć w czym lepsza jest wersja angielska? Bo chyba nie w dubbingu, którego prawie nie ma.

Jestem przeciwnikiem tlumaczenia nazw wlasnych. To najwazniejszy powod.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie te same legendy zagrane z ręki - nie. Chyba, że grałeś przeciwko Priestowi i mieliście tę samą legendę w deckach, a on użył Thoughsteal/Mind Vision/Mindgames by ci ją podprowadzić.

Dwie te same legendy na stole - jasna sprawa, Faceless Manipulator to potrafi.

Dwie różne legendy - nic specjalnego, można mieć deck złożony z

.

Na arenie w teorii może ci się trafić 30 tych samych legend w decku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem sobie, że nigdy więcej nie tknę areny. Po dzisiejszych questach zostałem z 140 golda. "Walić to", pomyślałem - "Została mi jedna wygrana do 10 dodatkowego złota, idę grać a potem arena". Jednak w czasie wyszukiwania przeciwnika coś mnie ruszyło i dałem 'cancel', po czym kupiłem packa i znalazłem waifu. Nie jest to Cairne, ale też pasuje do prawie każdego decku. 8)

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na tyle przeszła ochota grania w HSa więcej niż 3-4 rozgrywki dziennie, że zupełnie darowałem sobie Areny. Czekam zwykle na możliwość rerollowania questów za 40g i staram się wyciągnąć chociaż te 60. Potem kupuję 2 paczki i jakoś żyję, nawet ze 2 czy 3 legendy w ten sposób wpadły. Mam już większość kart, których potrzebowałem i decki, którymi chciałem grać. Do momentu wejścia Naxxramas więcej niż to nie jest mi potrzebne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio po mozolnym zbieraniu pyłu złożyłem Ragnarosa. Od razu pomyślałem sobie, że skoro wydałem na niego tyle pyłu, to dobry los pewnie nagrodzi mnie teraz dublem z paczki. Oczywiście rację miałem, przynajmniej częściową, gdyż 2, czy 3 paczki dalej wypadł mi... Ragnaros, tyle że złoty. Niedługo potem dostałem dubla Mukli. Niby lepsze 400 pyłu, niż 5, ale jednak niedosyt zostaje ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...