Skocz do zawartości
niziołka

HearthStone: Heroes of Warcraft

Polecane posty

Teraz chyba 3/4 łotrów gra tą nieszczęsną, niewyobrażalnie irytującą talią polegającym na ukrywaniu Gadgetzan Auctioneera, ładowaniu mu Cold Blood i Sap-owaniu tauntów.

Legendarną zawsze można sobie złożyć z pyłu, jeśli szczęście nie dopisuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chyba 3/4 łotrów gra tą nieszczęsną, niewyobrażalnie irytującą talią polegającym na ukrywaniu Gadgetzan Auctioneera, ładowaniu mu Cold Blood i Sap-owaniu tauntów.

Miracle Rogue. Obrzydlistwo. Tu nie chodzi tyle o podpakowywanie Auctioneera, a o fakt, że w przeciągu tury dobierają dzięki niemu całą talię i jeśli nie zabezpieczysz się/nie zabijesz ich w następnej, to poczęstują cię takim combo:

Leeroy - 6 dmg

Shadowstep

Leeroy - 6 dmg

Shadowstep

Leeroy + 2x Cold Blood, 14 dmg + 2x Eviscerate, 8 dmg, łącznie 34 dmg, gg wp

dodaj do miksu preparation, jeśli myślisz że zabraknie im many

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem ciekawy pakiet - 2 zwykłe, rzadka (rozkazujący okrzyk - może się przydać), epicka (ognisty olbrzym - na pewno się przyda) i legendarna. Dostałem czarnego rycerza... od razu poszedł na pył. Czemu zapytacie, przecież to dobra karta. Tak, tylko, że druga tego typu. :(

Mam tylko 3 legendy i akurat musiała mi się trafić powtórka. No cóż - 400 pyłu to też fajna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon, nowe grzbiety kart, i zacząłem go chyba najlepiej, jak tylko można.

3R6DzNf.jpg

Dwie legendy w jednej paczce. Nie jestem dobry z matmy i nie mam pojęcia, jakie jest prawdopodobieństwo tego zdarzenia.

Pierwsza karta to 400 pyłu, druga - w 90% automatyczny winthegame.exe

Edytowano przez Sedinus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że cenisz tego raga za wysoko. ja usunąłem z większości decków bo na aggro jest mega słaby, a przeciw control deckom spisuje się tylko ok. za dużo było facelessów + BGH czy inne SWD

Do pytania wyżej lepiej najpierw zrobić karty epic/rare a za legendy brać się na końcu. Są po prostu za drogie, 4 rare'y w decku zrobią dużo więcej niż 1 legenda(też oczywiście zależy od klasy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie dwa decki na warriora:

http://prntscr.com/3pa5ld

http://prntscr.com/3pa5oa

1.Którego lepiej używać?

2.Co warto zdobyć? Aktualnie zbieram na Grommasha Hellscreama.

Jak jakiś jest problem związany z polską wersją to mogę podać statystyki kart.

Takie coś mi wyleciało z paczki - http://prntscr.com/3pajst

King Krush na pył? Nie widziałem go w żadnym decku, podobno słaby.

Edytowano przez Sachees
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - Kruszor jest zbyt drogi na rush deck, a w bardziej kontrolnych... też w sumie nie jest zbyt przydatny, spokojnie do zastąpienia Argent Commanderem choć ten ma o połowe mniej obrażeń. Ja osobiście też go nie widuję choć jakby mi się trafił to bym go dodał do talii choćby przez ciekawość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pytanko do jakiego decku nadaje sie Ilidian Burzogniewny ? Znacie może jakąś stronke gdzie są podane jakieś dobre decki ? Bo aktualnie gram takim złożonym z kart podstawowoych nawet nieźle mi idzie ale mam już na tyle dużo kart że z chęcią bym pokombinował ale nie wiem co z czym będzie dawało najlepszy efekt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie masz te karty :P. Takie topowe decki to teraz np. Miracle rouge, ramp druid, handlock, zoolock, mid range szaman control warrior. Trochę tego jest :D. Choć jak nie masz ambicji na niewiadomo jaką rangę to możesz też grać jakimś innymi. Ja np pogrywam ostatnio "moją" (przez brak kart nie jakieś genialne pomysły :D) wersją zoolock i przed chwilą po paru grach z 20 doszedłem do niesamowitej 17 rangi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...