Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA II

Polecane posty

1. Mass Effect- wyjaśniać nie trzeba

2. Spellforce- jedna z moich ulubionych gier. Strategia z elementami RPG w czasie rzeczywistym.

3. Drakensang The River of Time- RPG. Wg. mnie niektóre rzeczy są w nim kiczowate, ale w ogólnym rozrachunku jest dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dark Messiah of Might and Magic - nie miałem większych nadziei, po prostu odpaliłem i gra od razu awansowała na listę top 10 moich ukochanych gier. Genialna i wciąż śliczna.

2. Resident Evil 4 i 5 - za bossów, takich jak tylko Capcom potrafi zaprojektować i za zmianę wizerunku serii (osobiście jestem b. zadowolony z kierunku, jaki obrano w szóstej części). Robić horror z zombiakami? Przecież to śmieszne. Lepiej zrobić świetną grę akcji - takimi czwórka i piątka są w stu procentach. No i ukazanie się tych gier na płycie to powód, dla którego nie kupiłem jeszcze szóstki...

3. Devil May Cry 4 - ostatnio odpaliłem, dawniej po dwóch etapach wymiękałem i chyba wreszcie się poznałem na tej grze. Dawno nie widziałem tak dopracowanego pod względem mechaniki tytułu.

4.The Chronicles of Riddick- jedna z moich ulubionych skradanek. Kiedy Assault of Dark Athena ukazała się na płycie to bez radości to przyjąłem, bo już od dawna miałem swoją kopię. Nie umniejsza to tego, że pełniak mocny.

5. Company of Heroes Tales of Valior - gra była dla mnie pierwszym kontaktem z serią CoH. Tak udanym, że dwójka od razu wylądowała na listę zakupów obowiązkowych (czyli zaraz po premierze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pełniaki (kolejność losowa wink_prosty.gif):

1. Shogo - z powodu sentymentu - był to mój pierwszy pełniak z CDA i jedna z pierwszych gier, w które grałem na PC.. łezka się w oku kręci na jego wspomnienie smile_prosty.gif;

2. S.W.A.T. 3 - moim zdaniem najlepszy i najbardziej niedoceniany taktyczny FPS w historii. Zawsze go lubiłem za możliwości, jakie dawał (no, może poza AI kompanów);

3. Magicka - gra, która mnie zaskoczyła, demo przekonało, a pełniak ucieszył biggrin_prosty.gif. Doskonała zabawa magią w ciekawym świecie smile_prosty.gif;

4. seria Gothic - nie będę się rozdrabniał smile_prosty.gif. Zwyczajnie najlepsze RPGi i tyle (no, może poza ZB i Arcanią, ale cóż...). Grałem w nie wcześniej, ale miejsce na tej liście mieć muszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie Top5 gier z CD-A by Mossey :D

1. Mass Effect - Gdyby nie ta gra, nigdy bym nie kupił CD-A

2.Prince of Persia - Świetna oprawa graficzna i kolorystyka.

3.Sniper Ghost Warrior - Klimat, slowmotion przy strzelaniu i fabuła.

4.Magicka - Postanowiłem spróbować mimo że z recenzji mi się ta gra nie spodobała, myliłem się.

5.Might & Magic Clash of Heroes - Godziny grania na multiplayerze z kolegami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mass Effect - nie spodziewałem się , że taka mała płytka rozpocznie moją wielogodzinną przygodę w trylogii z Shepardem. A rozpoczęła i nadal uważam ME za najlepszy pełniak ,a całą trylogię za najlepszą w historii gier.

2. Kings Bounty: Legenda + Wojownicza księżniczka - podobnie jak powyższa gra wciągnęły na długi czas, odświeżone Hirołsy, które przez lata mogą znudzić się każdemu, momentami przydługawa i nudna, lecz wciągająca.

3.Kane&Lynch: Dead Man + Dog Days - świetna strzelanka, którą po dziś dzień odpalam by niezobowiązująco i krwawo posiekać kolejne armie klonów. Najlepszy FPS jaki dostaliśmy na pełniakach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie najlepszymi gierkami w CDA byly wlasnie jak napisal wyzej Smuggler oba Fallouty.Najlepsza seria gier jakie powstaly,oczywiscie w mojej opinii.Mimo swego wieku,nadal porywaja gracza na dlugie godziny.Swietnie pokazuje,ze nie liczy sie grafika tylko klimat i fabula!! Co do grafiki to i tak jest dla mnie bardzo dobra.

Z pewnoscia jest duzo duzo wiecej fajnych pelniakow,lecz te 2 zapadly mi naprawde w pamiec i kojarza mi sie naprawde wspaniale!

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dużo gier warte uwagi graczy, ale dla mnie wyróżniały się:

- Gothic 3 wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów - Najlepsza część z serii Gothic jaką było można pograć.

- Mass Effect - Super fabuła.

- Just Cause 2 - Bardzo wciągająca gra i bardzo długa.

- Dead Island- Bardzo dobra produkcja naszych rodaków.

- Sniper: Ghost Warrior - Najlepsza gra typu FPS (Snaiper).

- Company of Heroes Tales of Valor - Company of Heroes to najlepsza, jak dla mnie strategia od czasów serii Total War np. Rome: Total War.

- R.U.S.E- Super strategia oparta na II wojnie światowej, jak gra powyżej.

- Men of War - Fajna gra taktyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może was to trochę zdziwi ale chyba najlepszą pełną wersją (według mnie) była gra

Angels vs Devils- wielokrotnie do niej wracam i za każdym razem się świetnie przy niej bawię i jeśli dodać do tego, że była to premiera światowa to normalnie cud malina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest wybrac jednego, najlepszego pelniaka, tym bardziej ze na plytach dodawanych do CDA bylo calkiem sporo swietnych gier na przestrzeni tych kilkunastu lat. No i na dodatek wszystko zalezy od osobistych preferencji, bo tytul moze byc wybitny, ale jesli nalezy do nielubianego przez dana osobe gatunku, to nie zostanie uznany za tego najlepszego pelniaka. Jak dla mnie do absolutnej czolowki naleza Morrowind i Fallout, ale niedaleko za nimi jest przynajmniej z 20 innych gier...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w calej historii pisma byl niewatpliwie Fallout 2 (i czesc pierwsza ale wydaje mi sie jendak ze 2 lepsza ) ;) bodajze jak dobrze pamietam na 100 numer ? Olbrzymi teren, przemyslany system rozwoju i walki, a na dodatek swietna fabula (kto pamieta jak juz mial GECK-a, wraca a tu niespodzianka ? ;)). Dodatkowo o ile dobrze mi sie wydaje to wlasnie Fallout'y utorowaly droge BG i renesansowi RPG ;) ale kto by pamietal te czasy ?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Gothic 2 + Noc Kruka. Wtedy jeszcze kupowałem 2-3 numery pisma na rok, ale przez tą płytkę poznałem świat Gothic i grę która nie tylko jest moją ulubioną pełną wersją w historii CDA ale również najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem i spędziłem przy niej baaardzo wiele czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ,najlepszy pełniak to Devil May Cry 4.Gdy zobaczyłem ten tytuł jako pełna wersja ,to mnie zamurowało przy kiosku ;) Bez namysłu zapłaciłem ,wróciłem do domu ,zainstalowałem i grałem,gram i grać będę bo według mnie to jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem ever. Niezgorszy był też Dark Sector,Resident Evil 5 ale zdecydowanie (wg mnie) najlepszy jest czwarty Devil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ,najlepszy pełniak to Devil May Cry 4.Gdy zobaczyłem ten tytuł jako pełna wersja ,to mnie zamurowało przy kiosku wink_prosty.gif Bez namysłu zapłaciłem ,wróciłem do domu ,zainstalowałem i grałem,gram i grać będę bo według mnie to jeden z najlepszych tytułów w jakie grałem ever. Niezgorszy był też Dark Sector,Resident Evil 5 ale zdecydowanie (wg mnie) najlepszy jest czwarty Devil.

Kolega raczy żartować :) Najlepszy był oczywiście Gothic z Morrowindem + Fable jako taka odskocznia. Codename: Panzers - raczej Faza 1, Empire Earth + Art of War i o dziwo, jak na jednostrzałowca, wytwór zza wschodnich stanic RP - Instinct - nie najlepsze, ale musiałem o tej perełce wspomnieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordaler

To samo mogę napisać o Gothicu ,Morrowindzie i reszcie tytułów które wymieniłeś jako najlepsze.Devil May Cry 4 to najdłużej trzymana na dysku i ogrywana przeze mnie gra z CDA.Wyraziłem SWOJĄ opinię i nie wiem po co ten odzew.Na osłodę dodam jeszcze kilka pełniaków o których nie wspomniałem wcześniej a też sporo w nie pogrywam/pogrywałem : Loki ,Titan Quest,Tomb Raidery ,Prince of Persia 2008,BloodRayne1,2 ,Commandos 2, Thi3f :Deadly Shadows ,Sins of a Solar Empire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam 3 gry, które pamiętam i mi się najbardziej spodobały :

1.Mass effect,

2.Jade empire,

3.Gothic,

I jeszcze wiele innych, ale nie będę pisał wszystkich smile_prosty.gif

Pamiętam jeszcze, że kiedyś daliście Call of juarez, bionic commando i shawn white snowboarding :0 To wtedy się jarałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Najlepszy pełniak? Trochę fajnych było:-) Szczerze mówiąc to musiałbym przejrzeć numery, które mam i wtedy bym powiedział, ale to co mi teraz przychodzą do głowy:

1. Operation Flashpoint Cold War Crysis - najlepszy symulator żołnierza w polu walki. Casuale mogą zapomnieć o częstym korzystaniu z funkcji quicksave. Widzisz błysk w oddali? To snajper. No to wczytuj.

-T80! One thousand!

-Unknown man! One hundred!

-Soldier in history!

Pamiętacie?

2. Thief: Deadly Shadows

Skradanki jest to gatunek, który jest jednym z moich ulubionych. Klimat to jest coś co w grze najważniejsze, a tutaj mamy go aż nadto.

3. Fable.

Bawiłem się tutaj znakomicie. Fajna grafika i miodność to cechy charakterystyczne tej produkcji.

4. Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

Znakomita grafika, świetna grywalność, gęsty klimat oraz mechy:-)

Plus kapitalna kinowa lokalizacja.

5. Nibiru

Czeska przygodówka, jako jedna z niewielu gier z tego gatunku przytrzymała mnie dłużej przed monitorem. Tylko ta jedna upierdliwa zagadka z układaniem tych kamieni wg. koloru. Pamiętacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...