Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

t3tris

Jaka jest najlepsza pełna wersja w historii CDA II

Polecane posty

Kiedyś powiedziałbym, że Fallout.

Teraz musi to być Mass Effect, od tej gierki zaczęła się moja wielka przygoda z serią którą kończyłem już kilka razy, zagłębiałem się w książki, ostatnio zaryzykowałem komiks, a obok mnie leży dumnie srebrna replika Normandii smile_prosty.gif

Z innych wartych wspomnienia, to na pewno Battlezone, Tony Hawk, Thief i Ucieczka z Butcher Bay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, jeden z najlepszych pełnjaków, to było Fable Zapomniane Opowieści. Gdy daliście to na płycie, nie wiedziałem do końca co to za gra, ale jak zacząłem w nią pykać, to chyba z 3-4 razy ją ukończyłem. Choć krótka to gra, bardzo mnie wciągnęła.

Zawsze kończyłem grę jako ten super dobry, ale nie dlatego że nie psociłem w grze, ale dlatego że, za ubicie potworków, dostawało się dobre uczynki. To moim zdaniem, był to największy minus Fable-a Z.O. bo nie można było skończyć gry z różkami. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można zamknąć bo jest oczywistym ze najlepsze pełniaki to najlepsza gra komputerowa w historii czyli Heroes of Might and Magic III oraz najlepszy erpeg w historii czyli Vampire the Masquarade: Bloodlines.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...