Skocz do zawartości
Zdenio

PS4, X-One, Wii-U

Polecane posty

tak, grafika jest w 60% ważna - pierdoły takie jak fabułę czy interfejs zostawiamy na później.

Błagam nie sprowadzajmy tego do bzdury, którą powiedział jakiś pajac z Crytek.

Co do Gran Turismo na PS4, to możliwe że to wprowadzą, no ale to są problemy trzeciorzędne dla 99% klientów.

A mnie nie obchodzi to co sądzi 99%. Sorry. Jeśli przynajmniej części tych funkcji mi GT7 nie dostarczy, to się pierwszy raz na serię pogniewam. To, że większość czegoś nie potrzebuje lub nie lubi, nie znaczy, że można z tego zrezygnować. Przykład GRID 2. Codemasters zamiast pracować na widokiem z kokpitu i iść w stronę ulepszania go (to co robi Project CARS czy DriveClub) to się go pozbywa, bo używa go tylko 5% graczy. Nie tędy droga.

przejście na następną generację będzie rozróżniany tylko przez to jak fotorealistyczną grafikę da się stworzyć.

...i to jest złe, bo? Jasne, że to będzie najważniejsze i najbardziej dyskutowane, bo PCtowa rasa panów jest w Internecie najgłośniejsza i od zawsze liczy polygony, a tekstury ogląda pod lupą.

Oprócz tego skupianie się na wodotryskach i tylko na nich IMHO pokazuje pewną biedotę - może nie umysłową - w branży

Nie widzę większych braków tych najlepszych technicznie gier. Crysis to wbrew pozorom nie benchmark i oferuje ciekawy, angażujący gameplay. Killzone ma fantastyczne lore, a artystyczne podejście do lokacji ośmiesza konkurencję. Metro ma pierwszorzędny klimat. Wiedźmin 2 oferuje ciekawą historię. Gearsy mają mistrzowski multiplayer. Nie wszystko musi mieć fabułę na poziomie Tormenta. Do tego w obecnej sytuacji każdy znajdzie coś dla siebie. Klasyczne RPG, przygodówki i platformówki wracają, a niezależni twórcy wyrastają jak grzyby po deszczu dzięki dystrybucji cyfrowej. Aż tak źle z naszą branżą nie jest.

W 90% przypadków podejście 'będzie więcej mocy na AI i doskonalszą symulację cieczy/gazów/mechaniki' to zwykła naiwność.

Welp. W samochodówkach to normalna ewolucja jest. Jeśli Polyphony chce na tym samym sprzęcie wprowadzić nowe zawieszenie (które wygląda fenomenalnie), aero i model opon to podejrzewam, że dysponując większą mocą pójdą dalej. PCtowe produkcje już teraz mają to o czym napisałem wcześniej (rFactor2, iRacing). Do tego zmienne warunki pogodowe i cykl dobowy staną się standardem, zniszczenia będą wyglądały lepiej, tory będą odwzorowane jeszcze lepiej (a to wbrew pozorom ma znaczenie dla rozgrywki, o czym wie każdy, kto chociaż raz chciał przejechać szybkie kółko na prawdziwym torze w prawdziwym aucie). To, że w innych gatunkach wszystko stoi w miejscu nie bardzo mnie irytuje. Casual jestem, dążenie do filmowości mi się podoba i nawet z liniowych shooterów mogę czerpać wiele godzin zabawy. Mało wymagam.

Gracze lecą na bajery które od razu widać

Gracze lecą na to co znają. Call of Duty, Diablo, gry MMO czy MOBA nie przyciągają gracza grafiką. To właśnie na ten czynnik zrzuciłbym winę za ten zastój. Twórcy olewają innowację, bo takim czymś skazują się na porażkę na rynku. Metro nie sprzeda się w kilkunastu milionach egzemplarzy. Crysis 3 wynikami sprzedaży nie zachwycił. Dwie najładniejsze konsolówki tego roku, Ascension i Judgment, sprzedały się marnie. Need for Speed Most Wanted 2012 to bezapelacyjne top3 najlepiej wyglądających gier na PC zeszłego roku i nie odnotowało znacznego wzrostu sprzedaży względem The Run.

Dopóki gracze jako grupa nie zmienią swojego podejścia, to segment AAA będzie brnął w ślepą uliczkę. Lubię przykłady, więc na koniec tego posta rzucę takim jednym obrazującym jeden z wielu problemów. Na PS Meeting Cerny pokazał Knacka, taką trochę platformówkę 3D. Większość komentujących grę zupełnie olało, a reszta już obwieściła kaszanę. "Wstyd, że od tego zaczęli". " LOL SONY IS DOOMED". "PS4 has no games". Z takim podejściem nigdy nie doczekamy się następcy Spyro czy Crasha, a jedyną szansą na dostanie platformówki 3D będzie Mario. Gracze sami sobie robią krzywdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę racji w tym, co mówisz, ale nie wszystko jest takie proste i łatwe.

Gracze lecą na to co znają
Ascension i Judgment, sprzedały się marnie

Welp.

W samochodówkach to normalna ewolucja jest

Mimo to, gry, które stawiają na uproszczenie mechaniki, na regres, jakoś zupełnie dobrze sobie radzą (nawet jeśli leżą z innych względów), np. The Run.

PCtowe produkcje już teraz mają to o czym napisałem wcześniej (rFactor2, iRacing)

I jaką sprzedaż mają te gry? Oczywiście to dobrze, że takie gry są, ale nie ma co się oszukiwać - w mainstreamie gra, która ma słabe graficznie elementy, nie obroni się czymś takim jak lepsza fizyka zawieszenia czy symulacja opon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welp.

Wyjątki od reguły. Niektóre serie można ciągnąć w nieskończoność, inne nie.

Mimo to, gry, które stawiają na uproszczenie mechaniki, na regres, jakoś zupełnie dobrze sobie radzą (nawet jeśli leżą z innych względów), np. The Run.

Założenie The Run było dobre. Za wykonanie winić należy EA i ich terminy. Poza tym czemu za przykład podajesz zręcznościówkę sci-fi? ;p

I jaką sprzedaż mają te gry?

Wystarczającą, żeby twórcy byli w stanie się utrzymać na rynku i zarabiać na ciągłe ulepszanie produktu. Najwięksi na rynku mają z tym problem.

w mainstreamie gra, która ma słabe graficznie elementy, nie obroni się czymś takim jak lepsza fizyka zawieszenia czy symulacja opon.

Obroni się szeroko pojętym gameplayem.

Mam dziwne wrażenie, że offtop.

Jutro Microsoft po 3 miesiącach spóźnienia i nie podejmowania nawet próby odwrócenia czarnego PR pokaże co ma w zanadrzu. Wasze typy?

IMO:

1. 6GB RAM

2. CGI z Master Chiefem

3. Ekskluzywne czasowe DLC od EA (Battlefield 4, może Dragon Age 3)

4. Alan Wake 2

5. Molyneux

6. Jakieś cutscenki z CoD Ghosts. No gameplay.

7. PGR5/Forza cośtam/-wstaw inną nazwę- od Rare&Lucid. Będzie to wyglądało fenomenalnie.

8. Brak Forzy Motorsport 5 (Turn10 cannot into new hardware+Microsoft nie rzuci dwóch samochodówek w okienku startowym)

9. Epic Games ("We got something at E3 lol")

10. Kinect Kinect Kinect Kinect

11. Jakaś nowa fajna marka

12. Może Ryse

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i to jest złe, bo? Jasne, że to będzie najważniejsze i najbardziej dyskutowane, bo PCtowa rasa panów jest w Internecie najgłośniejsza i od zawsze liczy polygony, a tekstury ogląda pod lupą.

Jeżeli twórcy skupiają się tylko na jednym elemencie i chcą go dopieszczać do maksimum to IMO w większości przypadków cierpią na tym pozostałe składowe danej gry. Sorry, nie każdy to Naughty Dog, które potrafi połączyć świetną grafikę i fajny gameplay :P Do listy bez żadnych wątpliwości byłbym jeszcze w stanie dorzucić gości z Santa Monica oraz Guerilla Games, bo jednak co by nie mówić o Killzonie to w drugą i trzecią część grało mi się bardzo przyjemnie. Obstawiam, że ze swej strony dorzuciłbyś trzy razy tyle ^_^

Gracze lecą na to co znają. Call of Duty, Diablo, gry MMO czy MOBA nie przyciągają gracza grafiką. To właśnie na ten czynnik zrzuciłbym winę za ten zastój. Twórcy olewają innowację, bo takim czymś skazują się na porażkę na rynku.

O, z tym mogę się zgodzić i to faktycznie jest poważny problem w całej branży, aczkolwiek IMO nigdy wina nie leży tylko po jednej ze stron. Gracze mają swoje za uszami, ale nie tylko oni... lecz faktycznie tu już bardziej schodzimy na tereny off-topowe zatem trza się gdzieś przenieść ;)

Co do nowego X-a to dla mnie punkt 2, 3 oraz 6 są pewniakami. Co innego będzie lepszym tytułem startowym jak zapowiedź kolejnej części flagowego cyklu? Z CoDem podobnie, IMO zawsze Acti było bliżej do MS niż do Sony. DLC to plaga i tutaj też się pojawią :P Naturalnie będzie też zaprzeczenie - choć chyba jakieś było pomijając zwolnienie Ortha (lol, who remembers dis guy?) - plotek o tym jakoby nowy Xbox miał być "always-online". Tzn. pewnie i tak czy siak konsola sprzedała by się świetnie, zwłaszcza w Ameryce, ale pewien smrodek by pozostał ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście najświeższe plotki? Podobno League of Legends, Hawken i Dead RIsing 3 mają być exclusive'ami na nowego Xklocka :P DR3 rozumiem, ale LoL...? To byłaby strasznie dziwna rzecz, ciekawe kto grałby w tę grę na konsoli. Chociaż patrząc na sukces Minecrafta... - też można mówić "jak można grać na konsoli, bez tylu modów itp.", a ta wersja święci tryumfy. Hawken jak najbardziej by pasował - bardzo przyjemna gra, pasuje do pada.

Wydaje mi się, że Microsoft też pójdzie trochę w stronę free-to-play, to zresztą nieuniknione. Ciekawi mnie jednak czy zainteresują się grami indie tak jak Sony.

No ale nic, czekamy. Dajcie mi zapowiedzi trzech nowych, ciekawych marek co najmniej, to będę zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erm? Wyjaśnij mi jakim cudem taki twór jak LoL ma nagle stać się Xbox-owym exvlusivem skoro jest jedną z najbardziej popularnych gier f2p na PC, ma bodaj ponad 40mln aktywnych userów a Riot trzepie ogromną kasę choćby za skiny? Po prostu jakim cudem? :P Nie jestem w stanie uwierzyć, że nagle rzuciliby to wszystko w diabły i stwierdzili, że idą do konsoli MS. Gigant z Redmond musiał by wręczyć im gigantyczną łapówkę a i wtedy nie jestem pewien. LoL na konsole? Pewnie dałoby radę. Jako exclusiv? No way, niemożliwe.

A przy okazji ogólnej dyskusji o f2p to ciekawe czy ta generacja konsol jednak pokaże iż to właśnie ten model biznesowy okażę się dominujący na rynku czy też jednak nie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, no w sensie tytułem na wyłączność na polu konsolowym - tak to nazwijmy :P Źle się wyraziłem, przyznaję.

Co do F2P - spodziewam się ich tyle na next-genach, co na PC, czyli sporo. No i... dobrze. Bo większość nie ma zbyt dobrych modeli płatności, ale jest trochę naprawdę dobrych (Tribes, TF2, War Thunder) i choćby dlatego już jest to dobra wiadomość. Te gorsze, z dziwnymi płatnościami się po prostu ominie.

Ciekawe czy Planetside 2 trafi na PS4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F2P po opłaceniu abonamentu XBL, ma się rozumieć :trollface:

Zestaw od lubro całkiem prawdopodobny, acz stawiałbym raczej na 8 GB RAMu; AW2 się nie spodziewam (nie ma tak dobrze), na pewno ścigałka - Forza Vista vel Forza Horizon 2, jakieś Halo i coś na rozkręcenie nowego Kinecta, dowodzącego jego ogromnej "mocy".

Ah, byłbym zapomniał - hype i lukier w dużych ilościach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale LoL...? To byłaby strasznie dziwna rzecz, ciekawe kto grałby w tę grę na konsoli.

LoL będzie na padzie średnio grywalny (choć wyobrażam sobie taką grę przy odpowiednim zaprojektowaniu UI), ale wystarczy że Riot wsadzi obsługę myszek i klawiatur i hit gotowy.

Z kolei Hawken do konsol w sumie pasuje, a Dead Rising już nikogo nie obchodzi.

Jako exclusiv? No way, niemożliwe.

Konsolowy ex, czyt. druga i trzecia konsola tego nie ma. Chwyt prosty, skuteczny, choć mało imponujący.

Ciekawe czy Planetside 2 trafi na PS4...

To praktycznie potwierdzone jest. ;p To samo jeśli chodzi o Dust 514, którego wersja PS3 jest tylko swego wybadaniem rynku F2P na konsolach.

Forza Vista vel Forza Horizon 2

To nie Horizon 2. ;p

EDIT:

EDIT:

FIFA. Mądre z punktu widzenia marketingowego. CoD to największa seria USA, FIFA to największa seria Europy.

Coś związanego z McLarenem. P1 na okładce PGR5. Dalej nie wierzę w Forzę 5.

Sony India się coś "wylało" i wstawili na swojej stronie kartę PS4. 399 dolarów za wersję z dyskiem 250GB.

Get hype(?)

Nie cytujemy w całości postów (a już w szczególności swoich), tylko odnosimy się do konkretnej części. Zapoznaj się z Regulaminem Forum.

@Stillborn - Ojejku sorry. Wcisnąłem cytuj zamiast edytuj i nie zauważyłem lol.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro

Ah, w takim sensie... sorry, zazwyczaj jeśli słyszę exclusiv to mam wrażenie, że mowa o czymś dostępnym tylko na tej konkretnej konsoli a nie na żadnej innej plus na PC. Jak różne definicje tego samego słowa mogą doprowadzić do nieporozumień... :P

Tak czy inaczej, Sony chyba nie zamierza w spokoju MS przedstawić swej konsoli, bo chyba teasują wygląd ich nowej maszynki, ale zobaczymy... może faktycznie walną taką bombą jutro, że ludzie zapomną o PS4 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdyby kogoś interesowała dokładna data i czas pokazu nowego ixiboksa to jak zawsze internet przychodzi z pomocą i oto wstawiam link : http://secondapps.co...369155600z4.png . Czyli ile dokładnie godzin i minut zostało do eventu. Czyli jak się nie mylę to u nas będzie to 21 maj godzina 19.

Co do spekulacji co tam pokarzą to ja stawiam na:

1. Duży nacisk na nowego kinecta

2. Gra kinect dla dorosłych

3. Gra kinect dla dzieci

4. Stary nowy IP na kinecta

5. Halo my już tego nie robimy tak jak kiedyś

6. Zapewne MS będzie chciał ponabijać się z tego, że Sony jako pierwszą next-genową grą był Knact (na consolach na PC od dawna mamy Battlefieldy i inne Crysisy czy Metro: Last Titan).

7. Zakładam, że żart im nie wyjdzie (kto pamięta występ Kojimy na E3 u MSa ten wie, że im nie wyjdzie

8. Masa, masa gifów od użytkowników Neogafu.

A tak na serio to zauważyliście, że Sony tak jakby naciska na MS, żeby ten jak najwięcej/ lub nawet mniej pokazał jutro? Chodzi mi o to, że Sony ma jutro pokazać jakaś grę. Dzisiejszy teaser PS4.

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

8. Brak Forzy Motorsport 5 (Turn10 cannot into new hardware+Microsoft nie rzuci dwóch samochodówek w okienku startowym)

[...]

Z całym szacunkiem, Lubro, ale już jutro zobaczymy chociażby teasera z właśnie Forza Motorsport 5. I od Turn 10 Studios.

Nowy Project Gotham Racing też będzie. I bez numerka.

Takie są branżowe plotki, na które natknąłem się już niejednokrotnie i będę się tego trzymał.

Myślisz, że co robi ekipa Greenawalta od tak długiego czasu? Po co zaprzęgli do pracy brytyjskie Playground Games do stworzenia Horizona? Dlaczego od wielu miesięcy nie wychodzą paczki samochodów do Forza Motorsport 4? Żeby sobie zrobić kilkusetdniowe wakacje? To się nie trzyma - za przeproszeniem - kupy. W ogóle.

Jeżeli się mylę, to chętnie odszczekam swoje słowa na forum publicznym :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubro, czemu nie wierzysz w Forzę? :P Microsoft zarejestrowało nazwę funkcji "ForzaVista", nie sądzę, że to przypadek. Co prawda jest możliwe, że grę pokażą dopiero na E3, ale, że jutro jej nie zobaczymy - to nie jest takie pewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się po prostu wydaje. Forzy Motorsport 5 nie będzie, chyba że Microsoft wykręci taki numer jak PD w przypadku GT6 i wyda FM5 na 360. Biorąc pod uwagę, że X360 wsparcie utracił, to wydaje mi się to najmniej możliwa opcja.

1) Gra od Lucid&Rare jutro będzie. To pewniak. Prawdopodobnie będzie to PGR5, ale możliwa jest też inna nazwa. Gdzieś krąży nazwa Skylight, w plotkach jest coś o Hurricane. Nawet wiem, kto zrobi trailer. Eamon Urtone, facet od trailerów w Bizarre pracował przez 3 miesiące w Rare. Jego jedyną pracą jest montaż video. Obecnie jak widać siedzi w Evolution, gdzie pracuje nad trailerem DriveClub, prawdopodobnie tym, który zostanie pokazany na E3. Świadczy o tym ten screen z DriveClub, który jest po prostu kadrem z trailera tworzonego przez Urtone (patrz tablica rejestracyjna).

2) Wydanie dwóch samochodówek na jedną platformę w tym samym okienku to decyzja głupia z biznesowego punktu widzenia. Osobiście nie miałbym nic przeciwko temu i ucieszyłbym się z Forzy 5 i PGR5 w jednym czasie, ale dla MS się to nie kalkuluje. Do tego końcówka roku to ciężki okres jest. GT6, nowy NFS, prawdopodobnie wpadnie coś jeszcze choćby od Ubisoftu (Driver, gra od Ivory Tower). Skutkowałoby to też mniejszą sprzedażą DLC. Lepiej przesunąć coś na 2014.

3) Biorąc pod uwagę problemy Turn10 z nowym sprzętem strzelam, że studio dostanie jeszcze rok. O ile auta Premium z GT5 i samochody z Autovisty z FM4 można bez problemów użyć na nowej generacji, to cała reszta samochodów z FM4 jest do poprawy. Turn10 dysponuje większym zespołem niż PD i bawią się dodatkowo w outsourcing, ale jestem pewien, że mają się czym zająć.

4) Lucid to małe studio. Teraz siedzi tam chyba 34 osoby. Z tego względu w projekt zaangażowane jest Rare, które dźwiga techniczny aspekt. Możliwe, że Turn10 po prostu pomoże Lucid zrobić grę. Tak jak pomogli przy Horizon.

Jedyne co może wskazywać na FM5 to ten znak towarowy Forza Vista. Teraz otworzyłem oczy i to nie gra, a funkcja w grze. To po prostu Autovista jest. Nie wiem po co MS miałby znowu rejestrować tę nazwę czy zmieniać ją. Może po prostu im to wygasło i po prostu odnowili znak? Może to funkcja w nowej grze? Może jutro zobaczymy właśnie demo FM5 i McLarena P1 w Autoviście? Możliwości jest sporo, ale dalej wydaje mi się, że Forza Motorsport 5 jutro się nie pojawi. IMO nic na to nie wskazuje.

Inna sprawa, że jeśli jutro zapowiedzą Forzę 5, zamiast gry od Lucid to będę bardzo poirytowany i zakończę wieczór 30-dniowym urlopem od forum. Calling it.

Zmieniając temat. Wykreślcie Molyneux z mojej listy z poprzedniej strony. Gość stracił resztki rozumu.

O platformach mobilnych (smartfony, tablety):

"For me, this is where gaming really should be," Molyneux told GamesIndustry International. "This is where the home of gaming should really exist. When you make a game as a designer, you always have in the back of your mind that 'People are going to love my game, and they're going to get involved in the world, and it's going to form part of their life.' It's only now that we have these devices in hundreds of millions of people's hands that we can do that."
Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co może wskazywać na FM5 to ten znak towarowy Forza Vista. Teraz otworzyłem oczy i to nie gra, a funkcja w grze. To po prostu Autovista jest.

Tu się zgadzam w 100%. Zarejestrowali sobie znak towarowy dla "ficzera", dzięki któremu w superrealistyczny sposób będą przedstawiane samochody, z dbałością o szczegóły zahaczającą o fetysz. Ale to na pewno nie jest tytuł gry.

Co do tytułu od francuskiego Ivory Tower to myślę, że najwcześniejszym terminem jego ujawnienia będzie końcówka tego roku. O jakichkolwiek informacjach na czerwcowych targach E3, na temat "duchowego spadkobiercy" Test Drive Unlimited możemy zapomnieć. Cóż, szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na nowe Halo i jednak Project Gotham Racing. Nie wiem czemu, ale bardziej ta gra pasuje mi do ,,bundla" z konsolą niż Forza 5. Myślę również, że na 1000% zaprezentują nowe IP. Jeśli nie usłyszymy jutro o AW2, to myślę, że dostaniemy jakieś informacie o nim na E3, tak samo jak o Fable 4. No dobra, to sobie pofantazjowałem, a do konferencji niecałe 24h.

@edit

Czy ktoś może wie, czy do oglądania tej konferencji na xboxie potrzebny jest gold?

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to na pewno nie jest tytuł gry.

No tak. Tutaj nawet napisane jest. ;p

O jakichkolwiek informacjach na czerwcowych targach E3, na temat "duchowego spadkobiercy" Test Drive Unlimited możemy zapomnieć

A to czemu? It's nextgen baby. Gdy już będziemy mieli zapowiedziane obie konsole nowej generacji (lolwiiu) to spodziewam się deszczu zapowiedzi. Tym bardziej od Ubisoftu, który ma w czwartym kwartale tylko AC4, Watch_Dogs i potencjalnie South Park: Stick of Truth. Niezbyt dużo jak na tak wielkiego wydawcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Hype mi z rana spadł i wątpię, żeby go coś podwyższyło do wczorajszego wieczornego poziomu. Hint McLarena dotyczy chyba nowego NFS, a nie Forzy/PGR (przyjmując, że to nie fejsbukowy troll). Niby na zdjęciu "tylko" MP4-12C, ale biorąc pod uwagę, że w filmie NFS będzie P1 to chyba się on dzisiaj pojawi w pokazie NFS. Mam tylko nadzieję, że nie jako exclusive NFS/exclusive na konsoli MS. Wyłączne porozumienia na samochody są do bani i jak krytykowałem Ferrari w Shifcie tylko na X360, Porsche należące do EA, brak Ferrari w pozostałych grach EA i Mercedesa CLA 45 na wyłączność Drive Club tak będę krytykował ewentualną wyłączność na P1. Dalej liczę że się pojawi w GT6 czy w Assetto Corsa, które już McLareny ma :<

Niby na NFS też czekam i fajnie będzie to zobaczyć, ale to w sumie wyklucza na dobre Forzę lub PGR. Pokazanie TRZECH samochodówek spowoduje, że się wszystkie zleją przeciętnemu graczowi. Chociaż jeśli mają pokazać Battlefielda i CoD na jednej imprezie, to wszystko się może zdarzyć. No i na litość boską, czemu same multiplatformy. Nikogo nie obchodzą czasowe ekskluzywne DLC lol.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi że taki szczelny ten namiot i nic nie przecieka. U Sony większość newsów to potwierdzenie plotek a tu cisza ;D Tak się składa że gry EA mało mnie obchodzą, w dodatku już widzę jak te pazerne na kasę dranie robią exy na nową platformę z >1 mln użytkowników . Skończy się na exowych DLC podejrzewam ( i wszystko wskazuje na to że czekają nas jednak ,, exowe " samochody w ścigałkachdiabelek.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy post w tym temacie, więc podzielę się moimi "wróżeniami" co do gier, które zostaną ujawnione/pokazane dziś na konferencji Microsoftu. Co do samej konsoli - przypuszczam, że następcą 360 zostanie faktycznie Xbox Infinite. Co do gier - oprócz ujawnionych już Call of Duty: Ghosts oraz FIFY 14 w wersji na next-geny, przewiduję za sprawą intuicji nowego Need for Speeda, Project Gotham Racing (5)?, kolejną odsłonę Gears of War (ale by było :P) pierwszą grę od Respawn Entertainment, kilka zupełnie nowych marek (może 2-3 poważne tytuły - shooter, sandbox oraz RPG i kilka casualowych gier na nowego Kinecta) oraz nie wiedzieć dlaczego - pierwszy gameplay z GTA V. Co prawda nie ma żadnych przesłanek ku temu, ale może Rockstar sprawi nie lada niespodziankę i wbije wraz z MS ćwieka Sony. Do wieczoru i coś czuję, że czeka nas ciekawa i zażarta dyskusja na temat nowej konsoli nocą smile_prosty.gif

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...