Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Włącznie singla FC2 było największą stratą czasu w moim życiu . Nie dość, że z początku siedzisz 10 minut w samochodzie i słuchasz jak z deczka walnięty w czoło taksówkarz opowiada jakieś pierdoły, to później czeka kolejny monolog. Myślałem, że grę uratuje miotacz ognia. Niestety, nie udało mu się i po tym, jak 5 minut bez efektu szukałem skrzynki z diamentami, wywaliłem dzieło Ubisoftu w kosmos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pozno... Iza juz sobie poszla

Bo ile można z Wami wytrzymać wink_prosty.gif

Ja z soba jakis kwadrans dziennie :) {smg]

No dobra, jaka byłaby to przygodówka i co masz na myśli pisząc "pokęcona eksperymentalna"? smile_prosty.gif

Z point'n'clicków polecam Ci A House in California.

Z pozaprzygodówkowych Cart Life.

Eksperymentalne.. Zagraj chociażby w Vesper.5, to będziesz wiedział, co mam na myśli smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Przypominam, że na górze strony znajduje się okienko "Szukaj...". Polecam korzystanie z niego, równolegle można też przejrzeć ręcznie przynajmniej kilka stron tematu - następne powtarzające się pytania będę wywalał.

@down - taką mam nadzieję ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymaga tylko odpowiedniej ilosci miejsca na HDD.

No to świetnie, dla Far Cry'a 2 bez DRM'a i Desktop Dungeons (uwielbiałem bezpłatną wersję alfa - prawie jak saper) zdarzy misie kupić cd action. Ile to już lat minęło kiedy ostatni raz to to kupowałem, no i pewnie przez ten artykuł o Wiedźminie, przez który tutaj z powrotem zawitałem:]

PS. Jak sprawdziłem teraz to ciągle jeszcze nie widać pełnej wersji DD, czy to jest jakiś pre-order, czy może ciągle wersja beta czy może bezpłatna wersja alfa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż kupiłem gazetę w dzień premiery i cała gazeta, recenzje, publicystyka, test USB (planowałem kupić jakieś bo mój ma tylko 2 GB) i Na Luzie (jeśli coś pominąłem to przepraszam). Na razie odpaliłem tylko FC2 i tak mnie wciągnął, że dostałem pałę z chemii :D. No cóż kiedyś kiedy mój komp ledwo uciągał Thief'a 3 przeczytałem waszą reckę z Far Cry i normalnie marzyłem bo w niego zagrać. Teraz gdy już go mam bałem się trochę bo czytając internety no cóż, lekko mówiąc trochę gracze jechali tą grę. Zastanawiałem się czy przypadkiem nie zniszczę sobie dzieciństwa grając nią, ale nie! Może nie jest tak dobra jak sobie ją wyobrażałem ale po dwóch dniach mam dopiero 8% w pierwszym akcie. Teraz zabieram się za indory bo Magicka nie jest w moim stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Octodad, brrr. Twórcy z nieprecyzyjnego (na Belzebuba, żeby to ono było tylko nieprecyzyjne) sterowania zrobili rdzeń rozgrywki. Założenia indyka brzmią fajnie, gra warta odpalenia jako ciekawostka ale nie jestem w stanie tytułu skończyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z magicka skoro na okładce pisze ze PL to powinno byc w polskiej wersji a nie angielskiej wiec moje pytanie jak spolszczyć gre aby było wszystko po polsku a nie angielsku bo to troche nie fer co innego pisze na okładce a co innego jest jak sie odpala gre

Faktycznie mozesz miec problemy z angielska wersja - po prostu w menu ustaw sobie j. polski i bedzie. {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem z magicka skoro na okładce pisze ze PL to powinno byc w polskiej wersji a nie angielskiej wiec moje pytanie jak spolszczyć gre aby było wszystko po polsku a nie angielsku bo to troche nie fer co innego pisze na okładce a co innego jest jak sie odpala gre

gra jest po polsku. Język zmieniasz w samej grze, w opcjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 3 nie pójdzie na XP, a 2 będzie wręcz hulała smile_prosty2.gif

A sprawdzałeś wogóle zanim napisałeś? Wątpię. Jeszcze żeby na pudełku nie było to możnaby się zastanawiać czy gra działa tylko oficjalnie nie jest wspierana. Ale na pudełku jak byk stoi "Windows XP (SP3)". Sam grałem co prawda na siódemce, ale byłem z grą u kumpla i widziałem jak pięknie na XP hulała.

No ale tu o pełnych wersjach temat. Z Far Cry 2 się nie cieszę, bo pamiętam do dziś nieśmiertelnych Murzynów atakujących z posterunków i spawnujących się za każdym razem. Co prawda gra mi się podobała, tylko że już od dawna posiadam, a nie podobała mi się na tyle, żeby drugi raz przechodzić. Ale jak ktoś jeszcze trójki nie widział i chce potem z niej recenzję pisać to idealny prezent: jak zagracie najpierw w dwójkę to od razu widać co w trójce poprawiono.

Magicka to coś, co zawsze chciałem kupić, ale nigdy nie mogłem w promocję trafić. Jak widać dobrze się stało, bo wreszcie jest coś fajnego* czego jeszcze nie mam.

Indie DVD ląduje na szafie żeby się trochę do (prawdopodobnie) Bożego Narodzenia tam przykurzyć. Wtedy będzie czas na tyle indorów wink_prosty.gif

* z tym kryterium jest mniejszy problem niż z kryterium "nie kupiłem tego wcześniej".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...