Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2013

Polecane posty

Numer rewelacyjny, lecz nie wiem czy u was też był taki przypadek jak u mnie. Mianowicie w gazecie momentami są mokre plamki, jakby ktoś wylał trochę wody na stronę. Taki efekt jest na chyba 15 stronach, co mnie trochę zmartwiło, lecz da się czytać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI FarCry nie chce się uruchomić -.-

Zainstalowałem, uruchamiam i pokazuje się okienko aktualizacji, grafika wejściowa i proces znika...

To fajnie, ze podajesz tak wiele dodatkowych informacji (np. konfig kompa), ktore ulatwiaja innym podanie rozwiazania problemu... [smg]

Uzupełniłem - lepiej?

To dziwne, bo nadal nie widze ZADNYCH informacji o konfigu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer rewelacyjny, lecz nie wiem czy u was też był taki przypadek jak u mnie. Mianowicie w gazecie momentami są mokre plamki, jakby ktoś wylał trochę wody na stronę. Taki efekt jest na chyba 15 stronach, co mnie trochę zmartwiło, lecz da się czytać biggrin_prosty.gif

Widac w druku cos sie zrobilo "nie tak". jesli bardzo ci to przeszkadza, odeslij nr do redakcji (samo pismo) do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac w druku cos sie zrobilo "nie tak". jesli bardzo ci to przeszkadza, odeslij nr do redakcji (samo pismo) do wymiany.

A nie róbmy już kłopotów ^^ Teraz muszę najpierw przeczytać całą zawartość pisma, żeby odesłać potem hehe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. W mutli się nie gra grać bo map wg nie ma a pobierać się nie chcą nw czemu. Jak gra w single np. grzebałem w ustawieniach i wszedłem w ustawienia graficzne jeb crash! ehhh szkoda gadać. Niby gra jest spatchowana do nowej wersji. Czyżby to wina wasza?

Ale osssochozzzi? Ale na pewno to nasza wina, ze tobie sie cos zwiesilo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasza nasza [beeep] z tym. Generalnie dużo bugów i nudne to wszystko. Ostatnio się trochę odchamiłem na single. Zawsze jak kupuję grę to pierwsze co to multi gram a single tylko obczaję i stwierdzę że to nudne. Teraz mam zamiar sim city kupić pamiętam jak kiedyś grało się w strategie z waszych płyt ehh te piękne początki z graniem jak jeszcze neta nawet nie miałem ;p

A i jeszcze taka sytuacja była już recenzja sniper ghost worior 2 ( coś w tym stylu) w cda? Bo jakoś nie widziałem a gra bodajże dziś wyszła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w "Far Cry-a 2" przez internet ? Bo nie wiem czy instalować. Dla singla samego nawet nie tknę, bo gra jest nudna jak flaki z olejem. Ale za to dzięki za "Magickę" zawsze chciałem ją kupić, ale jakoś zawsze przegapiłem wyprzedaż. Indyki mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie RPG, ale akcją i strategią też nie pogardzę.

No to nie trafiłeś ;} Natomiast z radością polecę Ci przygodówkę, logiczną albo pokręconą eksperymentalną ;}

W sensie: to akurat nie moja połowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...