Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Konkurs na parodię - warunki

Polecane posty

Pomysł z parodią recenzji lub czasopisma podoba mi się.

Moja propozycja to zrobienie parodii. Do wyboru są 3 kategorie:

1. parodia recenzji.

2. parodia czasopisma.

3. parodia gameplaya.

Dzięki temu mogą się wykazać zarówno osoby piszące, jak i graficy oraz osoby tworzące filmiki. Można tworzyć zespołowo, np. jedna osoba pisze, druga ozdabia to grafika, a trzecia robi do takiej parodii gameplaya.

Prace proszę nadsyłać do końca lutego na adres mailowy:

ghost@cdaction.pl z dopiskiem "Konkurs na parodię".

Można wysłać kilka prac. Jak mi się spodobają, zostaną pokazane naczelnym CDA, jak im przypadną do gustu, to być może trafią do pisma lub na płytkę.

Mogą być również drukowane, wyklejane, malowane itp. na papierze. Można wtedy prace wysyłać na adres redakcji z dopiskiem "Konkurs Ghosta".

Pulę nagród można obejrzeć w tym poście.

http://www.cdaction.pl/agora/viewtopic.php?t=21190

Jak widać cały czas się zwiększa. :)

UWAGA!!! W związku z tym, że wybieram się na CEBIT i nie będę miał czasu przeglądnąć prac przesłanych pod koniec lutego, wydłużam termin konkursu do 9 marca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny konkurs podsuniety przeze mnie :D. Mam nadzieje, że bedzie wiele chętnych. Powodzenia!

wies.niak zrobił to wcześniej. Już jak pojawiła się jego propozycja spodobał mi sie ten pomysł. Zastanawiałem się tylko jak go rozwinąć, aby jak najwięcej osób mogło wziąć w nim udział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... Jakby to był twój pomysł to by było ważne, uwierz mi ;] Tak działa ludzka psychika. Mój pomysł słaby jest ale mówię że genialny a czyjś genialny jest dla nas słaby. Zazdrość taka zawodowa ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zostawiam do waszego uznania. Nie chcę narzucać jakichś ram. Ważne aby pomysł był ciekawy i zabawny. Co w czasopiśmie sparodiujecie to sami wybieracie.

A co do gameplaya. Też wolny wybór, proszę tylko pamiętać aby pojawiły się w nim elementy związane z CDA. Może jednocześnie być parodią jakiejś gry. Jedno drugiemu nie przeszkadza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o tą parodie to trzeba robic całego pisma, czy tylko wybranego działu np. Recenzja lub GW ???

Jeśli to ma być parodia pisma to nie może skończyć się na sparodiowaniu jednego tylko działu.

Może być parodia recenzji co zresztą napisałem w pierwszym poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam neta w domu i trochę moja praca zajmuje. Mogę to wysłać pocztą, na płytce?

Mozna. Oto co powiedział o tym Ghost :D "Mogą być również drukowane, wyklejane, malowane itp. na papierze. Można wtedy prace wysyłać na adres redakcji z dopiskiem "Konkurs Ghosta"."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to być np. edycja okładki CDA?

Może być. Choć najlepiej połączyć siły z kims kto sparodiuje też teksty i razem z nim zrobić parodię pisma wraz recenzjami, zabawnymi screenami i innymi ciekawymi elementami graficznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a screeny z niby recenzji gier muszą być prawdziwe, czy mogą to być to odp. zrobione zdjęcia

rozdzielczość okładki może być mniejsza niż reszty?? (mam materiały na okładkę w małej rozdzielczości (okładka 368x500)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to pomysł na konkurs ciekawy i myślę, że spróbuję swoich sił, tylko trzeba będzie uważać aby nie przekroczyć granic dobrego smaku. Parodiowanie konkurencji nie jest w dobrym stylu, więc myślę że parodia samego CDA będzie na miejscu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...