Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Konkurs na parodię - warunki

Polecane posty

Świetny pomysł, doprawdy. Mam już masę pomysłów, i w ten nadchodzący weekend spróbuję je wykonać. Podejmę się rywalizacji w każdej kategorii, by przetestować swoje siły w takich konkursach. Największą nagrodą jest chyba to, że parodia może ukazać się w czasopiśmie. :) Parodia wymaga pewnej umiejętności, także myślę, że dostaniesz, Ghost, wiele ciekawych materiałów. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpiły u mnie problemy, no i zdążyłem napisać tylko parodię recenzji. Jeśli wysłałbym do Was gameplay Pocztą Polską na płytce jutro, nie zostałby on już zaakceptowany? Czy termin jest do 9 marca włącznie, czy nie? ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać pocztą. Daj znać, że to robisz to poczekam na przesyłkę.

Prac przyszło bardzo mało więc te co doszły...

Możecie sobie dośpiewać resztę.

Jedna z prac nie wejdzie do oceny gdyż komuś pomyliła się parodia z paszkwilem. Proponuję dokładniej zapoznać się z definicją parodii. [-X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wysłać pocztą. Daj znać, że to robisz to poczekam na przesyłkę.

Prac przyszło bardzo mało więc te co doszły...

Możecie sobie dośpiewać resztę.

Jedna z prac nie wejdzie do oceny gdyż komuś pomyliła się parodia z paszkwilem. Proponuję dokładniej zapoznać się z definicją parodii. [-X

Płytka dojdzie do Ciebie za kilka dni, tak dla potwierdzenia. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie tworzenia elementów graficznych

muszę przyznać, że niektóre wyszły całkiem całkiem, ale trzeba się sporo napracować ;)

Oczywiście rozumiem że robisz to gimpem tudzież paintem? No chyba, że cię stać na photoshopa (ponad 300$). Piractwo tu ogólnie nie jest mile widziane jakby co ;)

Wyluzuj. Jest coś takiego jak domniemannie niewinności. Poza tym przy takich paranoicznych zachowaniach zaraz zaczniesz sprwdzać czy aby winde ma licencjonowaną i płaci abonament na TV- RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, iż widziałem zwycięską pracę. Dopracowana, zabawna, taka akurat. A kolekcjonerki Wiedżmina dalej zazdroszczę :rolleyes:

Pewnego dnia myślę sobie...o, wejdę na forum CD-A. Patrzę, temat po temacie przeglądam...i tu nagle: KKG (kolejny konkurs Ghosta). A co mi tam, odpaliłem photoshopa i "coś tam" zrobiłem :P Szczerze powiem, że w ogóle o wygranej nie marzyłem, bo wiedziałem doskonale że nie mam szans. A jednak szczęście się do mnie uśmiechnęło. Kiedy dostałem maila z info o wygranej ze 3 godziny nie mogłem usiąść w miejscu ;) To był pierwszy konkurs w jakim startowałem... i wygrałem.

Jeszcze większą niespodziankę sprawiła mi zawartość paczki. Tak, to był strzał w dziesiątkę. Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina wywołała na mnie nie mały SHOCK ;) No i dodatkowa, całkiem świeża ścigałka to też był dobry pomysł ;)

Gratulacje :-)

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam UT3 i Heroes V - Dzikie Hordy. ;)

Miałem komfort, bo moglem delikatnie przebierać w zbiorach Ghosta, za co mu jeszcze raz, publicznie, dziękuje. ;)

A głównemu zwycięzcy gratuluje, i oby te pełniaki na coverze się spełniły za te kilka lat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro inni się chwalą, to ja też :D

Ja otrzymałem "Scarface" i "Race 07: Official WTCC Game", za parodię recenzji :D Za docenienie pracy, dziękuję raz jeszcze. Niemniej, patrząc z perspektywy czasu myślę, że moja parodia jest tak naprawdę ledwie słaba. Gdybym poświęcił kilka dni na zastanowienie się i dopracowanie pracy, to byłoby coś na miarę moich możliwości. Zwłaszcza, że w kilka dni po wysłaniu pracy ( na styk to zrobiłem ), wpadło mi do głowy kilka niezłych pomysłów. Ale cóż, takie są efekty jak napisanie recenzji zajmuje 45 - 60 minut, łącznie ze znalezieniem screen'ów i wysłaniem w e-mailu B)

Sam chętnie bym obejrzał zwycięskie prace, więc dołączam się do próśb o publikację na forum lub stronie, jeśli to tylko możliwe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się pochwalę- również wygrałem w tym konkursie, dostając Empire Earth III i Star Wolves 2: Gwiezdne Wilki. Cieszę się, że to, co napisałem, zostało nagrodzone. Zawsze to jakaś duma w człowieku się wzbiera, ofiarując danej osobie pewność siebie w takich sprawach, jak na przykład pisanie. :)

Dzięki, Ghost!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...