Skocz do zawartości
Smuggler

Koncert życzeń, czyli "dajcie za miesiąc..."

Polecane posty

Dead Island w numerze, więc Kings Bounty.Wojownicy Północy chyba znowu się przesunęli minimum o miesiąc. Bo wcześniej Amelia była głównym pełniakiem. Przecieki ponad 2 tygodnie przed wyjściem numeru to bardzo dobry pomysł. Chciałoby się by już zawsze w następnym tygodniu po wyjściu aktualnego numeru, były takie zapowiedzi.

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kolnid

Pierwszej części nie było, a ty chcesz od razu 2 ;d po za tym każdy porządny gracz powinien mieć obie części naszego wieśka smile_prosty.gif

A co stoi na przeszkodzie dać od razu obie części :)? Rozumiem że W2 jest stosunkowo nową grą, ale można ją kupić obecnie za 20PLN. Niewiele, więc liczę że dadzą niedługo w CDA :). Wiem że to tylko 5PLN, ale jeszcze byłoby czasopismo do poczytania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje:

Don't starve - świetna gra klimatyczna :)

Risen - RPG, tez by sie nadał.

the walking dead - dobra przygodówka.

Call of Juarez:Gunslinger -FPS, polska gra , dosc świerza produkcja.

Dark Souls - Hack?n?slash , wymagająca ale świetna gra , mile bym ją widział w CDA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... Ja bym mógł ujrzeć w CD-Action napewno ... <zatkało mnie>... Jest dużo gier jakie można było dać. Fajnie było by gdyby była co jakiś czas 3 płyta. A tam gra na konsole. Napewno bym ujrzał Half Life 2 Episode 1-3, Battlefield 2, gre typu survival (a tak Dead Island xD) i jakiś RPG typu Gothic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie do opakowania tipsomaniaka. Przypomnę chociażby edycję 2008, w której w sposób pozwalający na podstawowe zapoznanie się z moddowaniem gier (był TES III: Morrowind i coś tam jeszcze), a z drugiej strony pewne podsumowanie sprzed paru lat, czyli "100 gier wiecznie żywych". Trochę mi go brakuje ;).

fd820c8aed5cf.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...