Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2013 zawartość

Polecane posty

Podobno w tym numerze jest nowy, lepszy papier. Tak napisał prenumerator na markolfie.

Mam wrażenie, że w roczniku 2008 i 2009 jest trochę lepszy niż obecny. Może to ten sam, ale takie mam wrażenie...

A jeżeli będzie taki fajny jak 08-09 to dobra wiadomość.

Już się nie mogę doczekać jutra. Chociaż DmC mnie specjalnie nie jara i nigdy nie jarało, tym bardziej to nowe to mogę się zakładać, że jutro będzie wojna o ocenę. Nie widziałem jeszcze tekstu, ale fragment :

"Gra budzi wśród fanów serii wiele kontrowersji (m.in. z powodu radykalnej zmiany wizerunku głównego bohatera), ale nasz recenzent (zwykle szukający dziury w całym) przyjął ją z entuzjazmem."

Sugeruje niemal pewną wojnę. Będzie ciekawie. Ze swej strony mam nadzieję, że Colonial Marines załapie się na następny numer, nie zaś dopiero za dwa. Jest jakaś szansa na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mam ten dylemat "Kupić czy nie kupić?" Okładka jest fajna ale nie ma interesujacych mnie pełniaków. Publicystyka zmniejszona, przez podsumowanie roku 2012, a jego ostatnia porozrzucana forma nie przypadła mi do gustu. Nowu DMC jest chwalony a nie zjechany - też nie po mojej myśli. W dużym tescie mamy oprogramowanie a nie sprzęt :/. Ale z drugiej strony... Kupuję to pismo już 13 lat i miałbym tak o przerwać? Gupio trochę i dziwnie bym się z tym czuł. Najlepiej jakby w końcu padli, ale uporczywie nie chcą :P:). No i jak patrzę, że o poprzednim numerze jest tylko 6 stron na forum, to mi trochę wchodzi to na ambicję :P:D:). Trzeba ducha podnieść rzeczową, uargumentowaną i słuszną dyskusją :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru jeszcze nie kupiłem, aczkolwiek widziałem skrawek na stronie głównej. Szkoda, że podsumowanie zrobione jest w sposób, że w ramce jest gra, a nie jak w tamtym roku, opinie osobnych redaktorów i wymienianie listy najlepszych/najgorszych gier. Zaraz lecę kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CormaC

Było już demo, po którym część "fanów" spisała gre na straty. Ba, niektórym wystarczyły trailery i gameplay'e na YT. Co ja mówię, część zobaczyła nowy image Dantego i na tym zakończyła przygodę z grą. Ja po ograniu dema byłem bardzo zadowolony, i ogólnie podzielam twoje zdanie, z tą różnicą że ja jestem fanem starych DMC. Może nie byłem aż tak zachwyony, ale cały restart serii uważam za udany. Czekam teraz na pełną wersję na PC.

A z takich ciekawostek co do numeru, to dlaczego w podsumowaniu, przy opisie Darksiders 2 jest art z Darkness 2? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z z takich ciekawostek co do numeru, to dlaczego w podsumowaniu, przy opisie Darksiders 2 jest art z Darkness 2? tongue_prosty.gif

Ze względu na święta i Sylwestra na zrobienie najnowszego numeru mieliśmy dużo mniej czasu niż zwykle. Dołożyliśmy wszelkich starań (ja np. pracowałem w weekend przed wysyłką pisma do druku), by nie było tego widać, ale jesteśmy tylko ludźmi. Tym niemniej nie wiem, jak mogliśmy przegapić tego arta. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego urlopy swiateczne czesci ekipy, mala epidemie grypy (czy innego cholerstwa), ktora nam po kolei kladla kolejnych ludzi, przedswiateczne zamieszanie i postswiateczne rozleniwienie... Lekko nie bylo.

Jestesmy tylko ludzmi, a czlowiek czasem jakiegos babola walnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Gamewalker, za ktorym ponoc tak tesknicie. smile_prosty.gif

Gamewalker mógłby wrócić. Jest to jedna z nielicznych rzeczy jaka mi brakuje z starszych numerów

Cd-action kupię po popołudniu- będzie co czytać na tronie :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zmienił się papier i powiem szczerze - słabo to wygląda. Czcionka jest rozmazana.

Czyli jednak nie wydawało mi się że papier jakiś inny. Faktycznie czcionka lekko rozmazana, ale papier jest tak świetny w dotyku, że jestem w stanie to wybaczyć :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra roku według CDA: rozpacz.gifkrecka_dostal.gificon_eek.gif

Ale spodziewałem się tego od samego początku.

No to skad ta reakcja? Ja sie nei spodziewalem ze az tak wyjdzie, ale jestem tym mile zaskoczony.

Zauważyłem, że zmienił się papier i powiem szczerze - słabo to wygląda. Czcionka jest rozmazana.

Popracujemy nad tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wyzej byla odpowiedz ale po diabla czytac co inni mowia/pisza, prawda?

Ja bym powiedział raczej po diabła odpowiadać konkretnie na pytania i czytać ze zrozumieniem co inni piszą. Dwa posty wyżej:

No niestety, to jest nasza wtopa.

Ja nie pytałem czyja to wtopa tylko czy będzie alternatywna strona. Ja tam nie wiem dlaczego jest znowu ta sama strona: dlatego, że zapomnieliście, że było numer temu czy przypadkiem się podmieniły. W jednym przypadku macie alternatywną stronę, w drugim nie. Proste prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wtopy w nowym numerze się nie martwię, każdemu się zdarza więc jest to coś normalnego. Warto odnotować fakt, że się wyrobili i czasopismo trafiło do kiosków na czas, bo już wyobrażam sobie co by było jakby ekipa napisała, że jest dwudniowa obsuwa... Lamenty, płacze, zgrzytanie zębami itp.

Ale jest za to inna sprawa, a mianowicie "zapach" nowego CD-A, ten numer tak wali, że aż mnie głowa rozbolała, nie wiem czy to farba, czy to papier inaczej chłonie ją, zapach jest tak intensywny, że numer chyba zostawię w pokoju obok żeby się "przewietrzył".

Dodatkowy mankament to posklejane strony, jakby jeszcze nie do końca wszystko wyschło i zostało tak zamknięte i zapakowane. Czcionka trochę się rozmyła, ale to da się poprawić jeszcze.

Podsumowując jest dobrze, będę miał co czytać jak zaliczę farmakologię tylko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...