Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 02/2013 zawartość

Polecane posty

Okładka naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Może styl/kolorystyka/ rzeczywiście takie sobie. Ale to Joker! A Joker rządzi. I tylko pytanie - czy ukryty przekaz to "Why so serious"?? Wtedy by było super. Najważniejsze - nie ma kolejnego mięśniaka z gunem.

I tak ogólnie - czy są jeszcze jakieś inne możliwe typy okładek poza tymi? : mięśniak z gunem, półnaga laska, psychole en face z b.bliska (tak jak teraz), potwory, samochody/maszyny. I to nie jest zarzut wobec CDA. Ciekawi mi czy można sensownie wrzucić coś jeszcze innego.

Recenzja DMC raczej mi się nie spodoba. To już nie jest ten kochany Dante/Nero z czwóreczki. IMHO szkoda aż tylu stron na test komunikatorów. I tak wiadomo, że skype albo team/game speaker jest dobry i wystarczający. Poza Ateną pełniaki nie dla mnie. Pozostałe dwa naprawdę to 2/3 liga.

Ale najśmieszniejsze jest to, że pewnie we wtorek będę miał ten numer :P. Nie wiem czemu ciągle zdarza mi się wspierać redakcję (mimo iż sobie ciągle obiecuję, że już nie kupię w zwykłym kiosku CDA). I jak patrzę na naprawdę słabe tylko 6 stron komentarzy nt CDA 1/2013 to czuję się w obowiązku wesprzeć podupadającego ducha na Forum :P:):D. Oczywiście najgorsze jest to, że CDA ciągle nie chce paść :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z działu zapowiedzi warto zauważyć, że co najmniej 3 produkcje to tzw. dzieci Kickstartera (produkcje sfinansowane przez graczy - mam tu na myśli Star Citzen, nowy Broken Sword oraz kolejny tytuł z ukochanym przez wielu lowelasem Larry'm). A to niejedyne pozycje jakie przyjdzie nam zagrać w tym roku dzięki temu serwisowi, bo w 2013 przyjdzie nam zapoznać się m.in. z Wasteland 2, nową przygodówką od Tima Schaefera, czy też następną edycją Shadowruna.

Ciekawa jak zawsze jest publiscystyka - szczególnie tekst o tym, że Polak potrafi grę dobrą zrobić, ale już sprzedaż niekoniecznie. Kiedyś, jak zaczynałem przygodę z waszym magazynem, tj. w grudniu 1997 roku to zrobienie dobrej produkcji pochądzącej z naszego kraju było niełatwym zadaniem, szczególnie jeśli miała ona sprostać wymaganiom zachodniego odbiorcy. Dzisiaj na szczęście sytuacja wygląda znacznie lepiej - jeśli chodzi o jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Może styl/kolorystyka/ rzeczywiście takie sobie. Ale to Joker! A Joker rządzi. I tylko pytanie - czy ukryty przekaz to "Why so serious"?? Wtedy by było super. Najważniejsze - nie ma kolejnego mięśniaka z gunem.

Rozwazalismy ten tajny przekaz ale byl zbyt oczywisty...

I tak ogólnie - czy są jeszcze jakieś inne możliwe typy okładek poza tymi? : mięśniak z gunem, półnaga laska, psychole en face z b.bliska (tak jak teraz), potwory, samochody/maszyny. I to nie jest zarzut wobec CDA. Ciekawi mi czy można sensownie wrzucić coś jeszcze innego.

Pytanie do tworcow artworkow... Czasem gramy samym logiem na okladce, jakbys nie pamietal.

Recenzja DMC raczej mi się nie spodoba. To już nie jest ten kochany Dante/Nero z czwóreczki. IMHO szkoda aż tylu stron na test komunikatorów. I tak wiadomo, że skype albo team/game speaker jest dobry i wystarczający.

Nie rozumiem logiki "nie bede czytal, bo i tak wiem co bedzie". A nie wiesz...

Poza Ateną pełniaki nie dla mnie. Pozostałe dwa naprawdę to 2/3 liga.

Pomijajac fakt, ze Anomaly to nowka praktycznie i dobrze oceniana, a mechy tez nie wypadly sroce spod ogona, to tak czy siak zawsze dajemy pelniaki z roznych lig, wiec o co to marudzenie? Na 3 "jedynki" na pewno nas nie stac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim się nie dogodzi, poza tym zauważyłem dziwną tendencję, wiele osób piszę na forum, że jakby było fajnie jakby cda dodało do czasopisma taki a taki zestaw gier, co najgłupsze, większość osób wymienia tytuły zaklasyfikowane jako AAA, największe produkcję... Ja pytam gdzie tu rozum o_O, chcą wielkie produkcję niech je kupią normalnie, poza tym dodawane do cda gry są zawsze dobre, może nie wszystkie mi pasują ale zawsze jakiś dodatek do czasopisma, które kupuję nie dla gier a artykułów tam się znajdujących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych ludzi.To jest czasopismo,w którym gry są dodatkiem,gratisem.Czy gdzieś jest napisane że CD-Action to jest zestaw gier z ulotką?Jeśli zależy komuś tylko na grach,to niech kupi sobie przykładowo bundle "Super Gry" (raczej nie ma czegoś takiego o takim tytule)z kiosku za 10 zł.Życzę powodzenia w znajdowaniu pełniaków choć w połowie tak dobrych,jak w CDA.Jeśli chodzi o nr 02/2013- moim zdaniem okładka jest klimatyczna,facjata Jokera pasuje do brutalnych realiów Injustice.Fajnie że daliście Riddicka na płytkę.Kiedyś chciałem to kupić ale jakoś o tym zapomniałem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że był oczywisty?! Czasami klasyczne Yupikajej albo I will back pasuje najlepiej. Szkoda, że akurat tu nie zastosowaliście oczywistości.

Nie wiesz co wpisano ale juz marudzisz. Dajemy "oczywiste" okladki - zle, bo to sztampa. Nie dajemy sztampowego tektsu - zle, bo sztampa jest OK. Caly Bazyli...

Oczywiście jeszcze loga - zapomniałem o tym. Tylko takie spostrzeżenie - robią się już takie szablony okładkowe, tak jak z omawianymi wcześniej recenzjami pisanymi od jednej sztancy. Tak mnie właśnie zastanawia czy można zrobić coś jeszcze innego? Hmmm

Patrz wyzej... tongue_prosty.gif

A co do wiedzenia co będzie. Jak się ciebie zapytałem czy pójdziesz na Jesteś Bogiem, to powiedziałeś że i tak znasz tę historię i nie musisz tego oglądać. Ja mam podobnie - znam komunikatory i wiem czego się spodziewać. Raczej zaskakującego nieznanego mi faktu nie znajdę.

Co innego nie isc na film, co innego nie poczytac jego recenzji, zeby sie przekonac jak go widzi jej autor...

I mamy test iPada 4. Dwa pytania - kto to pisał i dlaczego Allor wystawił mu 9? tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Oraz - gdzie jest recenzja "znakomitego" iPada mini??

Allor go dostarczyl, Allor go zrecenzowal tongue_prosty.gif. Problem z Apple jest taki, ze cos nas nie zauwaza... Albo moze uwaza, ze nie trzeba nic nam slac, bo Allor i tak kupi i zrecenzuje tongue_prosty.gif

Nie wiem jak to robie, ze ostatnio ciagle komus sie dopisuje do jego maila, zamiast na niego odpowiadac. :/ Sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym numerze na forum już zaczyna się wymiana złośliwości pomiędzy Smugglerem, a 8azyliszkiem. :-).

A teraz na poważnie. Okładka z twarzą Jokera jakoś tak dziwnie się prezentuje. Zawartość bardzo fajna, wreszcie podsumowanie, która gra wygrała. Pełniaki bardzo dobre(poza FME) i ogólnie dobry numer. Jak mi się uda kupię CDA z samego rana. ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co innego okładka, co innego krótki tekst na 2kb smile_prosty.gif. I dla mnie jest wyraźna różnica między sztampą, schematem a klasyką, kultowym tekstem. Jakbyście dali na okładkę Rambo z M60 to bym był zachwycony. A jak często dajecie kopie/wariacje tego motywu to mam przesyt.

Ale czy Allor nie mógłby pożyczyć do testów "koledze" tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif z redakcji? Bo naprawdę nie muszę czytać jego tekstu by wiedzieć, że będzie 9 i w stylu wszystkich jego poprzednich "recenzji"/laurek. I znowu - skoro Allor ma wszystkie iPhony i wszystkie iPady to czemu jeszcze wersji mini nie kupił tongue_prosty.gif. Dla mnie dziwne biggrin_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo ciekawy. Tekstowo to o DMC i BF3: Dogrywka. Pełniaki na płycie, chętnie sprawdzę nowego Ridika, a i starego chętnie sobie przypomnę (mam jeszcze CDA z numerem gdzie była Ucieczka z Butcher Bay, to była radość). Okładka świetna, ta ukochana facjata Jokera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okładka świetna, ta ukochana facjata Jokera.

Okładka faktycznie jet niesamowita, jedna z najlepszych jakie do tej pory zrobił cda :)

Tym bardziej, że Joker jest moim ulubiony super złoczyńcą :P chociaż sam Batman nie należy do zdrowych psychicznie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę sądziłem, że ten numer bedzie pierwszym od chyba 5 lat, ktorego sobie odpuszczę. Powodem tego są Kroniki Riddicka, gra, którą posiadam oryginalną od dłuższego czasu, lecz wlasnie akurat teraz przechodze druga kampanię... Ale z racji tego, ze bedzie podsumowanie roku i zawartosc portfela nie ma sie najgorzej, pozostaje mi dalej swiecic tradycje. Tylko na jak długo?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer średni, ale oczywiście kupię. Ciekawi mnie kilka aspektów, w tym recka DMC. No i polecam Riddicka tym, co nie grali, a z racji, że tam są dwie części polecam zacząć od Butcher Bay smile_prosty.gif No i panowie i panie: co z Crysisem 3 ? :P W GoWie Wstąpienie szkoda, że za dużo piszecie (zresztą nie tylko Wy, ogólnie wszędzie) o multi, a zero konkretów nt singla, czyli i tak tego, co w grze najważniejsze. Takie gry jeśli chodzi o multi to imo sprawdzają się tylko w Coopie. Multi oczywiście sprawdzę, ale raczej gra będzie u mnie w kolekcji głównie z myślą o singlu smile_prosty.gif Co do niego, to mam przeczucie, że mimo iż zaczynamy przed częścią pierwszą to jestem prawie pewien, że końcowa część gry będzie po trójce, tyle, że twórcy zachowują to w tajemnicy tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...