Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

MoH:A jest brzydkie gaficznie, dźwięki głuche, a skakanie ze spadochronem nie daje satyswakcji jeśli trafisz na nieodpowiednie miejsce.

nie przesadzasz troche z ta grafika? nie jest zla. fakt. gra krotka, fizyka cial wkurza i jeszcze kilka innych minusow ale pograc sie da. mnie jeszcze MoH nie znudzil, chociaz gram w niego od wakacji. no moze troche, wiec dlatego szykuje sie nan nowego calla. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej MoH'a pewnie bym kupił gdyby miał mniejsze wymagania:D A co do PAM4 to o co chodzi z tym początkiem każdej rundy? Bo zawsze na poczatku trza odczekac czas po co to? Co u ciebie znaczy "ogranicza bronie" i co to są perki?:D A jesli chodzi o ProModa to rozni sie tym że nie ma granatów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej MoH'a pewnie bym kupił gdyby miał mniejsze wymagania:D A co do PAM4 to o co chodzi z tym początkiem każdej rundy? Bo zawsze na poczatku trza odczekac czas po co to? Co u ciebie znaczy "ogranicza bronie" i co to są perki?:D A jesli chodzi o ProModa to rozni sie tym że nie ma granatów?

1.Jest to czas żeby każdy wybrałem klasę i granat (jak się spóźnisz to czekasz rundę)

2.Ogranicza bronie - nie ma P90 itd.

3.Perki a więc te dodatki które wybierasz np.Męczennik (:P) itd.

4.Na PM też są granaty,a czym się różnią? w sumie nie wiem,ale osobiście wolę PAM4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProMod zmienia wartości broni AK ma 30 naboi Aku ma 24 naboje

ustabilizowanie snajperki (chore nie widziałem snajpera który przebiegnie 50 m i będzie na stoją co miał stabilna snajperkę

ograniczenie ilości klas na team 1 snajper, 2 krótkie

można wybrać kamo jak i szybko ustawić sobie broń np ak-47 bez niczego to 1,1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano właśnie dzisiaj pokazałeś na co cie stać gdy graliśmy spara z klanem o skillu 'LOW--', Maciusiu. Lamiłeś i tyle, screeny nie robiłem bo szkoda mi na to czasu.

OK,sam chciałeś :)

A więc zaczynam od początku...pomijam to że już drugi raz musiałem z nimi grać spara bo najwidoczniej ludzie z jego klanu olewają sprawę.

1.Przeciwnikiem był klan nie z Polski,mówiący po angielsku,i jak wiadomo przed zaczęciem gry każdy gracz musi wcisnąć klawisz "F" żeby potwierdzić gotowość i nikogo NIE WOLNO pospieszać (wyobraźcie sobie spar na lidze i przyspieszanie kogoś w momencie w którym powtarzają taktykę) ale pan Killer i jego klan o tym nie wie i ciągle powtarzali tylko "rup" albo "press F" wtedy tamten klan powiedział żeby zaczekali chwilę bo jeden z nich ma problemy z komputerem...ale "PRO" klan eSpada (nie znają widocznie podstaw angielskiego) dalej swoje "rup" i "press F"

2.Kiedy wygraliśmy pierwszą rundę (w minute-nie dłużej) ktoś z ich klanu spytał się tamtych o skill,Ci odpowiedzieli od razu że LOW,a wtedy ten "PRO" squad zaczął ich wyśmiewać twierdząc że widać o tym że są LOW

3.Killer (ten który podobno kiedyś był PRO <rotfl> ) ciągle spamował czat na grze tekstami w stylu "Wolna Kambodża"

4.Jeden z PRO playerów z eSpada ciągle brał pakę,wykonywał chyba najprostszego TrickJumpa w grze i mówił do innych żeby szli po pakę i myślał że nikt tam nie wiejdzie (bo wiadomo - on jest PRO)

5.W połowie drugiej rundy jeden z epsadowców zaczął zabijać ludzi ze swojej drużyny (bo jest PRO)

6.Kiedy przegraliśmy bodajże 3~4 rundy pod rząd nagle cała eSpada uciekła z gry - i później się wszyscy dziwią dlaczego nikt nie chce grać z polakami i dlaczego jesteśmy wyzywani zawsze od n00bów.

7.Co do n00bów to Killer ciągle nadużywał tego słowa (którego znaczenie nawet nie zna) i np.kiedy zostałem sam na dwóch przeciwników i byłem na schodach jeden zaczął strzelać do mnie z góry,a drugi był podemną,wiadomo było że ten z góry zaraz mnie zabije,więc nie mogłem robić nic innego tylko skakać ze schodów i liczyć że przeżyje - kiedy leciałem, trafił we mnie ten z góry i zginąłem uderzając o ziemię a wtedy pan Killer zaczął lamentować "Jezuuuu ale N00b" "Boże ale n00bek"

I co teraz panie PRO player? Mogłeś zrobić screeny ja miałem staty 6/8 przy twoich 8/9 ale ja przynajmniej miałem honor żeby zostać na serwerze a nie tak jak wy uciekać po przegranej rundzie...i kto tu jest n00bem? Chyba wychodzi na to że twój klan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie każdy jest (n00bem) zwykle są nimi ci co mają takie mniemanie sami o sobie

jednak fakt jest taki że przez podobne zachowania polska scena E-gamingu wiele na tym traci choć nie raz nie dwa grając w klanie bylem wyrzucany z serwera przez inne klany za wyniki meczu typu 13-1 dla nas

Jestem ciekaw jak się ta dyskusja rozwinie dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Ingrediencie, to nie byli moi koledzy z klanu, to byli moi znajomi z jeszcze wcześniejszego teamu. Spara graliśmy tylko i wyłącznie 4fun. Ja i koledzy wygłupialiśmy się i tyle. Zaś spamowanie słowami 'WOLNA KAMBODŻA!!!' to moi koledzy wymyśleli na powitanie LOWKÓW (choć i tak nie znali polskiego). Czyli najzwyczajniej obiliśmy JAJA! Ty, heh, pokazałeś klase i ciągle cie zabijali. Zapomniałem o tym rupnięciu, jakbyśmy szybciej rupneli to i oni by rupnęli. Staty miałem inne niż mówiłeś, te były Derrida.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego klanu czy nie, i tak zrobiliście wiochę i jeszcze dobiliście Polskę na scenie gier.

Jak oni byli takimi lowkami to dlaczego uciekliście z gry? Jak najgorsi frajerzy się zachowaliście...umawiacie się na spara,to grajcie do końca a nie uciekacie bo przegraliście kilka rund.

Powitanie "Wolna Kambodża" ? śmiech na sali,ale zapomniałem że jesteś PRO czternastolatkiem.

Mnie zabijali,bo nie kampiłem ciągle w jednym miejscu tak jak ty.

I tak jeszcze na marginesie - Mojego nicku się nie odmienia...co byś nie chciał powiedzieć zawsze pisz Ingredient.

A jak mówisz że tak lamię to 1vs1 i po kłopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam mógł by mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z serwerami "Hardcore". Zauważyłem, że coraz więcej serwerów ma w nazwie "hardcore". Rozumiem, że się czymś różnią od zwykłych. Jest to jakaś nowa moda? Styl gry? Czy cóś. =c

Hardcore jest dla bardziej zaawansowanych graczy, gdzie trzeba wykazać się niemałym refleksem, jak i dużym skillem. Głównie jest tak, że ginie ten, który pierwszy zostanie zauważony- lpm i po tobie. ;) Brak "krzyżaczka", który towarzyszył nam zawsze na środku ekranu, mniejsza ilość hp.. tylko na tym gram. :)

Jak ktoś zetknie się z nickiem PSAT|Mefiperes- pamiętajcie, że to ja. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardcore jest dla bardziej zaawansowanych graczy, gdzie trzeba wykazać się niemałym refleksem, jak i dużym skillem. )

Jakby się nad tym zastanowić,to może refleksem tak,ale skillem to już mniej.Bo skoro wystarczy jedno trafienie żeby zabić to nawet niedzielny grajek może wszystkich powybijać.Na HC lecą też ciągle takie skany że wystarczy sobie stanąć przy ścianie i skanować,i jeszcze pełno fragów przynoszą nady.

A na normalu nie jest tak łatwo kogoś zabić,nie wystarczy jeden strzał,nie można walić takich skanów,jak strzelasz bez tłumika to widzą Cię na radarze,więc nie możesz siedzieć na kampie,więc chyba skill to się bardziej liczy na normalu,a na HC bardziej luck.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...