Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

to po porstu nie umiesz grac jak używasz hacków mi sie nudzi to włączam i ide w co innego grać a nie uprzykrzam innym życie grając na hackach żal mi cie. a co do gry przez neta na jakiej wersji bedziemy grac 1.7 ?

"Tyle, ze ja nie gram na serwerach z wlaczonym Punk Busterem, zeby innym uprzykrzac gre, tylko bez Punk Bustera."

Ominales tamta linijke?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze nie wszyscy graja natych z pktbusterem jakbys czytal pare postów wyzej to ja z nim mam problem i niestety nie moge grac na punkcie

http://box3.evenbalance.com/troubleticket/new_ticket.php

Skorzystaj z tego linka. Wpisz co trzeba, a ktos z evenbalance ( pracownik pomocy technicznej ), udzieli ci konkretnej porady/pomocy.

Dwa razy napisalem, i dwa razy dostalem odpowiedz. Wszystko bedzie napisane, co i jak. Tak wiec problem rozwiazesz.

Odpowiedzi spodziewaj sie na nastepny dzien. Wszystko po angielsku, co nie powinno dziwic.

Porada.

Nie pisz, ze gra nie dziala, bo punk buster cie kikuje, czy cos w tym stylu.

Podaj opis kompa ( to co masz wewnatrz obudowy ) :D. Sterowniki, jaka gra, kiedy cie kikuje, jaki rodzaj bledu, dodaj tez print screena. Oni nie gryza, uwierz mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym polecić serwer z modem "Invasion",

jest tylko jedna drużyna broniąca się przed falami zombi,

nowe bronie zdobywa się jak w zwykłym multi, ale po mapie porozrzucane sa ciała martwych marinsów, z których można uzyskać broń, umiejętności jak w trybie starej szkoły

ip: 82.96.91.19:6200

uczciwie mówię że większość graczy campi w miejscach do których nie wejdą zombi, ale jak ktoś jest na tyle mocny że może biegać po mapie wśród 50 zombi, to pełen szacun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ja tylko na chwile.Chcę dołączyć się do serva ale nie moge.POkazuje że jest w wersji 1.7 a mój Cod tego nie obsługuje.Dajcie linka żeby patcha albo cokolwiek zassać żeny to działało.Bo na przykład servik INVASION (ten w poście na górze) działa tylko w wersji 1.7.POmocy ludzie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wiez jaki to patch, jesli wersja gry 1.6.565?Pytam, bo naprzyklad Crysisa jak sie spachowalo patchami az do 1.2.1 to wersja wyswietlona w menu nie odpowiadala numerkowi patcha.Mam gierke z serii Game of The Year i tam juz bylo cos patchowane tylko nie wiem jak daleko :) .A jesli to nie patch 1.7, to chcialbym sie zapytac czy jest duzo serwerow na nim chodzacych?

Jakby ktos spotkal goscia o nicku MIK3ee, to jestem ja. :) Mozna mnie spotkac zwykle na roznych deathmeczowych serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...