Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

mi najbardziej odpowiada ukłąd broni :

ak-47(tłumik) + barret + martydoom i dalej obojetne

ps. zan ktos jakis dobry serwer hm ??? bez noobów???

W obecnych czasach nie ma serwerów bez noobów :P zawsze znajdzie się jakiś spawnkiller albo noobtube.

a tak nawiasem mówiąc to mi nigdy nie odpowiadało AK-47 z tłumikiem,jakoś nie mogłem się przekonać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi najlepiej nie lubie kampic jak cos z barretem biegne a potem jak ktos blisko jestto wyciągam ak -47(tłumik) (bo ja gram tak żeby zajśc kogoś od tyłu i jak sie odrodza biegna a ja ich pyk)(ale nie w respawnpointach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi najlepiej nie lubie kampic jak cos z barretem biegne a potem jak ktos blisko jestto wyciągam ak -47(tłumik) (bo ja gram tak żeby zajśc kogoś od tyłu i jak sie odrodza biegna a ja ich pyk)(ale nie w respawnpointach)

Najgorzej jest gdy ci się amunicja skończy lub przełodowywujesz to cię łatwo zdjąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom ale snajperem gram tylko jak jestem w trawiastym ubranku i można na tej mapie to wykorzystac np.Creek

najlepiej mi idzie z lekkimi karabinami (wszystkie bonusy do nich w tydzien odblokowałem{do wszystkich 3 rodzajów})

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam 49lvl:) Miałem raz formata i przez tylko tez tak nisko no, ale nie to sie liczy tylko umiejętnosci:)

Wie ktoś może po ilu postach dostaje się pierwszą range na forum???

Zajrzyj do "Zbioru zasad obowiązujących na forum": http://forum.cdaction.pl/index.php?showforum=18 , po coś on jest. Zmniejsza on banowalność użytkowników na tym forum //slee

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z kartą dźwiękową i Vistą więc musiałem zresetować kompa. Potrzebuje natychiastowo 55 level'u by mieć wszystkie bronie. Musze wybrać jakąś dobrze wytrenowaną broń do ligi. Pomóżcie!

Wiem, że to nie jest całkiem sprawiedliwe, ale chodzi o lige!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge zagrać, tylko musimy sie umówić na jakiś konkretny dzień godzine i server:) Mi pasuje praktycznie każda pora w końcu są wakacje :D

______________________________________________________

Szukam jakiegoś dobrego klanu w CoD 4. Prosze o to ranking z jednego servera na którym dziś grałem:

loolag9.th.png

Ten level co widzicie nabiłem od wczoraj(27.07.08), takto miałem wyższy ale formatowałem komputer. Zdjęcie przedstawia pierwsze 5 min meczu, na koniec meczy byłem 2 w rankingu :D To jak z tym klanem?xD

PS. Taki wysoki ping bo ściągałem demo Stalkera :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm demo (nie dawali czasem w CDA którymś dema)

to umówmy sie ja mam czas na granie 4h dziennie (chyba że na dwór nikt wyjsc nie chce ) na kompie jestem od 9 .00 napiszcie mi h to se zagramy ale jakos nie rajcuja mnie rozgrywki 18.00(bo wtedy stary dzwoni na skype i nie gram )

wiec czas mam od 9-17

P.S. Nie mam konta x-fire bo jak sie rejestruje to mi linka akktywacyjnego nie przysyłają (1 rok temu , 0,5 roku temu i 1 miesiac temu rejestrowałęm sie )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni nie pochwalą się xf lub skype'm, tak?

A może ktoś chce poznać jednego z twórców pam'u (mod ligowy)? Znam osobiście kryshaka, znanego jako r-a-d-e-o-n. Dzięki jego ekipie na całym świecie można grać ligowe spary. Jest też założycielem klanu =vXv= (rekrutacja zamknięta).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer mojego klanu, najlepszego w Anglii, Clan GBR Regiment, IP podam na końcu, jestem tam adminem, i mam 55 lvl, wyzwania na full, wszystkie złote bronie, i jestem prawidzwy pro, a nie jakiś tam marny Marine.

IP: 208.43.89.120.28960

Zapraszam!

[GBR-GF]McMilan

Xfire: nofear512

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę jaki pro jesteś po twoich screenach i statystykach na XF :P 32-25 albo 38-15 czy 26-11 na TDM :D Jest tam tylko jeden dobry wynik 62-6 :D Nie mówię że jesteś zły,ale też trochę samokrytyki by Ci się przydało :D

Jaki tryb gry na tym twoim serwerze? S&D?

EDIT Jednak nie S&D tylko TDM - a to dziwne,bo te lepsze klany mają zazwyczaj serwer S&D (no chyba że macie kilka serwerów)

W sumie całkiem fajny serw,szkoda tylko że pozwalacie używać granatnika itd.

Ale mimo wszystko całkiem fajnie się grało i dodaję serw do ulubionych.

EDIT2 dziś znów tam grałem :P I ludzie z twojego klanu mieli staty na minusie i to sporo,więc z najlepszym klanem w Anglii również przesadziłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja nie wiem może ze mną jest coś nie tak ale w multi CoD 4 idzie mi o wiele słabiej niż na przykład w medale of honor czy battlefield 1942 . Innymi słowy mówiąc jakoś multi CoD 4 mi nie przypadł bo dzieje sie w teraźniejszości (dla mnie bajer super) ale lepiej mi i dzie w 2 wojennych shoterach. Może to po prostu w CoD 4 grają lepsi gracze a w tamtych nooby siedzą???!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mumia- to raczej "wina" dużo lepszych, bardziej dopracowanych technologii. CoD2 jest przy 4 strasznie wręcz sztywne, co wymusza zupełnie inny styl grania. CoD4 jest po prostu dużo szybsze, dokładniejsze i co za tym idzie- wymagające. Pograsz czas jakiś, to będziesz wymiatał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...