Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Siemka.

Jestem Cav1er z klanu P.T.G| jeśli jest jakiś klan, który chciałby z nami zagrać spara na trybie HC to piszcie na tej stronie:

http://www.polishteamgangster.fora.pl/p-t-g-vs,3/ zakładacie temat, umawiamy się i gramy! Warunek to musicie mieć spatchowana grę, oryginalną :P i grać na trybie hardcore

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym patchu najwięcej ludzi gra ;] I nie ma błędów.... Jeśli masz wyższy patch wyinstaluj gre (zostaw sejwy i profile jeśli nie chcesz stracić lvlu) , zajntaluj jeszcze raz gre i masz 1.0.

Ciekawe. Jeśli 75% serverów jest spatchowanych do wersji gry 1.5 i zwyczajnym kłamstwem jest pisanie, że na 1.0 najwięcej ludzi gra i nie ma błędów. A swoją drogą patche są po to żeby błędów nie było, a nie żeby stare błędy nie znikały, a pojawiały się nowe...

Wnioskuje, że masz pirata, nie możesz spatchować, bo gra się nie uruchomi i kombinujesz żeby grać z osobami które mają oryginała... :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlq PL - taki nick mam w grze.

Mam oryginalne, ale gram na pirackich serwerach. Dlatego że moja kolezanka ma pirata, ale fajnie sie z nią gra. (Gofcia).

Masz ostrzeżenie za grę na pirackich serwerach.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu piszecie to troche smieszne bzdury. :lol: Aby być w klanie trzeba znać xfire i TS'a, bez tych programów klan to nic. Level nie jest najważniejszy ani kolorki do broni, to tylko trening dla nooba. Z tego tematu widze że umawiacie się na spary. A czy te spary mają pam4? Zachwyćcie mnie swoim skillem wyzywając mnie na spara lub pojedynek. Wtedy zobaczymy kto będzie miażdzył. -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co tu piszecie to troche smieszne bzdury. :lol: Aby być w klanie trzeba znać xfire i TS'a, bez tych programów klan to nic. Level nie jest najważniejszy ani kolorki do broni, to tylko trening dla nooba. Z tego tematu widze że umawiacie się na spary. A czy te spary mają pam4? Zachwyćcie mnie swoim skillem wyzywając mnie na spara lub pojedynek. Wtedy zobaczymy kto będzie miażdzył. -.-

Chyba masz troszkę za wysoką samoocenę. I żeby być w klanie nie trzeba mieć Xfire ani TS'a. Czy mają to największe (te znane klany) nie...bo nie grają dla szpanu,tylko dla gry (no i pieniędzy :P ) I dlaczego uważasz że bez Xf i TS'a klan to nic?

Bo nie mają tych jakże "PRO programików" ? Nie gram może w CoD na poziomie klanu i nie wiem jak ty grasz,ale wydaje mi się że spary powinno się grać tak jak każdemu pasuje,a nie tak żeby było PRO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy killer to rzeczywiscie pro, ale faktem jest to, ze level i kolor broni to raczej zabawka dla szpanerow. Liczy sie to co prezentujesz w grze ;) Poza tym, niektorzy moga np. specjalizowac sie w podkladaniu bomb, wiec staty odpadaja :P Ja preferuje gre na hardcore, moj profil na XF to espeem(w grze tak samo), a najczesciej spotkacie mnie na 24/7CROSS|... #UF#(SCInterface). IP powiem jak znajde :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skill mój sam zobaczysz jak podasz swój xf Macieek92. Jeszcze coś, jest teraz patch 1.6 do CoD4:MW z nowymi czterema mapkami!. Te mapki są ekstra! Najlepsza jest chinatown i creek. Musicie zobaczyć!

Nie mam ani XF ani TS'a bo nie chce mi się bawić w takie rzeczy. Może podaj swój XF i zobaczę sobie :P

A co do patcha to callofduty.pl go jeszcze nie ma :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinatown jest calkiem spoko, broadcast wymiata jak na moj gust (a przynajmniej ja tam ustawicznie wygrywam :P), killhouse to pomylka w stylu shitment i wetwork, a creek to najtrudniejsza mapa do oceny. Zasadniczo jak w SAS nie ma kilku swietnych graczy, to nie ma gry. Ostatnia moja gra skonczyla sie stosunkiem fragow do zgonow 1:3 ;p Gra wygladala tak: zgon od granata, zgon od nalotu, zgon od strzalu. I tak w kolko, czasem cos tam ustrzelilem, ale po chwili nalot i dalej... Ale za to na tej mapie mam rekord 17 z rzedu i ponad 10 minut bez smierci i to w SAS, po gorszej stronie mapy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...