Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Sory, nie ten temat...mam CoD 4 od jego premiery, miałem przerwy, niedłuugo bedzie równy rok grania...a ja? Ostatnio tak lamie że nie da sie tego znieśc... pomóż ktoś co ja takiego robie? Gram na polskim serverze S&D, gdzie cziterów NIE MA. Wiec to nie wina tego...więc? Przeciez przed wakacjami to ja wszystkich po koleji rozwalałem! A po d*pa ! Chciałbym do klanu, ale jak by mnie zaczeli sprawdzac to wiadomo że bym odpadł...

Prosze moderatoro o wyrozumiałośc w bardzo trudnych chwilach:]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Skill jako taki proponuje granie na TDM a później Przejście na S&D

a jak chcesz ćwiczyć aby grać w Klanie poszukaj serwerów z ProModem (CB,ESL)

czasem na nim gram ale naprawdę gra tam jest ostra 0 granatów tylko Karabiny

[TDM] tempus moriendi COD4 :193.33.34.17:28960

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent Jest taki że w S&D trzeba się umiejętnie skampić a później tylko dobrze wycelować co to za frajda przeczekać granaty w S&D przede wszystkim chodzi o umiejętność przeżycia a nic nie rozwija tego lepiej niż TDM jak cały czas musisz być skupiony bo nie wiesz kiedy obok ciebie wyląduje granat albo ktoś ci zaraz nie wyskoczy z za rogu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ja Pro-mod podziękuje! Totalny niewypał...niedosyć że zrąbał mi wszsytkie sloty, to jeszcze nie da sie na nim grac, ciagle wywala pod pretekstem nie zautoryzowanego cd-key'a....S4nch3z

Musiałem jeszcze raz all sloty robic ;[

Dziwne ani razu mnie jeszcze z ProModa nie wywaliło ani slotów nie po przestawiało

niestety jak napisałem ProMod jest obowiązkowy na mecze w CB i ESL wiec jak chcesz grać w klanie to musisz go opanować Fakt że też nie za bardzo go lubię bo w nim kto nie gra AK-47 lub AKu ten wypada

sam gram zestawem

MP5 + Tłumik i zostałem tam zwyzywany od N00bów za używanie tłumika fakt że przez jednego gości tylko a jego pretekst był taki że mnie na mapie nie widzi :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, bez porównania CoD4. Raczej nie ta liga oceniania gier, ponieważ jak możemy wybierać z gier które są zupełnie od siebie różne. CoD4 wybrałbym ze względu na... całokształt :). Grafika, dźwięk, świetnie dobrany scenariusz singla i przedewszystkim wciągające multi robi z 'Call'a 4' fajną giere na długie chwile. MoH: Airborne to przecież gra o 2 wojnie światowej a nie o współczesnych realiach. MoH:A jest brzydkie gaficznie, dźwięki głuche, a skakanie ze spadochronem nie daje satyswakcji jeśli trafisz na nieodpowiednie miejsce. Nie powinniśmy się kierować zawsze oceną czasopisma ale jednak zgadzałem z wystawionymi ocenami, CoD4 miał 9+/10, ale MoH:A dostał ocene jak normalna budżetówka czyli 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryby Hardcore są dla mnie jednym z plusów rozgrywki sieciowej w CoD4. Wprowadzają więcej realizmu. A jeśli ktoś campi to nie znaczy, że gra jest zła, tylko gracz nie ten. I właśnie dla mnie umiejętności bardziej się przydadzą w trybie HC niż pod czas normalnej rozgrywki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tryby Hardcore są dla mnie jednym z plusów rozgrywki sieciowej w CoD4. Wprowadzają więcej realizmu. A jeśli ktoś campi to nie znaczy, że gra jest zła, tylko gracz nie ten. I właśnie dla mnie umiejętności bardziej się przydadzą w trybie HC niż pod czas normalnej rozgrywki.

To grasz chyba tylko w TDM,bo S&D to taki tryb że musisz kampić...no chyba że grasz przeciwko totalnym lamom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt grywam głównie w TDM. Ostatnio jednak pograłem trochę w S&D i znacznie lepiej czuję się po stronie atakujących (terrorystów). A czy ktoś jest lamą, czy nie to jest pojęcie względne :P.

W S&D podoba mi się ten dreszczyk emocji, a minusem jest monotonność. Atakuje się z reguły z tej samej strony, a broniący okopują się w tych samych miejscach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAM4 to mod grany na większości turniejów i lig,ogranicza bronie i perki,wyłącza durne męczenniki i tuby.

A co do HC to chyba się pomyliłeś :) Bo na hardcorze zabija się jednym strzałem (w większości przypadków)

A na normalu trzeba się nastrzelać,ale jak ty musisz cały magazynek wywalić to chyba po kolanach strzelasz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...