Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Ja gram w CoD-a 4 juz od jakiegos czasu, mam 52lvl i musze przyznac ze jak gram to raz mi idzie zle a raz dobrze :P (zalezy jaki dzien) ^^ nie uwazam sie za pro co najwyzej za 1/4 pro :P ^^ nie naleze takze do zadnego klanu^^ jak ktos chce ze mna pograc to piszcie na gg-> 11163006 Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy grają z noobskimi umiejętnościami i campią. Jak raz u kolegi grałem z wallhackiem włączonym ( nigdy nie grałem z cheatami więc chciałem spróbować ) to zauważyłem że wszyscy campią. Dlatego też polecam granie na serwerach z pam4 lub promodem. Tam są admini którzy kickują każdego campera!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie cheaterow nikt nie lubi... bo co to za przyjemnosc grac z jakims cheaterem ktory ci wybybija wszystkich przeciwnikow... radze ci przestan:P A co do camperow to gazdy gra jak umie:P to ich sprawa ze campia:P ja jak widze jakiegos campera to od razu go sciagam tak ze jak ja gram na jakims serwie to nie ma camperow^^ no chyba ze na mapach gdzie camp ze snajperka jest najbardziej oplacalny to wtedy ja sam tez campie:D Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj wreszcie te Xfire :) .Może ktoś słyszał o turnieju Heyah Cyberstarter Cup? Prałem udział i zabrakło mi dwóch fragów do przejścia do trzeciej rundy. Gra odbywała się na promodzie, ale i tak było dużo camperów :( (żal mi ich stylu grania). Być może grał ktoś jeszcze w allegra 2008? Nasz klan nie wystąpił, ponieważ turniej allegra to był wielki MIX ( więc to żaden turniej tylko parodia niego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj wreszcie te Xfire :) .Może ktoś słyszał o turnieju Heyah Cyberstarter Cup? Prałem udział i zabrakło mi dwóch fragów do przejścia do trzeciej rundy. Gra odbywała się na promodzie, ale i tak było dużo camperów :( (żal mi ich stylu grania). Być może grał ktoś jeszcze w allegra 2008? Nasz klan nie wystąpił, ponieważ turniej allegra to był wielki MIX ( więc to żaden turniej tylko parodia niego).

Ja chciałem grać w Allegra,ale jest tylko od 18 lat,a założę się że niejedną drużynę z tam grających byśmy (chciałem startować ze znajomymi) pokonali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 14 lat a jednak rodzice pozwolili mi na własne konto w allegro, więc mogłem pograć. Na allegra trzeba było jeszcze mieć stronke klanową i (chyba) być zarejestrowanym na CB.

A regulamin czytałeś? Nie ważne że masz konto na Allegro,tam można grać od 18 lat,i gdybyś coś wygrał to chcieliby dane i nie dość że nie dostałbyś nagrody to jeszcze by Ci konto zamknęli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie jest potrzebny...masz opiekuna,nie masz 18 lat - Nie grasz.

Ze względu na powtarzające się pytania podwieszam informację, która jest już zawarta w regulaminie.

Osoby, które nie ukończyły 18 lat nie mogą brać udziału w Allegrze 2K8. Osoby niepełnoletnie nie mogą również zarejestrować konta w serwisie Allegro - nie ma tu znaczenia, że ktoś zrobi to na dane mamy, taty, czy innej osoby pełnoletniej. Takie konto zostanie zablokowane, a uczestnik turnieju zostanie zdyskwalifikowany nawet jeżeli będzie to finał.

Jest to warunek turnieju, który nie zostanie zmieniony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie następującej treści:

- Szukam gracza (najlepiej z 55 lvl) grającego w COD - a 4 w miarę systematycznie

- Szukam, ponieważ brakuje mi do klanu 5 os, ponieważ w ostatnim czasie 2 odpadły z zespołu...

- Osoba, która nadawała by się na miejsce w klanie musi grac "mniej - więcej" dobrze - Co znaczy dobrze? - Jego statystyki na serwerach muszą byc "na plus"

- Najlepiej by jego specjalizacją była snajperka, ale nie jest to konieczne

- Nieważne jest miejsce zamieszkania danej osoby i wiek, choc znów preferujemy raczej osoby w wieku "nastoletnim"

- Czekam bardzo niecierpliwie w oczekiwaniu na odp. Im szybciej tym lepiej!

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę o kontakt przez kontakt x - fire na nick booms99, bądź na skrzynkę mailową pod adresem pawels-1994@o2.pl

Pozdro!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto chce do naszego nowego klanu? Nazywa się eSpada Clan. Na początku miełobyć tylko dla graczy CoD4, ale dochodzi też Grid i CS.

Strona ->http://www.xfire.com/clans/espadacod4/

Przyjmujemy tylko graczy z mikrofonami i orginalnym CoD'em 4. Prosze nie podawać statyskyk i osiągnięć bo będziemy sprawdzać po skillu. Gramy na Promodzie i Pam4 (jeśli ktoś zechce zagrać na pamie). Programy takie jak skype, TS i xfire są obowiązkowe. O! Trzeba też przypomnieć o małych składkach na serwer CoD'a i TS'a.

Mój xfire napisałem na sygnie a jeśli chcecie skontaktować się z naszym liderem to jego xf to misiek911.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...