Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Ja mam CoD'a 4 , przeszedłem go raz w singlu bo więcej mi się nie chciało . W necie osiągnąłem maksymalny 55 poziom z czego zbyt dumny nie jestem bo to takie trudne nie było...Teraz wyszedłem z wprawy bo nie grałęm około miesiąca z powodów niezależnych ode mnie . Jakiś meczyk panowie ? Jakimi broniami walczycie ? Muszę się jakoś przygotować ... :lol:

Drogi Dawidzie , graliśmy już ze soba . Dobrze pamiętam twój nick . Może mój pamiętasz : Przemem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no chłopaki za duża spamerada tu:P:P Umówmy się tak: Niech ktoś założy serva Team DeathMach da ip:port powie kiedy włączy serva i każdy kto bedzie chciał pograc, bedzie musiał sie dostosować do hostera:] a i żeby w nazwie serva było coś ze to serv CDA:P

Ja bym mógł założyć serva ale mam tylko 512 kb/sek ...:/ a to przynajmniej 1mb, 1,5 mb/sek ..<<tak mi się zdaję:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no chłopaki za duża spamerada tu:P:P Umówmy się tak: Niech ktoś założy serva Team DeathMach da ip:port powie kiedy włączy serva i każdy kto bedzie chciał pograc, bedzie musiał sie dostosować do hostera:] a i żeby w nazwie serva było coś ze to serv CDA:P

Ja bym mógł założyć serva ale mam tylko 512 kb/sek ...:/ a to przynajmniej 1mb, 1,5 mb/sek ..<<tak mi się zdaję:P

CDA mi się podoba :) ale trzeba smuga spytać czy można wykorzystać skrót CDA xD inaczej wyklnie nas w jednym ze swoich tekstów w GAMEWALKER

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...