Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

Ta, ja gram sobie cb z kumplami z klanu od premiery ;p

na poważnie jak najbardziej, niedługo zaczynamy grać cup w polskiej lidze.. :)

a tak 4fun to zapraszam wszystkich na serwer 195.42.112.12:28960 Logitech Hardcore :) na prawdę polecam, najlepszy serwer w sieci :)

jak ktoś jest chętny na małego mixa (pcw :P) to piszcie w tym temacie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram głównie na serwerach niemieckich. TYLKO hardcore (a jak! :), sabotaż/drużynowy deatchmatch. Nick: M1CH400.

Chwilowo 43 lvl. gram od 2 tygodni, single zaliczyłem 2,5 raza :)

Łatwo mnie spotkać podczas gry szczególnie w wakacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Polecam wszystkie polskie serwy szczególnie INEA , Strefa Gier i serwy 102 dywizji POZDRO

Polskie serwery... Nie dośc że oblegane przez czitów, to jeszcze bez promoda.... ludzie, zagrajcie na tempusie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Słuchajcie może ma ktoś serwer, to byśmy zrobili jakąś sesje tak wszyscy co tutaj są?

Nie ma nic lepszego do poznania się niż wspólna gra ;)

Powiedzcie tylko jakie macie poziomy, jak gracie i jaką bronią i jak długo oraz czy mieliście już wcześniej profil.

To może ja zacznę...

Założyłem drugi profil bo niestety poprzedni usunąłem :( Był to 55 lvl, wszystkie wyzwania 100%. Aktualnie gram od 9 godzin jestem na poziomie bodajże..28...lubię grac snajperem, podkrasc się do wroga czołgają się a następnie go wyeliminowac, moja ulubiona broń to karabin snajperski Barret, niestety teraz biegam z SVD Dragunov.

Gram na serwerach TDM, ZiZ oraz Sabotaż. Najbardziej jednak odpowiada mi TDM.

Przopominam sobie jak przy Znajdź i Zniszcz, zakampiłem się w krzakach z bombą i czekałem na wroga, w pewnym momencie wyskoczył jakiś koleś, i kucnął obok mnie o,O ja spokojnie wstałem, ciachłem go z noża, i leżałem dalej. :P

Bym był zapomniał, podajcie też wersje CoD'a i czy gracie z modami.

Gram na cyzstym CoD 4, v1.6

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspólnej gry na serwerach klanu Pretoranie, którego jestem członkiem. Ciężko się zmówić w konkretnym terminie, lecz jeśli ktoś chce się zmierzyć np. ze mną, to zapraszam na te serwy.

PRETORIANIE HarD-TDM PL @procpu.pl

IP Address: 195.2.255.120 Port: 28963 20 slotów

PRETORIANIE HarD_SDPL@pukawka.pl

IP Address: 193.33.176.194 Port: 28960 24 sloty

Jak nazwa wskazuje pierwszy serwer to w 99% map TDM, a drugi S&D. Serwery stałe, pingi niskie, więc czego tylko chcieć. Zasady są sprzyjające graczom, a więc męczennik, ostatni bastion czy granatnik są zakazane. Warto wspomnieć, że serwer S&D ma oryginalne zasady(tj. na starym "CoDzie"), gramy bez UAV, nalotu i heli. Spis wszystkich zasad znajdziecie tutaj .

Liczę, że ktoś się odezwie, to zagramy razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o serwery to ja zapraszam na serwery 102dywizji:

#1 - "102d|PL Hardcore!! S&D" - 12 slotów | HC | 24/7 | S&D - 193.218.154.135:28969

#2 - "102d|PL Promod Live 2.01! @PlayersPlanet.pl" - 18 slotów | Promod Live 2.01 | 24/7 | S&D - 83.175.187.162:29480

Jśli chodzi o spara CoD4 (lub może CoD2) proszę o kontakt:

x-Fire: dookupl

gg: 7496001

Lub na nasze forum (link podany niżej)!

UWAGA!! Wchodząc na serwer proszę się zapoznać z REGULAMINEM!! (jest na serwerze)

Więcej info: www.102dywizja.tnb.pl

PS>Ten post będzie odświerzany zaraz bo ewentualnych zmianach na serwerach gry :)

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiła się komuś o uszy nazwa Kultowe rozgrywki organizowana przez kult czytelników CDA na X-Fire? Panowie i panie, może najwyższa pora coś takiego powtórzyć? Z serwerem nie powinno być najmniejszego problemu, bo pierwszy z wymienionych przez m(s) stoi odłogiem od czasu jak zwróciłem na niego uwagę ;P a po kilku rozgrzewających meczach TDM może zawsze przejść na S&D. Co wy na to? Wstępny termin to 1 sierpień, w sobotę o 19:00. Liczę na odzew :)

@ m(s)

Na drugim servie Pretorian trochę grałem i powiem, że nie było tak źle. Ludzie stosują się do zasad a poziom skilla był znośny. Znaczy taki, w którym strasznie nie dawałem ciała, ale też zbierałem kilka fragów. Brak obycia w mapkach jednak wychodzi ;P

@Down \/

Nie ma problemu. Na ten termin na razie planów nie mam więc możemy 7-8 sierpnia trochę pofragować ;) Do tego czasu ustali się zasady i może rotację map, ale to się zobaczy jak ludzie będą chcieli. Pewnikiem zakazy będzie męczennik xD

Czyli poprawka - 7-8 sierpnia (piątek-sobota; można na dwa dni rozłożyć), godzina 19:00 (+/-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobne przypomnienie - dzisiaj jest termin rozgrywek kultu a jeśli ktoś będzie chciał jutro również będzie można to powtórzyć :) Anyway, na pewno o 19:00 wpadnę na serwer, ale - jako, że ostatnio wróciłem do rozgrywek OFP w CFOGu - będę musiał się zwijać po 21:00. Liczę na to, że za złe nie będziecie mi tego mieli ;) Na koniec z innej beczki, liczę na twoją obecność m(s) a jeszcze bardziej na trzymaniu pozycji admina. Tak na wszelki wypadek ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...