Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Call Of Duty 4

Polecane posty

A co zmienił patch 1.7?

Co do mapek - Wszystkie nowe mi się podobają, oprócz killhaus'a. Ledwo się pojawisz - giniesz.

Serwery - Mam oryginałke, ale gram na pirackich serwerach. Dlaczego? Dlatego że moja przyjaciółka ma pirata ( ;/ ), a lubie z nią grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwery - Mam oryginałke, ale gram na pirackich serwerach. Dlaczego? Dlatego że moja przyjaciółka ma pirata ( ;/ ), a lubie z nią grać.

-De za wu?

Patch 1.7 poprawił kilka błędów i bugów, lecz usprawnił dostępność aimbotom oraz wallhackom.

-A nie jest tak zle. Grunt to nie szlajac sie po podejrzanych serwerach, tylko znalezc jeden a dobry. Na 1.7 jeszcze sie nie spotkalem z aimbotem. A wczesniej owszem, kolo wszedl i nabijal te fragi i nabijal, bo akurat adminow nie bylo. Jak sie pojawili, to zagrozil, ze zhackuje serwer jesli go wywala :lol: Zaryzykowali :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killhouse czy Shipment to małe mapy, świetnie nadające się do pojedynków 1vs1.(do nich robione, nie do tdm)

Przy liczbie osób od ok.20 to faktycznie gra się ciężko (spawnkilling). :blink:

CoD to gra turniejowa i raczej nie gra się 1vs1 (chyba że z kumplami to wiadomo) a te mniejsze mapki w CoD4 są wymarzone do 5vs5 :D

Spawnkilling jest na każdej mapie obojętnie w ilu się gra :D Szczególnie denerwują mnie Ci noobowi snajperzy którzy nauczyli się jumpów (fajna sprawa swoją droga - popróbujcie) i czają się na miejsce w którym jest spawn...aż grać się odechciewa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wet work to by byl fajny gdyby zgasic swiatlo w ogole i wszyscy musieli ganiac w noktowizorach. Szkoda ze nie pomysleli o zupelnie ciemnej mapie do mp, by bylo ciekawie. A tak jak jest, to jest porazka, bo wszyscy biora profil z trzema granatami i cala zabawa polega na unikaniu granatow i rzucaniu wlasnych :P

A co do creeka to faktycznie jest to mapa watpliwej jakosci. Jak kiedys jeszcze ludzie nie potrafili na niej grac to uszlo, teraz juz nie uchodzi bo to jest mapa one way. Kilka chwil i airspawnstrike sie sypia na dol mapy i jedyna w miare wyrownana zabawa jest w tunelu. Za to jak sie dorwie na wzgorze (ja tam zawsze w marines siekam) to jednak fajnie sie snajpi. Ale ostatnio jak widze creek to nie wchodze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm. Ostatnio miałem na Creeku 28:3 snajperem xP

(a jumpow zadnych nie znam, ja jestem snajper z zasadami i zmieniam pozycje)

Najśmieszniejsze, że ludzie pod nogi nie patrzą. UAV włączony przez chwilę to podszedłem za domek (obok łódki do góry nogami stojącej) ległem się w trawę, koleś przechodzi mi przed nosem, niemal mnie depcze i nic. Ja wstaję i z usp w głowę. I tak parę razy xP

Jeśli o multi chodzi ogólnie to gram tylko na serwach HC.

Ulubiona mapa: strike.

Ulubiony set: mp5+tłumik+zakłócanieUAV+martwa cisza (ninja ;])

Killhouse i Shipment to dla mnie pomyłki. A niektórzy to lubią na nich grać w 32 osoby oO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że granie z "martwą ciszą" jest tylko stratą dodatku.I tak nikt nie nasłuchuje tego czy ktoś idzie, a nawet jeśli to bardzo rzadko. Lepiej wziąć "pewne celowanie".

Ja gram tak:

AK-74u + tłumik + bandolier + zakłócanie UAV + pewne celowanie

Ulubiona mapa: Backlot i District

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę obalić twoją teorię Maćku, ponieważ ja sporo fragów zdobywam nasłuchując. Potrafię biegać i odróżniać swoje kroki od czyichś. I zdaje mi się że niejestem w tym odosobniony. Dla mnie niema sensu umiejętność bandolier, jak ci się kończy amunicja zabiersz broń od trupa i znowu pełny magazynek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu muszę obalić twoją teorię Maćku, ponieważ ja sporo fragów zdobywam nasłuchując. Potrafię biegać i odróżniać swoje kroki od czyichś. I zdaje mi się że niejestem w tym odosobniony.

Jak kto woli :D Jak dla mnie nie ma to sensu.

Dla mnie niema sensu umiejętność bandolier, jak ci się kończy amunicja zabiersz broń od trupa i znowu pełny magazynek.

Tak,tylko zwróć uwagę że gram z tłumikiem i tylko z taką bronią chodzę,a jak wezmę broń bez tłumika bo innej nie będzie po ręką...? A umiejętnie grając z tłumikiem można wykorzystać całą amunicję nawet jeżeli gra się z "bandolierem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenio:

ległem się w trawę, koleś przechodzi mi przed nosem, niemal mnie depcze i nic.

-Wielka zaleta niewidocznosci na radarze. Wczoraj tez na creeku mialem taka akcje, ze leze na urwisku w malutkim krzaczku i jakis kolo stal doslownie na mnie, wypalil kilkanascie strzalow nie w moim kierunku, a potem 3x probowal mnie znozowac co skonczylo sie tym ze wstalem i mu wypalilem z DE :D Ludzie sie gubia w takich sytuacjach i to jest fajne.

Ulubiony set: mp5+tłumik+zakłócanieUAV+martwa cisza (ninja ;])

-Heheh, nie lubie mp5 i p90, bo gra na nich jest nie fair ;] Przewaga szybkostrzelnosci przy pierwszym wystrzale w porownaniu do karabinow jest az niemoralna. Tylko na sabotazu (no dobra, czasem jak mam ochote na innych mapach zachodzic od tylu, to tez) gram mniejszym kalaszem albo uzi, bo jestem planterem i zalezy mi na ciszy. Wlasnie, martwa cisza nie jest strata dodatku, najlepsza jest jak sie gra na malo osob.

Artur:

Dla mnie niema sensu umiejętność bandolier, jak ci się kończy amunicja zabiersz broń od trupa i znowu pełny magazynek.

-Nie zawsze masz trupa pod reka, nie zawsze mozesz sobie pozwolic na zmiane broni. No i cisza moze nie zostac zachowana :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Heheh, nie lubie mp5 i p90, bo gra na nich jest nie fair ;] Przewaga szybkostrzelnosci przy pierwszym wystrzale w porownaniu do karabinow jest az niemoralna. Tylko na sabotazu (no dobra, czasem jak mam ochote na innych mapach zachodzic od tylu, to tez) gram mniejszym kalaszem albo uzi, bo jestem planterem i zalezy mi na ciszy. Wlasnie, martwa cisza nie jest strata dodatku, najlepsza jest jak sie gra na malo osob.

A dlaczego nie fair? Jest to jak najbardziej normalne,każdy gra z tą bronią którą lubi. I nie rozumiem ludzi (pro playerów) którzy od noobów wyzywają tych co grają z P90. Normalna broń którą ludzie od Multi w CoD umieścili tam specjalnie więc dlaczego nią nie grać? Są szybkostrzelne,ale nie zadają aż takich obrażeń jak np.AK-47 więc siły się wyrównują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp5 małe obrażenia zadaje.

i z biodra strasznie niecelne.

więc nie jest "niesprawiedliwą" bronią xP

A co do nasłuchiwania kroków - jak gram w sluchawkach to ślicznie wszystko słychać i zawsze reaguje na odgłos kroków. Więc martwa cisza <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp5 małe obrażenia zadaje.

i z biodra strasznie niecelne.

Co prawda, to prawda, ale jak jest dobrze "z tuningowane" to nawet z biodra nie jest tak źle. A poza tym mp5 gra się głównie prawie cały czas celując, a bliskich kontaktach wyjmuje się nóż (przynajmniej ja tak robię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, to prawda, ale jak jest dobrze "z tuningowane" to nawet z biodra nie jest tak źle. A poza tym mp5 gra się głównie prawie cały czas celując, a bliskich kontaktach wyjmuje się nóż (przynajmniej ja tak robię).

Z pistoletów maszynowych to ja używam głownie AK-74u (mp5 czasami), ale najwięcej i tak gram karabinami szturmowymi

a mianowicie G36c ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jakiś serwerek znaleźć. Ale ja tam zbytnio nie wiem... Gram zazwyczaj na pierwszym lepszym... Może ty coś możesz polecić? A ja mam dzisiaj czas do 22.00 na pewno i może dłużej.

Może na

-|GROM|-Hard. No Heli!

62.104.178.237:28960

lub logitech.pl tylko one mają dużo graczy, może ja grę zrobię i pogramy 1vs1?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...