Jump to content

Kuba1pl

Forumowicze
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kuba1pl

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

3,251 profile views
 1. Jak najbardziej warto zainteresować się TERĄ w modelu F2P. Jedyną róznicą między płacącymi, a nie płacącymi będa 2 ograniczenia : 1. - Tylko 2 postacie na konto. 2. - Listem w grze można maksymalnie wysłać komuś 10 golda. Mówiąc inaczej - W obecnej chwili jest to naprawdę pierwsze uczciwie Free to play. Dodam, że teraz jest dostępny Unlimited Trial, z którego postacie przechodzą potem do modelu free to play. Ograniczenia triala są większe, (Maks 28 lvl, nie można korzystać z friend listy i.t.p. ), ale jest idealny, by wypróbować grę wcześniej. Ja powiem tyle - Raczej zamierzam grać dalej po przejściu na F2P ; )
 2. Witamy nową użytkowniczkę ; ). Saints Row 2 jest grą bardzo, ale to bardzo kłopotliwą i kiepsko zoptymalizowaną, więc niestety nie ma co się dziwić, że stwarza problemy. Jeśli można, to prosiłbym ( Jak i za pewne bardziej obeznani ode mnie w temacie użytkownicy), o konkretne specyfikacje komputera, systemu i.t.p. Jak i również, czy gra jest oryginalna. (Rutynowe pytanie ; p ). Ewentualnie, rzeczy typu defragmentacja, czy pomogły ? PS: Proponuję również sprawdzić, czy gra jest zaktualizowana do najnowszej wersji.
 3. A ja zapewniam, że RoM to gra z gatunku : Pay 2 win, więc granie w niego się nie opłaca. Chyba że gotowy jesteś co miesiąc wyrzucać więcej pieniędzy, niż przy WoWie. Itemshop w RoMie daje OGROMNĄ przewagę. No44 - Proponuję najpierw sprawdzić faktycznie jak wygląda End-game a potem polecać ; ).
 4. Spróbowałeś w konsoli w grze zwiększyć wartość "rate" ? Miałem podobny problem i wpisałem w wyżej wymienionym miejscu wartość "rate 2500.0000" i ping mi się ładnie zmniejszył.
 5. No trzeba przyznać, że gust muzyczny to Ty masz. :) 5 gwiazdków.

 6. Przetarłem płyty i skopiowałem zawartość na pulpit bez błędów ^ ^. Mam nadzieję, że teraz się zainstaluje ... Mam nadzieję, że redakcja zmusi tłocznię do zapłaty za ten drobny acz znaczny feler jubileuszowy ...
 7. Eh ... Moja płyta plam nie ma, ale jest strasznie ufajdana i poodciskana palcami ... Instalacja księcia się nie powiodła -.- ... [Edited] Poprawka. Są plamki. Przeczyszczam.
 8. Nie rozumiem tego. Jeśli nie miałeś CD-Keya w pudełku z grą, zaraz po kupnie, to raczej powinieneś w Empiku wymienić towar. Valve/Steam nie przyślą Ci nowego CD-Keya, niezależnie czy go zgubiłeś, podarłeś, czy zjadł go pies.
 9. Proponuję zagrać na niższych detalach, lub spróbować zagrać na innym komputerze i sprawdzić czy problem się ponowi.
 10. Trivium "Dusk Dismantled" Ta piosenka swą mocą i energią po prostu wgniotła mnie w fotel tak brutalnie, że zapamiętam to do końca mych dni ... Nowy album Trivium jawi się jako arcydzieło ... Czekam na więcej piosenek od nich ... Polecam !
 11. Bo nie ma przeciwników, którzy są w stanie przebić/zneutralizować Quena. (Prócz początku gry i 3 sekwencji w Prologu ; P). Próbowałeś reinstallować grę ? Gdyż to wygląda na czysty bug.
 12. Zależy od rozwoju ... Jeśli idziesz w Szermierkę, to wykup uniki + 200% i lataj wokół Letha jak popapraniec .... A gdy opadnie mu tarcza, to za plecy i 1/2 silne ciosy. Potem w długą i powtórz ; ) Jeśli w magię ... Quen na siebie, 2 silne ciosy, Aard, 2 silne ciosy, Aard ... Powtarzać do skutku. Uniki także stosować ; p Alchemia ? Nie używałem jeszcze tej ścieżki ; P + Wspomagaj się eliksirami, petardami i.t.p.
 13. Wejdź na most po lewej i idź w stronę Kejrana. Przy jego "twarzy", Geralt sam załatwi sprawę.
 14. Czy odpowiedź nie nasuwa się sama ? Zabijaj bossów, aż w dowolnym miejscu na kamieniu z kryształami utworzy się okrąg. Wtedy utworzy się portal do kolejnej lokacji.
 15. Słuchasz naprawdę dobrej muzyki. Tak trzymać!

×
×
 • Create New...