Skocz do zawartości
RoZy

Mass Effect (seria)

Polecane posty

Mam już 1,5 mln kredytów i mam nadzieję, że wpadnie mi coś fajnego. Szkoda, że dostaniemy teraz tylko 4 postacie, ale mam nadzieję, że reszta dojdzie szybko. Ciekawe jak to będzie z dragoonem cerberusa (BW potwierdziło, że to adept feniks), czy jak walnie nas biczami będziemy latać po mapie tongue_prosty.gif Mam nadzieję, że wpadnie wam jutro coś fajnego. I miłego tłuczenia Zbieraczy biggrin_prosty.gif Aha, bym zapomniał: od teraz weekendy N7 będą co tydzień, a nie co dwa.

Edytowano przez BluRay2012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crowmaster wszystkie informacje o postaciach broniach i ekwipunku są zbierane na twoim koncie na stronie http://social.bioware.com/home.php?. Postępy nie są jedynie przenoszone np. z PC do PS3*.

Na kompie Origin przechowuje to w chmurze.

Ktoś orientuje się może o której DLC będzie Dostępne?

*Sam z tego powodu ubolewam

Edytowano przez PaVel1224
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLC juz jest na Xboxsie http://marketplace.x...c5-962a5b906d16

Volusowie to jednak prawda, mogą biegać i turlać się, ale nie mogą chować się za osłony. Dostępny też jest Qarianin

Pod spoilerem prawdopodobne moce postaci

ADEPT

Volus: Stasis / Biotic Orbs / Shield Boost

Krogan Shaman : Barrier / Shockwave / Warp

Batarian Slasher : Warp / cluster grenade / Lash

SOLDIER

Turian Havoc : Cryo Blast / Havoc Strike / Stimulant Pack

Geth Trooper : Hunter Mode / Flamer / Fortification

Quarian Marksman : Marksman / Tactical Scan / Sabotage

ENGINEER

Volus : Proxy Mine / Shield Boost / Recon Mine

Turian Saboteur : Sabotage / Sentry turret / homming grenade

Vorcha Hunter : Bloodhust / Incinerate / submission net

SENTINEL

Volus Mercenary : Decoy / Combat drone / Shield Boost

Asari Valkyrie : Tech armor / annihilation field / Warp

INFILTRATOR

Turian Ghost : Overload / Tactical cloak / Simultant pack

Drell Assassin :Tacti. Cloak / Homing grenade/ Recon Mine

Asari Huntress : Tactical cloack / Dark channel / warp

VANGUARD

Volus Protector : Biottic Charge / Biotic Orbs / Shield Boost

Batarian Brawler : Biotic charge / Blade Armor / Lash

@EDIT Volusowie mają 150 zdrowia

Edytowano przez BluRay2012
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pwolos094, wejdź na mapę galaktyki i znajdź Ilium. Jeśli dodatek zainstalował się poprawnie będziesz miał tam napisane "Przekaż Liarze informacje o Handlarzu Cieni". Wtedy tam wyląduj, leć do niej i będziesz miał nową opcję dialogową. Jak ją wybierzesz to potem już wydarzenia same się potoczą.

A ja walczę z grą teraz... Przeinstalowałem system, grę w Originie widzę, ale muszę ją pobierać. Pewnie ponowna instalacja mi to naprawi co też czynię za chwilę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pwolos094

Powinieneś dostać wiadomość w skrzynce odbiorczej od Człowieka Iluzji lub sprawdzić na mapie. Jeśli nie jesteś zalogowany do serwerów EA dodatek się nie uwierzytelni tzn. nie będzie aktywny. Gdy nie jesteś połączony powinieneś dostać informacje, że nie udało się [...] Kryjówka Handlarza CIeni.

Jak rozumiem instalowałeś z instalatora Mass Effect Pl Group.

OHO Social wyłączony pewnie uzupełniają listę wieloosobową

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volus na pewno dobrze widzi, a ta mgła o której mówisz to kolejny bajer dodany w DLC. Spróbuj zrobić nową grę w mutli, a przy wyborze map klikaj na sam koniec. Zobaczysz tam Bazę Sztylet ze znaczkami jak czasem w grach oznaczane jest coś radioaktywnego. Za granie z takim utrudnieniem (bo snajperem raczej przez całą mapę nie trafisz bez ulepszeń karabinu) masz 15% więcej punktów doświadczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PaVel1224:

Czy to jest Pomocna Dłoń? Nie. Więc tam szukaj rozwiązania, nie tutaj.

To samo tyczy się ciebie, Sebolwld. Ten temat nie służy do tego.

Ani dyskutowania o systemie plusów/minusów.

EDIT:

@Jensen:

Takie posty są traktowane jako stats, więc bardziej się postaraj. I nie wstawiaj zdjęć na forum, chyba, że w formie linków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem całą serię Mass Effect. Wcześniej nie miałem okazji w nią zagrać i tak fajnie się złożyło, że przechodziłem trzy części pod rząd... mam wszystko świeżo w głowie. Wspaniała seria, najlepsze sci fi w jakie grałem... ale nasuwa mi się proste pytanie: po co powstali

żniwiarze? W pierwszej części (najlepsza wg mnie z całej trylogii) dowiadujemy się, że żniwiarze cyklicznie niszczą cywilizacje, ale nie wiemy z jakich konkretnych powodów tak robią... na koniec 3 części dowiadujemy się, że niszczą zaawansowane cywilizacje, żeby zrobić miejsce dla słabszych... dlaczego? Bo w zaawansowanych cywilizacjach zawsze wybucha konflikt syntetyki-organiki... hmm i żeby temu zapobiec żniwiarze niszczą te cywilizacje... ludzie! Jaki to ma sens? Bardzo polubiłem mass effect, ale powód pojawiania się żniwiarzy jest tragicznie durny! Z ich technologią nie rozwiązali przez eony wieków takie problemu? Wpada Shepard i, w zależności od tego jakie zakończenie wybierzemy, rozwiązuje ten problem w prosty sposób (chociaż tak naprawdę sami żniwiarze są problemem)... oceniam całą serię na 9.5... gdyby nie te naciągane ?przesłanie? była by 10... Już w ?dni niepodległości? kosmici mają lepszy powód (zwyczajnie potrzebują surowców)... peace!

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sens ma:

totalna wojna ludzi z maszynami mogłaby doprowadzić do zniszczenia życia w ogóle. Żniwiarze niszcząc rasy które wynalazły sztuczną inteligencję, resetują je i zaczynają całą zabawę od nowa. Z nadzieją, że kiedyś powstanie cywilizacja, która nie stanie się sama dla siebie zagrożeniem. Wyjaśnione jest to szczegółowo w DLC Lewiatan.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...