Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Gra korzysta z usługi LIVE, więc teoretycznie powinna pobierać save'y razem z profilem, niestety tak się nie dzieje.

@ Dives - Nie, LIVE nadal nie jest dostępny w Polsce.

@mack00 - Utwórz skrót na pulpicie do takiego pliku: "C:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\Startup.exe" - editor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem otóż kiedy wyprowadziłem berserake (golem który biega sprintem) na zewnątrz to patrze i nie mam tego młotu świtu zamist tego mam jakiegoś shootguna a nie wyrzucałem tego młota, jestem tego pewien. Tak ma być czy to jakiś błąd? Prosze pomóżcie, niechce mi się znowu grać od początku. :angry:

EDIT: Dobra już przeszedłem, :D młot leżał przy wyjsciu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Pytanko, takie małe: grał z Was ktokolwiek w GoW'a na padzie innym niźli firmowy pad od X360? Mam SL6555 (wyglada prawie identycznie jak ten z X360, jest naprawdę wysokiej jakości, a kosztuje spooooro mniej)i gra uparcie go nie widzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ma trzy poziomy trudności, ale najwyższy jest zablokowany dopóki nie przejdziesz gry na niższym. Jednokrotne przejście samemu, na casual zajmuje niewiele, myślę, że koło 5 godzin. Ale do tego dochodzi możliwość przejścia gry w co-opie z innej perspektywy i świetne multi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na casualu nie ma co grać - za prosto i faktycznie pęknie, może nie w 5, ale maks 7 godzin. Hardcore jest już nieco trudniejszy, ale wciąż większych problemów nie ma. Insane już stanowi wyzwanie w singlu, bo w co-opie jest dużo prościej.

Obecnie kończę już ostatni akt Gears of War 2 :D MASAKRA!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może trochę nieaktualne, ale po uruchomieniu GoW wyskakuje mi komunikat o tym,ze (mogę trochę przekręcić) bez założonego konta moge grac,ale nie moge save'owac!!! Mówię o trybie single,bo na kompie i tak nie mam neta...problem w tym ze do zalozenia konta potrzebny jest chyba internet?!?! PROSZĘ O POMOC!!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie odświeżyć tę świetną gierkę po około roku od jej przejścia a tu niestety klops. Gra za Chiny ludowe nie chce mi odpalić. :angry: Po tradycyjnym dla silników Unreala okienku ładowania wyskakuje komunikat, że powinienem uruchamiać grę przez Startup.exe, wciskam enter, loguje mnie, jest logo Epic, dalej Microsoft i... pulpit. Bez różnicy czy grę odpalam z autorunu, ze skrótu w menu start, czy oczywiście ze Startup.exe zawsze jest tak samo: komunikat, loga i pulpit. Grę przeinstalowywałem, dałem nowsze stery (choć gra niecały rok temu chodziła na starszych niż te które miałem do wczoraj) i nie wiem o co kaman. Kiedyś zdarzyło się coś podobnego po wyjściu z gry i ponownej próbie odpalenia jej z autorunu, ale po skorzystaniu ze Statup.exe było już ok, bez ani jednego problemu. Windows mam ten sam co rok temu, XP nawet bez formatu, a jedyne co się zmieniło w kompie, to zmiana taktowania proca z 2,25 na 2,5Ghz, przełożenie kości ram z żółtych do czarnych slotów (słynna płyta Asusa) i wymontowanie SB Live'a (biedaczek się gotował pod GTX-em) i zastąpienie go zintegrowanym dźwiękiem, ale chyba nie to stanowi problem, choć z drugiej strony system i komp są identyczne jak wtedy gdy gra działała bezproblemowo. Aha za "namową" neta próbowałem ją odpalać jako administrator i mam jeszcze jakiegoś cracka w zanadrzu, ale ten ostatni to póki co zbyt radykalny jak dla mnie ruch, choć wcale nie ma pewności czy i on pomoże... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że piszę to już n-ty raz, ale... zajrzyj na pierwsze 2-3 strony tego tematu a na pewno znajdziesz rozwiązanie.

No popatrz specjalnie dla Ciebie zajrzałem jeszcze raz na pierwsze 13 stron i nic... Może warto by było przeczytać najpierw co napisałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ya, mam problem, jestem w końcówce 3 AKTU, 5 i 6 rodział. No a problem jest taki, że jak przejdę rozdział piąty, trafiam do szóstego, a jak tam zginę to trafiam do ostatniego punktu kontrolnego... no, ale tak się dzieje niestety tylko wtedy, kiedy jestem przy kompie na jednym posiedzeniu, bo gdy już go wyłączę i znowu odpalę( nie mówię, że strzelam resety podczas gry.. chodzi mi o normalne włączanie i wyłączanie), to Surprise! i pomimo, że jestem w szóstym rodziale to trafiam do piątego.... i odrazu uprzedzam ewentualną odpowiedź: nie, nie klikam:"wczytaj poprzedni rozdział"... Więc jeśli wiecie, bardzo proszę H E L P a, no patch dołączony do pudełka z grą wgrałem(a przynajmniej mi się tak zdaje, bo zwykłą drogą [czyt.jak było w instrukcji, czyli przez neta], to się nie dało, a sprawdzałem i nie ma nowszego. Shit happenz, ale oby nie teraz..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się zmienić folder instalacji? Jak biorę żeby się instalowało na innym dysku niż C to i tak instaluje na C w Microsoft Games. Da się coś z tym zrobić? I jeszcze po instalacji wyskakuje jakiś błąd. I przy uruchomieniu gry tez wywala mnie do pulpitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie odświeżyć tę świetną gierkę po około roku od jej przejścia a tu niestety klops. Gra za Chiny ludowe nie chce mi odpalić. :angry: Po tradycyjnym dla silników Unreala okienku ładowania wyskakuje komunikat, że powinienem uruchamiać grę przez Startup.exe, wciskam enter, loguje mnie, jest logo Epic, dalej Microsoft i... pulpit. Bez różnicy czy grę odpalam z autorunu, ze skrótu w menu start, czy oczywiście ze Startup.exe zawsze jest tak samo: komunikat, loga i pulpit.

Pamiętam, że miałem taki motyw z Kane&Lynch, a ponieważ obie gry korzystają z LIVE więc może o to chodzić. Musisz zmienić Przyśpieszanie sprzętowe dźwięku na najwyższe (albo na mniejsze). Zadziwiające, ale wówczas gra mi odpaliła.

Dla nie kumatych: w Panelu sterowania=> Dźwięki i urządzenia audio=> Ustawienia głośników=> Zaawansowane=> Wydajność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się zmienić folder instalacji? Jak biorę żeby się instalowało na innym dysku niż C to i tak instaluje na C w Microsoft Games. Da się coś z tym zrobić? I jeszcze po instalacji wyskakuje jakiś błąd. I przy uruchomieniu gry tez wywala mnie do pulpitu.

Na początku instalacji w pierwszym okienku w lewym dolnym rogu jest napis "Więcej opcji" tam możesz zmienić folder z grą i ewentualnie zainstalować edytor. ;)

A jeśli chodzi o ten błąd to opisz go dokładniej wtedy może coś zdziałamy :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...