Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Może być trudniej niż w co prostszych FPSach, ponieważ trzeba używać osłon i mieć dość dobre rozeznanie w terenie i być spostrzegawczym. Jednakże założę się, że wystarczy 15-30 minut gry i już człowiek się przyzwyczai.

Zaś jak ktoś grał w Rogue Trooper to napewno z grą sobie poradzi.

Tak w ogóle to mieli wysyłać 4 grudnia, a już pisze, że 11tego? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być trudniej niż w co prostszych FPSach, ponieważ trzeba używać osłon i mieć dość dobre rozeznanie w terenie i być spostrzegawczym. Jednakże założę się, że wystarczy 15-30 minut gry i już człowiek się przyzwyczai.

Zaś jak ktoś grał w Rogue Trooper to napewno z grą sobie poradzi.

Tak w ogóle to mieli wysyłać 4 grudnia, a już pisze, że 11tego? :/

mieli jakieś problemy z zabezpieczeniem płyty. z Wiedźminem było było podobnie (tyle, że tylko pewne elementy edycji kolekcjonerskiej doszły później pocztą), ale jeśli za spóźnioną premierę mam dostać drugiego stuzłotowego bona do sklepu internetowego to mogę poczekać :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba od czegoś zacząć :) . w GoW bardziej liczy się taktyczne myślenie niż szybkie wciskanie klawisza strzału.

Ale żeś napisał... GoW to nic innego tylko rzeźnia udająca coś więcej :), tylko nie mylić z sieczka w stylu Poważnego Sama... Ale jak inaczej nazwać przecinanie przeciwników piłą zamontowaną na broni, jak nie rzeźnią? :) (achh ta piękna krew, obryzgująca ekran...)

Na najniższym poziomie trudności (są 3) można grę przejść ani razu nie ginąc... na środkowym, nazwanym "hardcore" już jest trudniej... czasami może zmiażdżyć, zwłaszcza ostatni boss xD. A poziom ostatni jest już dla totalnych maniaków- masochistów :) BTW na PC gra jest ZNACZNIE trudniejsza niż na x-pudle...

A prościej mówiąc, jak się zbytnio w FPS'y nie grywało, to poziom najniższy i dasz rade, chociaż czasem możesz zginąć.

Co do taktycznego myślenia: owszem, można wydawać kompanom rozkazy, ale jest to CAŁKOWICIE zbędne. Gdyż AI daje radę sobie sama... co prawda cudów nie ma i może się zdarzyć (nawet często), że kumpel jakoś bezsensownie pobiegnie wystawiając się na ostrzał (co kończy się jego upadkiem) czy też, próbując wykorzystać osłonę schowa się... wrogowi tuż pod lufą... Aczkolwiek tak jak powiedziałem: taktyka w tej grze właściwie nie istnieje- jedyne co trzeba to brnąć ciągle naprzód wyrzynając wszystko co się pojawi. Ot i cała filozofia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry. Otoz gra potrzebuje sterownikow: NVIDIA ForceWare 163.44 Driver.

Wszystko ok, sciagam z google, niestety w trakcie instalacji wyskakuje blad ze sterowniki nie pasuja do mojej karty. Mam geforce go 7300, wiecie jaki sterownik i skad trzeba zainstalowac by to uruchomic ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geforce 7300 Go to nie GF 7300 ani żaden GF z tej rodziny.

Nie masz co nawet odpalać GoW na tym sprzęcie. Sam mam laptopa z GF 7300 GO i nawet Doom 3 na najnizszych detalach nie pociągnie, w sumie sie nie dziwie karta ma tylko 3 potoki renderujące i jest porównywalna do GF 3 i to biednego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój problem wygląda tak, gra mi się cina (da sie grać, ale mimo wszystko to przeszkadza). grafikę i rozdzielczość ustawiłem na najniższe. mój sprzęt to:

Pentium 4 3,2 GHz,

1,5 GB RAM,

Radeon X1650 Pro 512 MB.

wiem, bestia z tego żadna, ale czy mimo wszystko nie dałoby się czegoś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geforce 7300 Go to nie GF 7300 ani żaden GF z tej rodziny.

Nie masz co nawet odpalać GoW na tym sprzęcie. Sam mam laptopa z GF 7300 GO i nawet Doom 3 na najnizszych detalach nie pociągnie, w sumie sie nie dziwie karta ma tylko 3 potoki renderujące i jest porównywalna do GF 3 i to biednego.

Facet, co ty wogóle porównujesz kartę z laptopa do karty z PC? wydajność 7300 podobna jest do biednego (jak to ty ująłeś) 6600 (tego PeCetowego). Niestety nie odpalisz na tej karcie GoW'a...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry przez neta - czy ona jest w ogóle możliwa, bo kiedy próbuję zacząć, wyświetla mi, że mój region nie obsługuje usługi LIVE! Polacy są skazani tylko na grę przez LANa?

Póki co - tak. Nie możemy grać po sieci, nie możemy nawet zbierać osiągnięć, bo nas Live! nie obsługuje. Skargi prosimy do Microsoftu kierować, może dla świętego spokoju naprawią ten błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj sterowniki do grafiki? Spokojnie powinno ci to uciągnąć.

przy instalacji gry ściągneło sterowniki z internetu. ale jak wyłączyłem potem kompute i włączyłem pare godzin później to mi padł monitor. koledzy mojej mamy z pracy twierdzą, że to przez źle zainstalowane części (RAM, karta graficzna). ciekaw jestem tylko, czy wpłynęło to na ich moc, bo teoretycznie Test Drive Unlimited też nie powinien mi się cinać, a jednak trochę się cina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby móc grać przez sieć??

Tzn. problem tkwi w tym, iż ja zakładam nowe konto i chce dołaczyć do windows live, to dostaje nie miłą wiadomość, w której jest napisane ,że usługa windows Live w moim rejonie nie jest dostępna.

Co powoduje że nie moę grać przez sieć!!!

Cd-projekt chyba tu trochę nawalił albo to jakieś jedno wielkie nieporozumienie?? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, nikt nie pisze, ze gra sie przycina, ciacha itd. itp..??? Mnie sie np. zacina, ilosc FPS jest dobra tylko, "urywa" klatki. Często występują zaciachy na jakieś pół sek, mocny sprzet a takie cuda sie dzieją. No mam radka 3850 i problemy. Czytałem gdzieś na forum jak rozwiazac problem wystarczy tylko wejsc do moje dokumenty/My games/Gears OF War/War game/Config: i zmienić z OnlyStreamInTextures=FALSE na OnlyStreamInTextures=TRUE. Jeszcze nie testowałem ale podaje tak nawszelki wypadek jak by ktos miał juz problemy z płynnoscią. Pozatym z róznych for dowiaduje sie, ze w grze tej babol na babolu, mnie meczy tylko jeden. Biada temu na kogo spadnie grad buraków od PeopleCan'tFly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...