Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Witam. Chciałbym pograć w GoWa na hamachi. Włączyłem program i załączył się szybki kurs. Doszedłem do momentu gdzie trzeba połączyć się z 'test'. Podczas wpisywania hasła, naciskam dołącz i... tu zdziwienie, hasło zostało odrzucone. Jesłi to nie ten temat to sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śiema mam takie nie typowe pytanko czy jeśli w ostatniej walce z RAAM-em nie mam łuk to czy mogę go pokonać czy mam grać od wcześniejszych punktów kontrolnych, bo w poradniku pisze że trzeba mieć łuk ale ja niestety wcześniej nie przeczytałem poradnika a potem patrze i zonk, a przy sobie mam lancera snajperkę rewolwer i granaty z góry dziękuje za odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ajzen ja ja jka sobie przypominam nie miałem łuku, miałem snajpe! Sluchaj zrób tak jak ja! Na odległość używaj snajpy gdy podchodzi ładuj z lancera a potem (njaważniejsze) jka podejdzie do ciebie blisko napażaj do miniguna stojącego na przeciw i ładuj do niego ile wlezie aż wkońcu padnie:) Jeśli nie da się tak go pokonać to nie wiem:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc cdrozmiar a tak nawiasem mówiąc to nie zły ten edening ;) POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW GOW-a

mam jeszcze jedno pytanie czy jak się przejdzie całe gearsy to czy można grać w poszczególne etapy czyli że jak mam ochotę na walkę z brumakiem do włączam sobie walkę z brumakiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry wyskakuje mi błąd wymieniony powyżej. Pojawia się on w różnych odstępach czasowych czasami po 5 minutach czasami po 40. Przejrzałem już wiele forów i mnóstwo ludzi miało ten sam problem. Jednak o każdego z nich rozwiązanie było zupełnie inne i wychodzi na to, że bład wyskakuje z kilku odmienncyh powodów. Takie moje domysły, jako, że nie jestem za formatem zwłaszcza, że nie mam pewności czy na pewno pomoże proszę was o rady.

btw. przy błędzie wyskakuje zawsze plik psyxcore.dll. (przy module vent etc .)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Kupiłem sobie miesiąc temu oryginalną grę Gears of War i do dziś nie mogę jej uruchomić :( Podczas startu mam czarny ekran i to wszystko. Mogę sobie tylko poruszać klepsydrą. Pozostaje twardy reset, bo zabić procesu się nie da :(

Mam nowiutki sprzęt: Phenom X4, 4GB RAM, GeForce 8800GT 512MB.... itd.

Zainstalowałem łatę do AMD, najnowsze sterowniki - I NIC! :( Ciągle jest to samo...

Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak mogę uruchomić tę grę? H.E.L.P.! :)

Pozdrawiam

QLmenn

Hmmm... Sprzęcior ładny, więc wszystko powinno być ok. Więc... jedyne co mi przychodzi na myśl to to, że jesteś zbyt niecierpliwy. :P Mnie się GoW ładuje z 2 minuty (jest ciemny ekran i klepsydra), aż w końcu wyskakuje logo "Epic Games" (można dostać zawału, jak jest głośno) :P. A ty ile czekasz do resetu?

PS: Aha! Raz gra nie chciała mi się uruchomić, bo antivirus mi ją zablokował. Więc odblokowałem. I było po problemie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest chore. Kupiłem GoWa w platynowej kolekcji. Sprzęt ,,apgrejdowałem,, i włączam instalator ( teraz jest włączony

7 raz) i mam cały czas problem z WarGame-G4WLive cały czas wyskakuje błąd. Tak przeinstalowałem stery itp itd. i dalej. Przeinstalowałem Windę to samo. Zaznacze że pierw przed reiinstalą systemu gra wywalała po 3 minutach gry. Teraz nawet do menu się wejśc nie da. Co to jest za szacunek do klienta pytam się?!! Człowiek kupuje oryginała żeby miec satysfakcję, nie piraci ani nic i d**a!! I jeszcze ten GFWL! po co to komu?! I jeszcze w Polsce nie działa!

Próbowałem grę... CRACKOWAC , rozumiecie, kupiłem grę i muszę ją jak jakiś pirat crackowac, i dalej nie działa. Jestem normalnie na skraju załamania nerwowego, ( ;) ). Pomóż ktoś bo zara eksploduje....

PS. przeczytałem strony od 2-4 i nic nie działa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śiema mam takie nie typowe pytanko czy jeśli w ostatniej walce z RAAM-em nie mam łuk to czy mogę go pokonać czy mam grać od wcześniejszych punktów kontrolnych, bo w poradniku pisze że trzeba mieć łuk ale ja niestety wcześniej nie przeczytałem poradnika a potem patrze i zonk, a przy sobie mam lancera snajperkę rewolwer i granaty z góry dziękuje za odpowiedzi

jesli chodzi o luk to jest po prawej stronie wagonu przy oknie ;) nie trzeba go trzymac wczesniej

wielkie dzięki za pomoc cdrozmiar a tak nawiasem mówiąc to nie zły ten edening ;) POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW GOW-a

mam jeszcze jedno pytanie czy jak się przejdzie całe gearsy to czy można grać w poszczególne etapy czyli że jak mam ochotę na walkę z brumakiem do włączam sobie walkę z brumakiem

jesli przejdziesz juz jakis akt to mozesz zawsze go wlaczyc i wybrac tam te mniejsze rozdzialy np.2,1 albo 3,4 ... warunek jest taki ze caly akt trzeba przejsc..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej właśnie, bo ściągnąłem stery Omegi i usunąłem wszystko z przedrostkiem ATI. I cholera uruchomiłem po instalce omegi system i mi karty nie czytało. To wrzuciłem płytkę ze sterami co z kartę miałem i jest ok. Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyc co odinstalowac a co nie? I jak zainstalowac stery omegi bo ja noga w to jestem . Tu macie co można by było odinstalowac. Karta radeon hd 3650.

asadjd6.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z GOW'e, to ja mam przykre doswiadczenia. Pod XP za chiny ludowe nie chciała sie odpalic. Zassalem najnowsze stery(2 raz), DX, tego smiesznego Łindołsa LiFFe i co? Kupa... W koncu sie wkurzylem, odpalilem pod Vistą i co? Działa.. no super... ta tyle ze po jakims czasie bez wiekszego powodu giera sie przytnie na amen i tylko reset pomaga... pozatym ta giera jest ciemna jak DooM3(d)... Pozatym na C2De6550 GF8800GTS320 i 2 gigsy ramow giera chodzi plynne na 1280x1024

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale niektórzy ( ja ) mają okna na wschód, więc z rana w GoWa w słoneczne dni raczej nie pograsz :D

Bo cała gra miała być mroczna ciemna i "duszna" i trzeba przyznać że panom z epic się to udało :D przeszedłem pierwszą a teraz z niecierpliwością czekam na drugą i mam nadzieje że będzie równie dobra jak jedynka

Hej duality co z drugą częścią filmiku bo czeka i czekam i się nie mogę doczekać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że paru moich znajomych (sześciu) dostało GoWa na gwiazdkę, część kupiła go sobie po świętach... Do czego zmierzam.

Gra bez żadnych problemów uruchomiła się tylko na dwóch komputerach (licząc mój). Ale ma szczęście wspólnymi siłami udało nam się rozwiązać praktycznie każdy problem jaki mieliśmy. Opisze tu wszystkie problem wraz z rozwiązaniami. Mam nadzieję, że komuś się przydadzą

3)Podczas gry wyskakuje błąd pliku wargame-g4wlive.exe (karty ATI) - zainstaluj najnowsze sterowniki Omegi, potem w Ati Tray Tools należy zablokować w Narzędzia i Opcje -> OSD WYŚWIETLANIE NA EKRANIE OSD (odhaczyć);

Następnie należy wejść w Direct3d -> optymalizacje i zaznaczyć obie opcje

Miałem ten problem. Po przeszukaniu wszelkich możliwych for anglojęzycznych dopiero tutaj znalazłem rozwiązanie. Od siebie dodam że nie trzeba instalować Omegów, wystarczą Catalysty (możliwie jak najnowsze) bez CCC + Ati Tray Tool. Piszę bo miałem różne dziwne przejscia grając na sterownikach Omega. Tak czy inaczej, wielkie dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem tej gry nie byłem, ale grę otrzymałem w pakiecie wraz z monitorem.

Zainstalowałem i kiedy tylko uruchomiłem, nie zdążyłem nawet wejść do opcji, żeby zmienić rozdzielczość i ZONK.

Zatrzymało grę z komunikatem, że program przestał działać i wywaliło mnie do windowsa. Oczywiście VISTA zaczęła szukać rozwiązania tego problemu i jak zwykle nie znalazła. Odpaliłem drugi raz i postanowiłem nie "wchodzić" w opcje, tylko zacząc grę. Nie dotarłem nawet do "START" Przy wyborze kampani i poziomu trudności ZONK. Po trzeciej nieudanej próbie odinstalowałem i postanowiłem, że grę sprzedam.

Jednak nie problem w tym co z nią dalej zrobić, tylko dlaczego nie działa.

U mnie było tak samo,najpierw włączyłem i walnęło w menu,później nawet zacząłem grać ale nawet do pierwszego przeciwnika nie doszedłem i crash.Oddałem do kumplowi za darmo,bo za otwartą gierkę i tak bym dostał mniej,a teraz mam przynajmniej w każdej chwili spróbować jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie), nie wiecie, jak włączyć w GoW dźwięk 5.1? Mam Soundblastera X-Fi Xtreme Music i głośniki Logitecha X-540. W filmach DVD, jak również w innych grach (np. KotOR II, Team Fortress 2) dźwięk 5.1 jest, natomiast w Gearsach grają tylko przednie głośniki [lewy i prawy].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...