Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Ukończyłem single playera więc chciałem sobie pyknąć w multi. Ale w momencie jak daje dołącz do usługi LIVE i wyskakuje komunikat że gra zostanie zminimalizowana albo wyłączona i uruchomi się okno przeglądarki, daję ok i... zawias. :blink: W jakiś inny sposób można dołączyć do LIVE żeby grać w multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik mi w niczym nie pomógł. To że założę konto na stronie internetowej mi nic nie dało bo nie da się go "zarejestrować" w grze. Nie mam w "Gearsowym" GFW Live opcji 'mam już konto'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam mam cholerny problem kiedyś już grałem w GoW (oczywiście oryginalny kupiłem zaraz po premierze więc nie okrzykujcie mnie od razu piratem jak na inny forach :( ). W GoWie się zakochałem na całego przeszedłem grę 3 razy teraz instaluje by przejść czwarty :P i nagle kiedy gra zaczyna się włączać wyskakuje mi taki błąd: D:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie. Oczywiście po 5 nowych instalacjach nic :(. Błagam niech ktoś mi pomoże. Z góry dzięki

Błagam mam cholerny problem kiedyś już grałem w GoW (oczywiście oryginalny kupiłem zaraz po premierze więc nie okrzykujcie mnie od razu piratem jak na inny forach :( ). W GoWie się zakochałem na całego przeszedłem grę 3 razy teraz instaluje by przejść czwarty :P i nagle kiedy gra zaczyna się włączać wyskakuje mi taki błąd: D:\Program Files\Microsoft Games\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe: Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie. Oczywiście po 5 nowych instalacjach nic :(. Błagam niech ktoś mi pomoże. Z góry dzięki

dobra cofam przeczytałem u góry ale dlaczego do cholery trzeba było zmienić date? Teraz cały czas mam zmieniać date na wcześniejszą? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cofam przeczytałem u góry ale dlaczego do cholery trzeba było zmienić date? Teraz cały czas mam zmieniać date na wcześniejszą? :D

Przeczytaj stronę wcześniej wszystko jest wyjaśnione. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez działa. A w samej grze doszedłem do ściany... znaczy do RAAMa :) Czy to snajperką czy to lancerem (z łuku też dostaje swoje w obu wersjach) nie mogę go przejść. Tak mi się wydaje że za mało mobilny jestem, ale z koleii jak się zaczynam poruszać gine jeszcze szybciej (tak wiem... trzymam się światła :) ) Och... czuje że będzie tak samo frustrujący jak jeden $%#*^ z Soldier fo fortune II - tez nie mogłem na niego sposobu znaleźć (kody pomogły :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja was naprawdę nie rozumiem jak możecie mieć z nim problem :D To mnie już bardziej frustrowało gdy miałem walkę z Bersekerką (tą pierwszą). Nigdy jeszcze nie przeszedłem tego momentu gry za pierwszym razem, natomiast ten z RAAM'em już tak. Ostatnio nawet tak szybko go zabiłem, że nie musiałem w ogóle biec na drugi koniec pociągu.

A z kodami naprawdę nie warto podchodzić do tej walki, bo wtedy nie będziesz miał satysfakcji z pokonania go :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a mnie Beresekerka nie sprawia problemu wiekszego :) Kody to ostateczność - gra ma sprawiać przyjemność, a nie budzić frustrację po 100 próbie przejscia :).

No i RAAM padł :)

Problemem okazł sie poradnik, który sugerował zbyt finezyjne rozwiązanie :) Swoja droga nie wyobrażam sobie precyzyjnego celowania snajperką na padzie :)

Dostał 12 razy z łuku (tylko tyle miałem) i pół serii z lancera (dwa granaty drugim razem) - wszystko na normalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik to porażka. Sięgnąłem do niego tylko raz żeby znaleźć sposób na RAAMa to jedyne co się stało to to że mnie wprowadził ten pseudoporadnik w błąd i kartki mi z niego powypadały. <_< Ja w ogóle nie używałem łuku. Przez całą walkę prułem z lancera w głowę i może ze 2 granaty rzuciłem, a pozycję zmieniałem tylko raz. Padł w miarę szybko(bodajże przedostatni magazynek z lancera wywalałem). ;) A walki z berserkami wspominam miło. Były w miarę łatwe. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik faktycznie jakościowo fatalny - wszystko w rozsypce. Ja uzywałem tylko jako podpowiedzi gdzie CoGi znależć - i tak nie zebrałem wszystkich :) BTW czy to coś konkretnego daje czy tylko achivment kolejny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam poradnik z Platynowej Kolekcji i nie narzekam. Fakt używałem go tylko raz, gdy nie mogłem sobie poradzić z jednym etapem w grze. Ale rzeczywiście widać, że jest słabo posklejany i jeśli ktoś używa go częściej to się rozpadnie (co zostało zresztą udowodnione przez redakcję CDA).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzeba było nie odinstalowywać,a jedynie zmienić datę systemową na tą przezd 28 stycznia.

Litości... jeszcze nigdy nie spotkałem się ze "zbesztaniem" za wykonywanie poleceń :) Rychło w czas, ale niestety, GoW przegrał walkę o mój czas ze zbliżającymi się warsztatami chemicznymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i RAAM padł :)

Problemem okazł sie poradnik, który sugerował zbyt finezyjne rozwiązanie :) Swoja droga nie wyobrażam sobie precyzyjnego celowania snajperką na padzie :)

Dostał 12 razy z łuku (tylko tyle miałem) i pół serii z lancera (dwa granaty drugim razem) - wszystko na normalu.

Ach ten RAAM.Niestety w moim przypadku nie poszło tak łatwo.Jaki jest tego powód,otóż naparzając w RAAM-a mierzyłem się nie tylko z jego zabójczą celnością ale także z niezwykle irytującym spadkiem prędkości gry.Nie dość ,że i tak wywalało mnie do Windowsa niemal na każdym poziomie to jeszcze nie byłem w stanie go wykończyć .Celowanie ze snajperki w głowę nie jest łatwe gdy komputer świruje.Niestety po przeinstalowaniu nie chciało mi się z powrotem bawić z kolejnymi kaprysami komputera i Gears of War czeka w szafce ,aż znajdę na niego trochę czasu. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...