Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Ja mam z kolei dosc nietypowy problem. Otoz posiadam oryginalny GoW, zakupiony za cale 17,99 funta z Game.co.uk. Zrobilem razu pewnego format dysku. Po bezproblemowej instalacji GoW, chce uruchomic gre, a tu wyskakuje mi komunikat, ze odpalam gre na zmodyfikowanym pliku .exe i jestem proszony o zreinstalowanie gry. Reinstalacja nie pomaga. Kiedys taki problem tez mialem z oryginalnym F.E.A.R: fear.exe (czy jak sie ten plik zwal) wykonal nieprowidlowa operacje i musi zostac zamkniety. Wszelkie wirusy, trojany odpadaja, bo komp jest permanentnie odlaczony od netu. Update windowsa wykonany za pomoca najnowszego autopatchera. Oto konfiguracja kompa: Athlon 3000+ 64 (1,8 @ 2,26 GHz), 2GB Ram, GeForce EN7600GT, Asus A8N-E, Windows XP Pro SP2. Jak juz wspomnialem windows jest czysty. Ostatnio instalowalem Net.Framework 3.0 i Microsoft Visual C# z pakietu Visual Express. Oryginalna gra, a upiera sie, ze odpalam na zmodyfikowanym pliku exe. Swiat sie konczy!! ://

Edit: Oto pelna tresc komunikatu: "C:\...\wargame-g4wlive.exe: You cannot run the game with modified executable code. Please reinstall the game" Na oficjalnym forum GoW tez byl podobny przypadek, ale nierozwiazany. Czy Net.Framework moze powodowac ten problem? Dodam, ze w GoW jeszcze 2 tygodnie temu moglem grac bez problemow. Czy moze to byc wina podkreconego procka (swoja droga jego takktowanie obnizylem do orygnialnej wartosci, by wykluczyc te mozliwosc)? Dodalem tez jakies 2 tygodnie temu dodatkowy 1GB identycznego modulu pamieci Kingstone, by wlasnie moc pograc sobie bez zadnych zaciachow. Dzis reinstalowalem windowsa by miec pewnosc, ze jest czysty. Znow to samo... Juz sie poddaje... A nie chce crackowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze dziwniejszy problem , podejrzewam , że związany ze sterownikami. Kiedy wejdę do gry obraz obraca się dookoła i nie da się normalnie grać. Mój sprzęt to:

-8800gts stery 169.21

-AMD x2 3800+ dual core optimizer i drivery są

-abit kn9

-2gb ddr2

na innym komputerze gra działała bez zarzutów... :mellow:

Z góry dzięki....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Kosztowal mnie 70 funtow. Tlumaczac to na ludzki - nowy zasilacz :) Wpakowalem mu Artcitc 600W (swoja droga pierwszy raz taki zasilacz widzialem - bez kabli - samo pudlo; kable maja dwa konce i podpina sie je i do zasilacza i do sprzetu ktore je potrzebuje: dysk twardy, naped dvdrw, plyta glowna itd... Calkiem fajna sprawa - przynajmniej balaganu z nieuzywanymi kablami nie ma - leza w pudle - gdy bedzie trzeba je uzyc to po prostu wyciagne je i podepne). Wszystko hula jak powinno z Gearsami na czele :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany. Kosztowal mnie 70 funtow. Tlumaczac to na ludzki - nowy zasilacz :) Wpakowalem mu Artcitc 600W (swoja droga pierwszy raz taki zasilacz widzialem - bez kabli - samo pudlo; kable maja dwa konce i podpina sie je i do zasilacza i do sprzetu ktore je potrzebuje: dysk twardy, naped dvdrw, plyta glowna itd... Calkiem fajna sprawa - przynajmniej balaganu z nieuzywanymi kablami nie ma - leza w pudle - gdy bedzie trzeba je uzyc to po prostu wyciagne je i podepne). Wszystko hula jak powinno z Gearsami na czele :D:D

Dwa razy miałem ten problem z różnymi częściami GTA i z Jedi Outcastem. Pomogło, kiedy odłączyłem Pada =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kupiłem Gears of War.Kampanie już przeszedłem więc chciałem w multi popykać.A żeby grać trza być zajestrowanym na Games for Windows a Microsoft w Polsce ma to gdzieś i chyba nie można tutaj grać w multi bo nie można sie zajestrować :angry: .

Czy jest jakis sposób aby jednak pograć w te multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi !!! Otóż mam taki problem że wczoraj zalogowałem się na xbox coś tam ^^ na Irlandię ..... ok odpaliłem GoW'a i ładnie sobie pykam w multi .... potem wyłączyłem żeby sobie film obejrzeć. Następnego dnia chciałem trochę pograć w multi i jak mnie próbuje logować z LIVE to piszę "brak połączenia z siecią" czy jakoś tak a internet normalnie chodzi oO..... bardzo proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej takie rzeczy się dzieją jak podczas logowania ściąga sie coś z torrentów. Przed rozpoczęciem gry powyłączaj wszystkie ściągania, gg, skype (xfire może zostać) itd. Czasami też poprostu LIVE nie działa i dlatego taki komunikat wyskakuje. Ale jak wyskoczy taki komunikat trzeba spróbować zalogować się jeszcze raz i może wejdzie (u mnie tak było).

Witam!

Kupiłem Gears of War.Kampanie już przeszedłem więc chciałem w multi popykać.A żeby grać trza być zajestrowanym na Games for Windows a Microsoft w Polsce ma to gdzieś i chyba nie można tutaj grać w multi bo nie można sie zajestrować :angry: .

Czy jest jakis sposób aby jednak pograć w te multi?

A no jest sposób. Oto on:

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm

2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.

3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.

4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I'd like to create one.

5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

A i najlepiej zarejestrować się jako Anglik albo Amerykanin itp byle żeby to był koleś z kraju w którym pierdzieli się po angielsku bo ja kiedyś wziąłem Hiszpanię i miałem pół gry po hiszpańsku....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Kupiłem sobie miesiąc temu oryginalną grę Gears of War i do dziś nie mogę jej uruchomić :( Podczas startu mam czarny ekran i to wszystko. Mogę sobie tylko poruszać klepsydrą. Pozostaje twardy reset, bo zabić procesu się nie da :(

Mam nowiutki sprzęt: Phenom X4, 4GB RAM, GeForce 8800GT 512MB.... itd.

Zainstalowałem łatę do AMD, najnowsze sterowniki - I NIC! :( Ciągle jest to samo...

Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak mogę uruchomić tę grę? H.E.L.P.! :)

Pozdrawiam

QLmenn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...