Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kostuh

Gears of War

Polecane posty

Wiem, wiem. Nie pisze się posta pod postem, ale chciałem, żeby ktoś zauważył temat będący (w chwili pisania posta) na drugiej stronie. Więc doczekałem sie formata PC i próbuję zainstalować GoW. Wybieram już folder, klikam kontynuuj, już ma się zacząć zgrywanie plików na dysk i... nic. Instalator jest włączony, czekam 10 min i nic się nie dzieje, czysty pulpit. Jedynie na pasku zadań jet pokazane, że instalator jest włączony. Przed formatem takiego problemu nie było. Może ktoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wydaje mi sie, że będzie Ci ostro przycinać na najniższych ustawieniach niestety... 8) nie no pójdzie pójdzie jak miód, nie licząc ewentualnych problemów technicznych związanych z optymalizacją gry.

Ja swojego GoW'a zamówiłem i czekam i jestem ciekaw czy u mnie też będą występowały podobne problemy jak tutaj opisane. Mam niestety Radka X1950 PRo, z którym jest jak widać sporo problemów. Do tego C2D 1,8 GHz z OC do 3 GHz i 3 GB RAMu. Sterowniki Omegi są rzeczywiście lepsze od Cataltystów do Ati? Tak wywnioskowałem czytając ten temat.

EDIT

Zamieniłem sterowniki na Omegi i cuda zaczęły się dziać w Crysisie z grafiką. Nie wiem jak z Gears of War, ale tutaj chyba lepsze są Catalyst.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, udało mi się "przekonać' grę, żeby posunęła instalację trochę dalej i kiedy mam już podać CD-Key to wyskakuje błąd z numerem (bodajże) 1618 - inna instalacja jest w toku. I nie wiem co robić... znowu! :cry:

Już w porządku, działa, choć sterowniki Omegi niewiele dały, nadal walka z więcej niż jednym przeciwnikiem to próba samobójcza. Ale to już raczej nie wina sterowników tylko mojego sprzętu. Mówi się trudno i pora zacząć negocjacje w sprawie nowego PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja. Zainstalowałem GoW'a ale nie mogę go uruchomic! Mój komp udzwignoł crysisa więc to nie jest raczej wada sprzetu. Pomocy!!!

Ok problem nie aktualny, sam już sobie z nim poradziłem.

Mam za to inny problem w czsie twożenia konta musze podać kod gry skond mam go wziąść ( z tyłu instrukcji go nie ma)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz ja. Zainstalowałem GoW'a ale nie mogę go uruchomic! Mój komp udzwignoł crysisa więc to nie jest raczej wada sprzetu. Pomocy!!!

Ok problem nie aktualny, sam już sobie z nim poradziłem.

Mam za to inny problem w czsie twożenia konta musze podać kod gry skond mam go wziąść ( z tyłu instrukcji go nie ma)

Podaj cd keya znajdującego się po wewnętrznej stronie okładki instrukcji ale jak próbujesz zrobić konto przez gre to ci będzie wypisywać, że windows live nie jest obsługiwane w twoim rejonie więc polecam zrobić tak:

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm

2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.

3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.

4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I'd like to create one.

5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem tę grę w strefie "która jest omijana z daleka i psy w niej (_!_) szczekają" czyli w rodzimym kraju i oczywiście nie mogę grać w necie. Czy mogę przeprowadzić procedurę jak wyżej? Nie chciałbym aby zbanowano moje konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak bo to jest chyba jedyna szansa żeby pograć przez neta w GoWa ja się zarejestrowałem tym sposobem i jest dobrze.

Też próbowałem rejestrować się podanym przez Ciebie sposobem, ale... mi się niestety nie udało. Dopóki nie zarejestrowałem sobie Widndows Live ID z danymi na Wielką Brytanię, to skubane Games for Windows ciągle krzyczało, że kraj, z którego próbuję się połączyć, nie jest objęty tą usługą... Ale jak już podałem odpowiednio wyssane z palca namiary, poszło OK, więc w razie problemów warto i tego spróbować. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GoWa pograłem sobie 2-3 min po czym wyswietlił mi sie komunikat że komputer nie spelnia wymagań sprzentowych.

Mój sprzent: AMD 3000+ athlon 64 1.81 Ghz, 1 GB RAMu, geforce 6600 GT, Windows XP.

Prosze o naswietlenie mi w czym jest problem oraz jak ewentualnie go rozwiazac.

PS:zanim gra wyrzuci mnie do windowsa przewijaja sie reklamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja tam należe do nielicznej grupy szczęśliwców której nic sie niezacina :lol: ale niestety mam problemy z usługą LIVE(wyświetla mi sie że w moim regionie usługa jest niedostępna[prubowałem ściągać patha i nic :P:P]) :twisted: :twisted: POMOCY !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm

2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.

3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.

4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I'd like to create one.

5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm

2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.

3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.

4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I'd like to create one.

5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Sorry że powtarzam to co wcześniej napisałem ale koleś pewnie nie widział tej instrukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, mam idiotyczny problem. Mianowicie... jak wysyłać tekstowe wiadomości podczas gry w multi? Próbowałem już wszystkich skrótów, które na ogół działały w innych grach multi, a w GoW-ie jakoś nie mogę trafić w ten właściwy. ;] Będę wdzięczny za pomoc. ;]

A swoją drogą - jest tu może jakiś twardziel, który przeszedł grę na poziomie Insane? Jeśli tak, to mam pytanie - jak sobie poradziłeś z końcem drugiego rozdziału, czyli z jazdą wozem i strzelaniem do netoperków? Z kumplem w co-opie rozwaliliśmy już normala, hardcore'a, insane też szedł dobrze do... tego momentu właśnie. ;] Będę wdzięczny za wskazówki.

Pozdrawiam,

KoZa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz say wciskasz spacje piszesz tekst i enter

Że tak to ujmę... "???"

Shit, z czymś takim, to ja się jeszcze nie spotkałem, a paręnaście lat jednak gram. Wielkie dzięki za pomoc - sam bym w życiu nie wpadł. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce pograć w co-op to polecam po prostu hamachi (program tworząc niby sieć lan) i wtedy nie ma problemu, ja z qmplem tak graliśmy
Poprawka. Jeśli ktoś chce grać w co-op NIECH NIE GRA PRZEZ HAMACHI !!! Jak już zaczynacie grać przez hamachi to już nie pogracie normalnie na LIVE bo to chyba trzeba pliki podmieniać w grze więc ten sposób polecam tylko piratom.
Misja z nietoperzami jest masakryczna jeżeli chcesz w nią grać we dwóch! Nie wiem dlaczego, ale to po prostu nie skutkuje. Najlepiej zrób to co ja - przejdź ją sam, będzie prościej Smile

Mam też jedno pytanko: Koza napisałeś, że grasz z kumplem w co-op, więc podejrzewam, że grasz przez "Games for Windows" - moje pytanie jest takie: jak odnajdujecie swoją grę (swój serwer)? Próbowałem grać z kumplem to nie wiedzieliśmy swoich serwerów. Czytałem na grach-online, że można grać przez internet z kumplem bez abonamentu gold , choć trzeba się nieźle nagimnastykować. Może wiesz jak to zrobić?

To jest najprostsze. Otóż żeby znaleźć serwer kolegi (pod warunkiem że go hostuje) to poprostu bierzesz potyczki, potem mezce z listy i szukasz GamerTaga kolegi i jak znajdziesz to wbijasz chyba że serwer jest pełny to ci nie pokaże jego serwera a jeśli kolega nie hostuje a chcesz z nim zagrać na serwerze, na którym gra to (to mój sposóB) wejdź w jego kartę gracza i zobacz jakie napisy są na dole po prawej stronie (np Warzone a niżej pod tym napisem Gridlock gdzie Warzone to strefa wojny czyli tryb gry a Gridlock to mapa) i szukaj takiego serwera, na którym grają strefie wojny na mapie Gridlock (ja zawsze tak miałem że dobrze trafiałem).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby grać przez hamachi nie potrzeba podmieniać ŻADNYCH PLIKÓW, fakt ten sposób często jest stosowany przez piratów z wiadomego powodu ale bez problemowo i bez zagrożeń można w GoW'a grać właśnie przez ten program.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...