Jump to content

Bot-102

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. W GoWa pograłem sobie 2-3 min po czym wyswietlił mi sie komunikat że komputer nie spelnia wymagań sprzentowych. Mój sprzent: AMD 3000+ athlon 64 1.81 Ghz, 1 GB RAMu, geforce 6600 GT, Windows XP. Prosze o naswietlenie mi w czym jest problem oraz jak ewentualnie go rozwiazac. PS:zanim gra wyrzuci mnie do windowsa przewijaja sie reklamy.
 2. Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce na tego typu temat ale gdzieś musiałem go zamieścić. Dwa dni temu odinstalowałem gre poprzez usunięcie jej plików z komputera, a teraz nie moge jej powturnie zainstalować. Teraz chcę cofnąć stan systemu o 2 dni żeby jeszcze raz sprubować zainstalować grę (gears of war) i uruchomić ją. Proszęo pomoc najlepier krok po kroku ponieważ jestem zielony w tym temacie:/
 3. Dobra teraz ja. Zainstalowałem GoW'a ale nie mogę go uruchomic! Mój komp udzwignoł crysisa więc to nie jest raczej wada sprzetu. Pomocy!!! Ok problem nie aktualny, sam już sobie z nim poradziłem. Mam za to inny problem w czsie twożenia konta musze podać kod gry skond mam go wziąść ( z tyłu instrukcji go nie ma)
 4. Gram w Crysisa ze wszystkimi detalami na low(oprucz fizyki i wody).Mój sprzent to:procesor 1.81 GHz, RAM 1 GB, grafa GeForce 6600GT. Czy gdy bym z mienił karte graficzną na 8800GT to mugłbym modele i tekstury ustawic na normal(przy ok. 20/25 klatkach na sec.)?
 5. a możę by tak po prostu turniej w jakąś gre zrobic? (ankietą sprawdziło by się w co najwieksza ilość osub była by skłonna zagrać)
×
×
 • Create New...