Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mm10212

Najdłuższy czas grania

Polecane posty

No, za młodzika na pewno była kilka przypadków, kiedy zapominałem o świecie rzeczywistym i na kilka(naście) godzin grałem na kompie. Najbardziej w pamięć wryło mi się pierwsze spotkanie z Gothikiem - zacząłem o 17:00, a skończyłem o 12:00 następnego dnia. Teraz jednak nie daję rady tyle siedzieć - góra 3 godziny na komputerze (internet, chwilkę Counter-Strike 1.6), reszta wieczorkiem na PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, trochę zazdroszczę wam takich wspomnień, bo sam nigdy nie siedzę przy grach aż tak długo. Moim rekordem było chyba sześć godzin dziennie w Payday: The Heist podczas darmowych weekendów na Steamie, co wynikało właściwie tylko z tego, że chciałem nacieszyć się grą bez kupowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny mój rekord w "dorosłości"- czyli od czasu zakończenia edukacji to 7 godzin grania za jednym razem w Dishonored. W z Dishonored grałem za jednym razem, aby zobaczyć zakończenie. Gra bardzo mnie zainteresowała

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byłem młodszy i rodzice jeszcze nie chcieli mnie puścić na sywestrową imprezę do znajomych - było to tydzień po kupieniu nowego kompa, w ciągu nocy sylwestrowej, od 19 do 6 rano bez przerwy grałem w NFS: Most Wanted. Niezapomniane przeżycie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem na PC więcej niż trzy godziny więc nie wiem jak to jest :P, a szkoda. Ale jakby nie patrzeć miałem kiedyś rekord przy czarnuli bite osiem godzin w Virtua Fighter 4: Evo był to czas kiedy byłem zachwyconym wszystkimi bijatykami, filmami walki. Stare dzieje ale całkiem miło je wspominam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie studiów razem z kolegą usiedliśmy (każdy przy swoim kompie) do Puzzle Quest - było to około 13/14 ...

Przerwaliśmy o świcie ;) A że było blisko lata, to to było koło 5-ej rano - w sumie 15 godzin.

Ale co jeszcze lepsze - po takiej sesji wyszliśmy na balkon. Patrzę tymi swoimi przekrwionymi oczami na niebo i po chwili podnoszę rękę wskazując na nieboskłon - "Ej, Junior, widzisz tę trójkę?", a on z przerażeniem w głosie -"Tak..." ;)

A po powrocie przed kompa pierwszym odruchem było przestawienie jednej ikonki w taki sposób aby trzy pliki z PDFa zniknęły ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldur's Gate 2 Złota Edycja z Tronem Baala... Pół dnia, wieczorem kubek gorącej herbaty, paczka różnorakiego prowiantu, i cała noc. Ta gra tak mi zmasakrowała beret, że absolutnie nie chciałem kończyć smile_prosty.gif I pewnie grałbym dłużej, gdyby nie to, że nie jestem przyzwyczajony do takich sesji i nad ranem padałem na klawiaturę biggrin_prosty.gif Baldur's Gate 3 pewnie by mnie zabił. Dawnej zaliczałem takie "akcje" przy Gothic 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mój czas zajęty jest przez wiedźmina edycję rozszerzoną (średnio koło 8/9 godzin spędzam przed tytułem xD) ale jak grałem w dwójkę to koło 16 spędziełem, to był maraton xD w takim samym stopniu jeśli nie bardziej nawet czas pożera seria the elder scroll, każdy tytuł wsysa jak diabli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że czasy, kiedy grałem po kilkanaście godzin pod rząd minęły. Jednak można się pomylić- nawet w moim wieku.

W weekend zagrałem 10 godzin pod rząd w najnowszego Hitmana. Gra mnie wciągnęła do tego stopnia, że grałem bez przerwy.

Nie oczekiwałem za dużo po najnowszym Hitmanie, a tu niespodzianka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jedną sesję to było kilkanaście godzin czasem, chyba 13 przy Oblivionie.

A ogólnie Mount&Blade Warband - 1996 godzin na steam. Zarówno na multi, single i modach. Jak dla mnie gierka wiele bardziej grywalna niż wszystkie battleshity i CoD których nie da się modować.

Poprawka - chyba najdłużej siedziałem przy Spellforce, bo przegrałem prawie cały dzień włącznie z nocą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...