Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mm10212

Najdłuższy czas grania

Polecane posty

Przypomniały mi się stare czasy, gdy przeczytałem o czym ten temat. Kiedyś, jeszcze w gimbazie to człowiek potrafił przesiedzieć cały dzień przed komputerem. A najlepiej wspominam zarwaną nockę kiedy razem z kumplem przechodziliśmy dodatek do Morrowinda, Tribunal. Do tej pory pamiętam jakie mieliśmy zdziwko jak kumpel wyskoczył na przeciwników z wytrychem:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak był weekend majowy roku 2012, i kiedy jeszcze byłem namolnie pochłonięty grą World of Tanks, a aktualizacja 0.7.3 nadchodziła, rodzinki nie było w chałupie, walnęło mi się 5 dni pod rząd po 16 godzin z krótkimi przerwami, tak grindowałem, żeby kupę pożytku za darmo w zasadzie dostać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pisałem tutaj ile to się czasu grało "za dzieciaka", teraz, gdy już mam trochę więcej lat zdarza mi się bardzo krótko grać (godzina, dwie dziennie), ale wczoraj coś we mnie pękło i gdy postanowiłem zacząć od nowa grać w The Old Republic to spędziłem przy tej grze pół dnia. Zacząłem dostrzegać grę całkiem inaczej, co przyczyniło się do tego, że mam w planach zakup subskrypcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku - pamiętam jak dorwałem Fallauta 3 z wszystkimi dodatkami to od 9 rano jak zaczołem to skończyłem około 3 w nocy tak mnie wciągneło, pamiętam że jak kończyłem udało mi się zabić 1 z behemotów, matko jedyna ale byłem wtedy podjarany :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całymi dniami potrafiłem grać w Fable Zapomniane Opowieści i jeszcze długo grałem w Diablo II, bo jeszcze wtedy nie ogarniałem RPG i ciągle ginąłem. Pamiętam, że Diablo ubijałem 2 h icon_lol.gif co w tym wieku było dla mnie dużym osiągnięciem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 godzin Warface, 14 godzin Warframe wink_prosty.gif to ostatnie wyczyny z przed kilku dni smile_prosty.gif teraz prawie 30 h znów nieśpie po Warframe wink_prosty.gif tak sobie pykam... A i w Farcry 3 ponad 12 h też było nie dawno. Jak hardcorowo grać to hardcorowo smile_prosty.gif Lata temu też mase godzin dziennie spędzałem, ale przy Battlefield 2 i Ghotic III smile_prosty.gif

PS. Tak, mam dziewczyne. Nie do uwierzenia... rozpacz.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...