Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mm10212

Najdłuższy czas grania

Polecane posty

Parę miesięcy temu siedziałem po kilkanaście godzin dziennie nad Rogue Galaxy, bo musiałem jak najszybciej tę płytę wysłać, sprzedałem grę bo myślałem że juz na moim PS2 nie uda się tego odtworzyć po przejściu połowy gry, ale dorwałem zapasowe PS2 i chciałem ją koniecznie przejść bo świetna była. Skończyłem z około 160-170 godzinami na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc się z perspektywy czasu, to coraz mniej gier gram, ale w czasach dzieciństwa, to zdecydowanie seria gier piłkarski: CM/FM i Fifa. Szczególnie najwięcej czasu siedziałem nad Fifa 98 i 2002, które uważam za najlepsze gry piłkarskie. Owszem nie było polskiej ligi, ale było dużo turniejów do przejścia. W 98 do dzisiaj pamiętam myk, że można było skosić bramkarza i można było za to dostać czerwoną kartkę :D szkoda, że pozbyli się tego w późniejszych edycjach. Wtedy piłka była dla mnie bardzo ważna, bo początkiem 2000 roku zacząłem interesować się piłką (czasy endżela i Olisadebe) pamiętam monety, Erę Futbolu i różne tego typu dodatki :D. Wtedy też pojawiały się różne Małysze ;). Do dzisiaj na dysku mam Deluxe Ski Jump ;). Z gier piłkarskich pozostał mi FM gdzie mam już cholernie dużo godzin (prawdziwy pożeracz czasu) wyśmiewałem się z ludzi, którzy grali w LOLA czy CS'A a ja to samo robiłem z Football Managerem. Żywotność gry zależy nie tylko od fabuły, ale też od dobrego multi. Dlatego najwięcej czasu zajmuje mi Quake, Unreal i CS: GO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin przy Far Cry 3. Nie mogłem się oderwać od piękna Rook Island... Ogromna wyspa i ogrom możliwości uwięziły mnie przy kompie, dokładnie to wtedy jeszcze laptopie na taki czas. Piękne chwile...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...