Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

W 146 numerze CDA były tipsy do Crysisa (głównie zmiana właściwości skafandra, ale też kod na wszystkie bronie i nielimitowaną amunicję, niestety, u mnie to nie działało <_< ), myślę, że warto poszukać w tym pliku czegoś o amunicji i nasadkach i broniach. Jak coś znajdę, to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z zupelnie innej beczki...jak przejsc poziom "core" tam gdzie trzeba lewitowac i znalezc wyjscie, przez pol godziny sobie latalem gora, dolem, z prawe i lewej strony i nic, a drzwi sie nie otwieraja nawet z "buta" ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z zupelnie innej beczki...jak przejsc poziom "core" tam gdzie trzeba lewitowac i znalezc wyjscie, przez pol godziny sobie latalem gora, dolem, z prawe i lewej strony i nic, a drzwi sie nie otwieraja nawet z "buta" ^^

Hah, pamiętam jak sam błądziłem ^^

Musisz po prostu dobrze orientować się w "terenie" co jest dodatkowo utrudnione przez "wariowanie" kompasu i brak grawitacji. Musisz wlatywać w zakamarki, wystarczy poszukać. Jeśli jest, np. taka rozwalona kratka to przez nią przepłyniesz, może nie próbowałeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, który może nie jest jakiś wielki, ale nieco psuje przyjemność z gry. Otóż strasznie drażni mnie to, że Północni Koreańczycy gadają sobie po "jankesku" czasami tylko wtrącając zwroty ze swego języka. Uwala to nieco "prawdę czasów, prawdę obyczajów" :) czy jest jakiś sposób na to, by wyznwacy Kimów gadali po swojemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, który może nie jest jakiś wielki, ale nieco psuje przyjemność z gry. Otóż strasznie drażni mnie to, że Północni Koreańczycy gadają sobie po "jankesku" czasami tylko wtrącając zwroty ze swego języka. Uwala to nieco "prawdę czasów, prawdę obyczajów" :) czy jest jakiś sposób na to, by wyznwacy Kimów gadali po swojemu?

Grac na najwyższym poziomie trudności, wtedy gadają po ichnemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu problemy...jestem w miejscu gdzie odpalaja atomowke i na tym filmiku przylatuja obcy i rozwalaja statek, trace przytomnosc i kiedy sie budze pare klatek przejdzie i jest freeze, caly czas to samo, i nie chce pojsc dalej z tego momentu za kazdym razem, to jest wina mojego kompa czy jest na to patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saydro: Może być wina sprzętu, ale jeśli wszystko do tej pory chodziło ok to raczej coś z grą. Błędy jej sam doświadczyłem, bo skrypt nie wczytał mi czegoś(opowiadać nie będę, bo spoiler). Radzę wczytać poprzedni save z 5 min wcześniej i zacząć grać od niego. Powinno pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, to mój pierwszy post.

Mam wielki problem systemowo/Crysisowy. Otóż nie mogę usunąć Crysisa z dysku. Nie ma go w rejestrze Windows, zaś przy próbie usunięcia go w jakikolwiek sposób (np. Eraser)

otrzymuję informację o odmowie dostępu. Co robić?! Jak zyskać dostęp? O ile pamiętam, instalując patcha wystąpił problem, próbowałem reinstalować. I wtedy się zaczęło. Aha! I nie mogę zainstalować Crysisa w polskim języku. Jak to zrobić?

Moja konfiguracja sprzętowa:

GeForce 6600GT na AGP

1,5GB RAM'u

AMD Athlon XP 2000+

NVidia NForce 2 (chyba)

Crysis, o dziwo, działał u mnie wyjątkowo przyjemnie na średnio/niskich detalach, na panoramicznym ekranie.

Z góry dziękuję!

EDIT: Udało mi się jakoś usunąć. Ale problem z językiem pozostaje... jak zainstalować grę w języku polskim?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, a kupiłeś polską wersję gry? :D Inaczej trzeba łatę ściągnąć...

Aha, taki problemik: całego Crysisa przeszedłem na high detalach, z AAx2 i przed bitwą na statku, kiedy wzywają mnie do kapitana, w tym pomieszczeniu, z różnymi zegarami, komputerami itp. FPS-y spadały do kilku klatek na sekundę... Dziwne było to, że kiedy odwróciłem wzrok w stronę okna, na morze, wszystko wracało do normy... Odkryłem, że podczas patrzenia na zegary, sonary, itp. komputer niesamowicie zwalnia. Tylko w tym momencie...

Mój config to:

-2GB RAM-u

-GeForce 8800GT 512MB XFX

-Intel Core 2 Duo E6300(1.86GHz)

Więcej nie podaje, wydaje mi się, że wystarczy.

Czy to wina procesora (niepodkręcony, bo słaba płyta główna)? Czy takie zwykłe zegary zżerają takie komputery? Czy Crytek musiał zrobić tak, aby każdy przesuwał się w inną stronę (chyba)? No co za idiotyzm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vimes:Pisałem w innym temacie, napiszę i tutaj: jeśli chcesz na tym kompie zagrać non stop płynnie w Crysisa na max detalach(na xp)+wszystkie bajery to nie radzę. Przez 75% nie będzie ścinek, ale te 25% potrafią znużyć. Na średnich są i tak świetne efekty, a liczba fpsów o wiele większa co umożliwia przyjemną grę. Ram i grafikę mam tę samą to wiem jak to jest.

Co do tego co chcieli twórcy to można rozwodzić w dziale komentarze to jak chcesz to pisz tam, żeby nie było bałaganu. Wyszło jak wyszło, oceniamy to co dostaliśmy do ręki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vimes:Pisałem w innym temacie, napiszę i tutaj: jeśli chcesz na tym kompie zagrać non stop płynnie w Crysisa na max detalach(na xp)+wszystkie bajery to nie radzę. Przez 75% nie będzie ścinek, ale te 25% potrafią znużyć. Na średnich są i tak świetne efekty, a liczba fpsów o wiele większa co umożliwia przyjemną grę. Ram i grafikę mam tę samą to wiem jak to jest.

Co do tego co chcieli twórcy to można rozwodzić w dziale komentarze to jak chcesz to pisz tam, żeby nie było bałaganu. Wyszło jak wyszło, oceniamy to co dostaliśmy do ręki...

Ja mam podobny zestaw i grałem na hight, bez AA w 1024x768. I grać się dało, czasem jak się z krzaków wyłaziło to zgrzytało ale nie był to pokaz slajdów. Nawet ost. pojedynek, niby wielki statek i bos a tu nawet ne jęknoł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z przejściem misji, w której lecę samolotem i nagle zaczynam opadać. przytrzymuje spację żeby leciał do góry, ale to nic nie daje. powie mi ktoś co trzeba zrobić? :) te ich wskazówki z używaniem D, E i Left Shifta też nic nie dają bo jak się leci to nic nie widać i nie wiadomo gdzie się leci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z przejściem misji, w której lecę samolotem i nagle zaczynam opadać. przytrzymuje spację żeby leciał do góry, ale to nic nie daje. powie mi ktoś co trzeba zrobić? :) te ich wskazówki z używaniem D, E i Left Shifta też nic nie dają bo jak się leci to nic nie widać i nie wiadomo gdzie się leci.

TAm sa takie wiry czy cos i trzeba je omijać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakimś cudem ci się Crysis nie odinstalowuje to spróbuj programem: Brute Force Uninstaller . Powinno pomóc.

Co do demka Crysis'a: CD-ACTION dawał w grudniowym numerze (DEMO Crysis). Po prostu poszukać.

No i ja mam problem. Nie chodzi o samą grę a o... SandBox 2. Tak jest. CD-ACTION razem z demkiem dawał SANDBOX 2 (po odpakowaniu). Z odpakowaniem miałem problem ale rozwiązałem go. Ale teraz jest gorzej. :( Jak włączam Editor (ten sandbox2) to mi wyskakuje ekran i pisze, że program CryEngine 2 przestał działać! Gra mi chodzi jak ulał. Pełna wersja, kupiona w Empiku. :) Więc co jest grane?! :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją patchów do Crysisa. Mianowicie prubójąc zainstalować jakiegokolwiek patcha wyskakuje mi jakiś błąd, np. kiedy chcę zainstalować patcha 1.2.1, pojawia się komunikat o treści: "Nie można otworzyć pakietu poprawek. Skontaktuj się z producentem aplikacji w celu weryfikacji, czy to jest prawidłowy pakiet instalatora Windows." Przy próbie instalacji patcha 1.2 trzeba czekać kilka(naście?) minut nic nie robiąc (bo inaczej komp sie zwiesi), by w końcu doczekać się jakiegoś komunikatu, której treści nie pamiętam - w każdym razie też coś o Windowsie. Patcha chciałem sobie zainstalować, ponieważ chcę sobie pograć w necie, a wszyscy już zaktualizowali do nowszej wersji. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Od razu mówię, że mam orginała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje rady:

1. Przeinstaluj grę i spróbuj jeszcze raz (wiem, banał, ale czasami skutkuje ;) )

2. Ściągnij jeszcze raz patcha, najlepiej z menu gry jeśli jest taka opcja.

3. Ufam, że dwa poprzednie wystarczą ;)

Aha, spróbuj jeszcze ew. sprawdzić czy instalujesz patcha w odpowiednim folderze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj jeszcze ew. sprawdzić czy instalujesz patcha w odpowiednim folderze

Właśnie o to chodzi, że jak tylko klikę, żeby się otworzyło to wyskakuje ten błąd. Nie daje mi nawet wybrać folderu - nic się nie pojawia, tylko ten błąd... Du*a blada... Może skorzystam z rady reinstalacji gry, chociaż Crysisa przechodzę któryś raz, a jak wcześniej próbowałem zainstalować patcha to marudziło to to coś w związku z DVD-ROMem, ale wtedy DVD było rzeczywiście trochę popsute i niektórych płyt nie czytało. Teraz mam nowe DVD i coś nowego wymyśliło:/... Dzięki za odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni mam grę Crysis, i spotyka mnie denerwujący problem. Mianowicie, grając ni z tego ni z owego nie mogę włączyć celownika,początkowo ponownie włączałem grę, ale zdarza się to na tyle często że szlak człowieka trafia. Ponadto nie mogę rzucać granatów, pokazuje mi tak dużą ilość że liczba nie mieści się w "kratce". Nawet po tym jak zaraz zbiorę kilka granatów nie mogę ich rzucić a ilość w kratce się nie zmienia...

I jest jeszcze jeden problem, mniej utrudniający grę. Samochody(zwykłe terenówki, bez broni na dachu), mają widoczne tylko drzwi i koła, nawet jak do nich strzelam, po wysadzeniu samochody nie widać w ogóle-jest niewidzialny- mimo to niewidzialny płomień parzy.

Dodam że grając w Demo z grudniowego CDA nie było żadnych kłopotów. Mam oczywiście grę oryginalną.

Poniżej specyfika mojego PC(dość standardowa konfiguracja):

Gigabyte 8800GTS-512

Gigabyte EP35-DS3R(w nazwie modelu chyba coś pomyliłem, ale pisze z pamięci)

Core 2 Quad 6600 @ 2,4

Geil 2x2Gb ram 800mhz

System operacyjny: Windows Vista Home Premium 32Bit

PS Komputer na którym gram nie ma Internetu więc jak będę miał coś pobierać będę musiał latać z jednego PC do drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze jednak masz pirata, a jezeli sie myle i masz oryginal to sproboj zainstalowac nowsze/starsze sterowniki do karty graficznej, moze zadziala.

PS: Dosyc duzy temat o Crysisie juz byl wiec mogles sie dopisac

Niestety nie mam pirata...

Stery do grafiki mam zaktualizowane i przypominam że w Demie wszystko grało, może to wina zainstalowanego w między czasie SP1 do Visty, w co wątpię...

PS:Tematu szukałem w dziale Pomocna dłoń i jakoś nie znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...