Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Temat o Crysisie jest doslownie 10 linijek w dol. Moze w demowce niebylo obslugi Dx10 a teraz ja wlaczyles. Poszukaj czegos takiego w opcjach jak wylaczenie Dx10. Gralem w Crysisa dawno temu wiec niebardzo pamietam co jest w opcjach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX10 nie wyłącza się w menu. Podczas odpalania gry wybierasz. Poza tym, nie może to być wina SP1, bo mam SP1 i śmiga mi Crysis bez problemu. Stawiam na sterowniki od grafy, spróbuj też przeinstalować directy i wgrać najnowszy patch do gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w demo Crysisa i mam taki problem odnośnie grafiki. Wszystkie obiekty bez względu na to jakie mam ustawienia graficzne pojawiają mi się prawie tuż przy mnie. No może trochę przesadzam, ale tak gdzieś zaczynają się pojawiac w odległosci 10 metrów. Trochę dziwnie to wygląda. Nie powinny te obiekty wgrac się przy włączaniu mapy a nie "odświeżac" się dopiero kiedy kawałek podejdę? Chyba że to problem sprzętu:

C2D 1,8 GHZ O/C 3,0

Geforce 8800 GT

3 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Ultra High Tweak i kiedy ustawiam Particles na maxa ( very high) to dopiero wtedy robi się normalnie - nie widac pojawiających się co chwila obiektów, bo zwiększył się zasięg widoczności, że tak powiem. Chociaż nie wiem, czy to tak powinno byc dopiero na very high, na high również nie powinno byc tego problemu, patrząc logicznie. Jeśli chodzi o O/C to nie mam w ogole podkręconej karty, a to z tego względu, że demo Crysisa nie lubi podkręconych kart, bo wystarczy lekko zwiększyc taktowanie a od razu widac spadek liczby klatek. A jak podwyższe do 650/1700 ( czy jakos tak) to kompletnie odmawia posłuszeństwa ( czyt. artefakty).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok probem wystąpił po wgraniu Ultra High Tweak czy już po ?

Jeżeli po to odrazu ci powiem że Ultra High Tweak musi jakoś obniżać wymagania .

Wiec wtórcy Ultra High Tweak zaoszczędzili właśnie na odległości widzenia szczegułów.

Jeżeli chcesz to naprawić sugeruje reinstalkę. Albo zainstalowanie

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=257&lim=20

Bo jeżeli dobrze zrozumiałem masz Demo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok probem wystąpił po wgraniu Ultra High Tweak czy już po ?

Jeżeli po to odrazu ci powiem że Ultra High Tweak musi jakoś obniżać wymagania .

Wiec wtórcy Ultra High Tweak zaoszczędzili właśnie na odległości widzenia szczegułów.

Jeżeli chcesz to naprawić sugeruje reinstalkę. Albo zainstalowanie

http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=257&lim=20

Bo jeżeli dobrze zrozumiałem masz Demo :)

Problem był przed modem, po to już jak pisałem widocznosc się znacznie poprawiła. Obniża wymagnia, ultra high nie ma wszystkich opcji, których powinien miec i to właśnie obniża wymagania, które byłyby większe gdyby wsadzili tam wszystkie opcje jak w Viscie.

Reinstalki nie muszę robic, bo poukładałem sobie tak foldery, że w każdej chwili mogę wrócic do ustawień domyślnych. A ten mod może byc ciekawy, wcześniej go tam nie zauważyłem;)

Mam demo choc jeszcze niedawni planowałem kupic oryginała, ale chyba jednak poczekam na koljeny upgrade karty, aby zagrac sobie "płynnie i wysoko" ( w końcu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonatica -> Ten mod to albo źle wgrałem albo po prostu jest do [beeep]: 20 min ładowania poziomów, a później artefakty zamiast tekstur. Można tam dopasowac sobie ustawienia (low,medium,high) do swojego sprzętu. Ja na C2D E4300 @ 3,0 GHz, 3 GB RAMu i GeForce 8800 GT wziąłem sobie high i efekt był mizerny. Dobrze się zapowiadało, ale cóż... chyba, że ja coś nie tak zrobiłem. Spróbuj sam i daj mi znac.

vimes -> zajrzyj tu www.crymod.com jest tam mnóstwo modów usprawniających rozgrywkę i zmniejszających wymagania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, bo pytam z czystej jak narazie ciekawosci, jaką kartę trzeba mieć, aby zagrać w Crysisa na very high w rozdziałce 1284x1024 i AA x4 z 40-60 FPSami? Reszte specyfikacji to raczej znam, ale ta karta mnie ciekawi. No chyba, że jeszcze takiej nie ma;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Np. w czerwcowym numerze CdAction; str. 132. ASUS EN900GTX2 Top. Nie wiem tylko jak tam bedzie z płynnością, na wysokich detalach karta osiągnęła 55/38 fpsów w 1280x1024. Na very high z AAx4 pewnie będzie "trochę" :P gorzej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam to pogrzeb w glownych folderach i bedzie cos w stylu: sandboxeditor.exe

Tyle ze jest maly problem, program przypomina bardzie profesjonalny edytor 3D a nie prosta zabawke do wstawiania obiektow:/ Co do kompa, jak dziala Ci Crysis to i bedzie dzialal Ci edytor:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D:\GRY\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Editor

Mam tam sporo folderów, nie wiem, tylko, gdzie znajdę ten, do otwarcia edytora; fajnie by było, jakby ktoś wrzucił jakiś poradnik do niego :P .

Szukałem w folderach z grą, właśnie w tym edytorze, nie znalazłem exe. Całość zajmuje około 10mb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandbox jest tu : H:\gry\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin32

Przynajmniej u mnie. Duża ikonka literki "E"

A poradniki jak używać programu znajdziesz tu www.crymod.com

Jeżeli czegoś nie rozumiesz na forum są wstawione filmy z tutorialem :)

Przykład: http://www.crymod.com/thread.php?threadid=23949

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...