Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Zabij chociaż 1. Powinien mieć karabin snajperski- zabierz go. Zamontuj laser- zakamuflowanych wrogów też pokazuje. Poruszając się w kamuflażu prowokuj wrogów, aby poszli do miejsca gdzie łatwo ich zabić. Podchodzisz do celu na odległość metra (bacz na radar) i sprzedajesz HS (różny poziom trudności- różna ilość HS do sprzedania) ze snajperki. Uciekasz na speedzie i kamuflaż za rogiem. Operację powtórzyć. Działało na poziomie trudności Delta.

PS: Sprawę ułatwią lotki usypiające (lub dla ambitnych- prototypowe pociski paraliżująco-dezorientujące).

PS2: Okażcie mi litość! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przespałeś:D

Zmienia się X bodajże, wybierasz taką nasadkę (coś z taktyką, nie wiem, w Crysisa nie grałem, już miesiąc, ale nadrobię zaległości ;) ).

PS. Aha, to chyba nie są lotki, tylko naboje, i nie usypiające ale mam wrażenie, że paraliżujące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega trochę pokrętnie wytłumaczył :) - w ustawieniach upgrade'ów broni (tam gdzie zakładasz do karabinu latarkę, celownik laserowy etc.) jest opcja "Tactical Attachment" (tak to się nazywa w ang. wersji - demo) czyli coś w stylu "nasadka taktyczna" (głupio brzmi ale trudno). Klikasz na tym i strzał powoduje parominutowe unieszkodliwienie wroga (potem się budzi i niezbyt orientuje w sytuacji ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię wam, że to nie to... Gdyby mnie czymś takim uśpili i gdybym się obudził, klnąłbym, że mnie obudzili i, że nie wpakował we mnie Nomad całego zapasu tych pocisków, tak sobie fajnie pospać, a nie rzucał się w wir walki. ^_^ xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie majstry :) Mam problem, a mianowicie taki:

<<<klik>>>

Na obrazku widzimy takie kwadraciki. Pojawiają się one bardzo rzadko, ale pojawiają i to mnie denerwuje :angry: Czy macie na to lekarstwo? Czy komuś przytrafił się podobny problem?

Gram na maksymalnych detalach na Dx9.0 czyli ustawienia wysokie (hight), przy rozdzielczości 1440x900 , AAx2

Mój sprzęt:

- C2D E8200 ~ 2,66Ghz

- płyta ASUS P5K Pro 1333Mhz

- 2 x 1GB Kingston HyperX 1033Mhz

- ZOTAC 9600GT AMP Edition

- zasilacz CORSAIR 550W

reszta chyba zbędna ale dodam jeszcze dysk SEAGATE Barracuda 500GB 32Mb cache SATAII....

Sterowniki do karty mam najnowsze ze strony nVidi... proszę o radę :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupił sobie taką kartę graficzną, żeby teraz grać na średnich detalach, nie? Ja mam GeForce 8800GT XFX, 2x AA i 1280x1024, procek Intel Core 2 Duo E6300 i wszystko super chodzi na na detalach snipera, więc spróbuj zmniejszyć rozdzielczość monitora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może 1280x1024? Ale szczerze mówiąc wątpię.

I jeszcze takie pytanie, żeby tradycji stało się zadość: masz oryginała? Bo jeśli pirat, to może przez to wystąpiły jakieś komplikacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie majstry :) Mam problem, a mianowicie taki:

<<<klik>>>

Na obrazku widzimy takie kwadraciki. Pojawiają się one bardzo rzadko, ale pojawiają i to mnie denerwuje :angry: Czy macie na to lekarstwo? Czy komuś przytrafił się podobny problem?

Sterowniki do karty mam najnowsze ze strony nVidi... proszę o radę :huh:

To wygląda na problem karty graficznej. Spróbuj zmienić sterowniki, a jeśli to nie pomoże, to są dwa wyjścia:

1) karta się przegrzewa

2) karta jest uwalona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz oryginała to napisz że masz oryginała

Szczegóły w moim zdjęciu głównym, w profilu ;]

Udało się!!! A jednak AA :P Wył całkowicie i ustawiłem rozdziałkę 1440x900 i wygląda bardzo dobrze, nawet nie widać zbytnio 'ostrych krawędzi' , przedtem napisałem że zmiana AA nie pomaga, ale ja zmniejszałem z 4 na 2, a jak wył całkowicie - problem zniknął...

btw... wiem... może to trochę głupio zabrzmi, ale przeszedłem już Crysisa dwa razy - na średnim i na najtrudniejszym poziomie... ale brakuje mi czegoś. Zrobiłem sobie kilka mapek, ale to i tak za mało. Chciałbym przejść całą grę niewykorzystując mocy skafandra - jak stary poczciwy Jack z FC - ale potrzebuje broni...

Czy są jakieś kody, na bronie? Przede wszystkim chodzi mi o karabin snajperski oraz dodatkowo lunetę do tej broni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...