Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fakenptaken

Crysis

Polecane posty

Czy na kompie:

-Core 2 Duo 2.2GHz

-GeForce 8600 256mb

-2GB ramu

pójdzie Crysis?

zmień kartę jeśli chcesz grać na high/Very high i raczej nie słuchaj tych oszołomów co ci odpisali że pograsz na very high. ja z 2 x 8800GT w trybie SLI gram na very/ultra high ale w 1280 1024 bez aa. gra wyciąga średnio 30 FPS, bo nie ma jeszcze patcha do trybu SLI dla crysis.

PS

Oba GT są 512 MB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też chciałbym zapytać "jak mi gra będzie działać". Mam procesor Core 2 Duo E6420 2.13, GeForce 8800 GTS 320 i 2 Gb ram-u. Głównie chodzi mi o karte graficzną, bo w wymaganiach piszą, że trzeba mieć 512Mb. Wydaje mi sie, ze powinno smigać na high albo cuś, bez AA i rpzy 1024x768...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też chciałbym zapytać "jak mi gra będzie działać". Mam procesor Core 2 Duo E6420 2.13, GeForce 8800 GTS 320 i 2 Gb ram-u. Głównie chodzi mi o karte graficzną, bo w wymaganiach piszą, że trzeba mieć 512Mb. Wydaje mi sie, ze powinno smigać na high albo cuś, bez AA i rpzy 1024x768...

Kumpel ma taki sam sprzęt, tyle że procka ma X2 4000. I działa płynnie ze wsztskim max w 1024x768 bez AA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i raczej nie słuchaj tych oszołomów co ci odpisali że pograsz na very high.

Oszołomów? OMG >.>.

Okazuje sie ze nawet 8600 potrafia sobie ladnie radzic z Crysisem. Wiadomo ze nie odpalimy bardzo wysokich ustawien bo te karty, pomimo tego ze nadrabiaja naprawde szybkim ukladem (slyszalem opinie ze mimo iz jest tak pociety jest technologicznie bardziej zaawansowany niz 8800 >.<) to wciaz maja waskie gardlo w postaci durnych 128bitowych szyn ... >.>. W kazdym razie u mnie smiga bez problemu na wysokich detalach w 1024x768. W zupelnosci wystarcza. DX10-chlam mnie nie interesuje poki co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham? High na GeForce 8600? :shock: Mam E2140 @ 3.00 GHz, GeForce 8600 GTS, 2 x 1 GB 800 MHz Geil, GA-P35-DS3, Seagate Barracuda SATA, i 30 FPS-ów wyciągam najwyżej na medium. Po chwili grania na 'high' gra zamula totalnie i muszę zmieniać z powrotem na medium. Więc chyba masz magiczny komputer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy tez od - szeroko zwanej - 'optymalizacji' kompa. Czyli np wylaczanie zbednych procesow, 'defragmentacja' RAM-u, czyszczenie kompa z 'syfow' itd. Choc mi tez sie nie chce wierzyc w tego Crisisa w high na 8600. Na medium to spokojnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy to chyba mają dystalent do konfigurowania kompów. I nie bierzcie tego do siebie, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, ale morda mi się cieszy jak gram sobie na moim GF 7600GS na Very High z shaderami na medium w 1280x1024 z 20-30 FPS :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mozecie mowic co chcecie. Ta gra w HIGH naprawde chodzi dostatecznie plynnie zeby mozna bylo grać. Wiadomo, zamuly sie zdarzaja, ale nie tylko na 8600. Z tego co wiem nawet 8800 miewa powazne problemy z plynnoscia Crysisa w najwyzszych ustawieniach. Ta gra, podobnie zreszta jak Far Cry pare latek temu, ma wyznaczyc kierunek w rozwoju sprzetu komputerowego. Normalnym jest wiec ze dopiero nastepne generacja kart bedzie sobie radzic z ta gra tak naprawde, w DX10...

A ja od swojego GTSa akurat zbyt wiele nie wymagam jezeli chodzi o Crysis. Kazda inna gra ktora odpalilem na tej karcie ciagnie max detale i wysokie rozdzielczosci. Ostatnio odpalilem Kane 'n Lynch. Program automatycznie ustawil mi topowe detale i rozdzialke z pulpitu - 1680x1050. I gra chodzi super :) Nie mierzylem fpsow ale okolo 40 ma na bank, zero zamul, zero przyciec. Wiem ze K 'n L nie jest moze najpiekniejsza gra na ziemi, ale juz np GOW wyglada super i wymaga troche od kompa, a okazuje sie ze w przeciwienstwie do niektorych panow z 8800 ktorzy, jak wspomnial przedmowca, NIE potrafia konfigurowac kompa -- 8600GTS daje rade. FPSy nie spadaja nizej 50 (mierzone frapsem), zdarzaja sie haczniecia ale to wina samego portu do czego PCF sie przynaja... :/. Zdarzalo sie bowiem ze ta gra na 8800 GTX bywala niegrywalna >.>. I nie swiadczy to bynajmniej o jakichs wadach 8800 tylko o tym ze 8600 jednak sie do czegos nadaje...

Srry za spamowy i przydlugawy post ;P Bede bronil 8600 do upadlego ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś latać tym VOTL-em? Osiwieć można przy tym złomie. Co chwila zawisa w powietrzu, albo zaczyna spadać. Jak ktoś przeszedł ten fragment, to proszę o pomoc. Z góry dzięki.

No, scyzoryk sie w kieszeni otwiera... >.> Najlepsza i jedyna rada jaka moge dac to zebys trzymal paluchac na spacji i na shifcie prawie non stoper, bez tego bedzie glebil... A, i unikaj tych j***** trab powietrznych, to jest dopiero hardcore ~.~. BTW, to chyba najgorsza misja w tej grze. Jest nawet gorsza od przedostatniej, czyli Nomad ratujacy caly statek przed zatonieciem tylko po to by wpadl glowny zly i i tak go zatopil... OMG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOTL-a przeszedłem już przed tym, ale thx. Teraz mam problem z egzoszkieletem - zebrałem 'działko taktyczne', ale wciąż pisze, że nie ma celu, czy coś w ten deseń. O co biega?

Aha, a niszczy się go nie po to, żeby uratować statek, tylko żeby uciec z niego z tą azjatką i angolem :lol:

A czołgi można zniszczyć chyba tylko rakietnicą lub z innego czołgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOTL-a przeszedłem już przed tym, ale thx. Teraz mam problem z egzoszkieletem - zebrałem 'działko taktyczne', ale wciąż pisze, że nie ma celu, czy coś w ten deseń. O co biega?

Aha, a niszczy się go nie po to, żeby uratować statek, tylko żeby uciec z niego z tą azjatką i angolem :lol:

A czołgi można zniszczyć chyba tylko rakietnicą lub z innego czołgu.

musisz poczekac az laska i pozostalosc po twoim oddziale wsiada do latajacej pierdziulki i zaczna komputerowo majstrowac przy tarczach tego gowna. Dadza Ci znak kiedy masz namierzyc najpierw ramiona a potem srodek tego czegos i strzelic z dzialka. Ale do tego czasu musisz przezyc, a przy ciaglym ataku pajeczakow i innego robactwa to jest raczej trudne. Duzo biegaj, chowaj sie za skrzynami i lap kazda bron jaka masz pod reka ale nie pozbywaj sie tego dzialka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam najpierw podam specyfikacje mojego kompa :

AMD Athlon 64 x2 2MB 6000+ Dual Core, 4 GB RAMu 800Mhz, płyta ASUS M2NE SLI, GeForce 8800 GTX 768 MB 384 BIT, zasilacz Pentagram 620 Watt, Dysk Seagate 320 GB 7200.10 Cache 16 MB SATA II...

i powiem szczerze że w Crysisa baaaaaaardzo ledwo gram na ŚREDNICH detalach... załamać sie można...

jeśli ktos wie dlaczego tak jest to proszę o jakąś pomoc bo według mnie to ta gra powinna mi chodzić na MAXYMALNYCH detalach...

poradźcie mi coś... bo juz niewiem co mam zrobić ...

z góry dziękówa za pomoc...

pozdro

zapomniałem napisać jaki mam system:

Windows Vista Ultimate 64 bit

+ najnowsze stery do mojej karty graficznej dostępne na stronce nvidii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką Vistę, przesiądź się na XP, z takim potworem powinien Ci spokojnie to wszystko uciągnąć. Sprawdź też sterowniki do płyty głównej i chipsetu, one też robią różnicę.

A co do tego egzoszkieletu - Jest trochę inaczej, ale nie będę spojlerował. Szkoda, że to już koniec :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejde do sedna: Co mam zrobić, zmienic, usunac i w jakim pliku zeby mi sie budynki rozpadaly?

pytanie dosyc glupie ale zalezy mi na tym a nie moge zwiekszyc nic oprocz rozdzielczości a moj komp to:

Pamięć 512 RAM DDR, Pentium 4 2,0 Ghz, Radeon 9600XT

wiem ze minimalnych nie spelniam no ale w Benhmarkach w crysisie mialem srednia 28fps

w jakim pliku pogrzebac? ktos pomoze?

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem demo, pograłem jakieś 30 minut, gra śmigała jak złoto. Włączyłem po paru godzinach i nie mogę się ruszyć w grze - resztę rzeczy takich jak mapki, noktowizor mogę włączyć, ale mysz i klawisze ruchu nie reagują. O co chodzi??? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejde do sedna: Co mam zrobić, zmienic, usunac i w jakim pliku zeby mi sie budynki rozpadaly?

pytanie dosyc glupie ale zalezy mi na tym a nie moge zwiekszyc nic oprocz rozdzielczości a moj komp to:

Pamięć 512 RAM DDR, Pentium 4 2,0 Ghz, Radeon 9600XT

wiem ze minimalnych nie spelniam no ale w Benhmarkach w crysisie mialem srednia 28fps

w jakim pliku pogrzebac? ktos pomoze?

Pozdro.

Pewnie grasz na low? Zmień fizykę na medium i wszystko będzie sie waliło jak domki w Czeczeni :lol: Nie powinno też za nadto obciążyć procesora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w misji zaraz po wlezieniu do wnętrza bazy obcych??!! (zaraz po zabiciu koreańskiego generała) i zgubiłem się.

docieram do takiej gigantycznej półprzezroczystej błony, która blokuje mi przejście dalej. nie wiem co dalej robić. próbowałem nawet jednego martwego obcego przepchnąć przez tą błonę serwując mu piąchopirynę, ale nawet nie pomogło.

gdzie dalej iść (płynąć) jeśli ktoś wie to proszę o info (najlepiej z jakimś screenem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sergi dzięki ale nie oto chodzi...

mam na tyle slabego kompa ze nie moge ustawic medium wszystko mam zablokowane na low ;/ a zeby nie bylo zmienilem w pliku w tych ustawieniech z "1" na "2" i zapisalem w menu glownym w ustawieniach Sukces ale jak wczytalem gre z powrotem na low sie poprzestawialo wiec jak ta fizyke ustawic na trwale i na moim zlomku? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w misji zaraz po wlezieniu do wnętrza bazy obcych??!! (zaraz po zabiciu koreańskiego generała) i zgubiłem się.

docieram do takiej gigantycznej półprzezroczystej błony, która blokuje mi przejście dalej. nie wiem co dalej robić. próbowałem nawet jednego martwego obcego przepchnąć przez tą błonę serwując mu piąchopirynę, ale nawet nie pomogło.

gdzie dalej iść (płynąć) jeśli ktoś wie to proszę o info (najlepiej z jakimś screenem)

Ajajaj, no ciężko radzić na odległość, wątpię, żeby screeny coś tu pomogły. W jednym miejscy na pewno trzeba zniszczyć... nie powiem Ci co, bo sam nie wiem, ale obok jest drugie takie zniszczone. W innym etapie błony otwierają się i zamykają na zmianę, trzeba lecieć w jednym kierunku, aż znajdziesz mały kanał w czymś, co można nazwać sufitem :wink:

Popróbuj sam, w końcu Ci się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...